تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 405 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دماوند- متراژ 150- ممنون میشم اگه نمایندگی معتبر هم معرفی کنید

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

من خودم رادیاتور رو انتخاب میکنم به چند دلیل. اول اینکه سیستم ساده تر و کم دردسر تریه. دوم اینکه کم هزینه تره. سوم اینکه گرمای زیاد از کف پا برای بدن خوب نیست و ....
    لوله کشیه گرمایش از کف باید دقیق انجام بشه وگرنه مشکلاتی ایجاد میکنه که دیگه به راحتی قابل حل شدن نیست.
    در مورد لمینیت هم حق با شماس . و تا خدی جلوی انتقال گرما رو میگیره اما اونقدری نیس که بخواد ایجاد مشکل کنه.
    لوله های مورد استفاده در گرمایش از کف از جنس چند لایه هست و به این راحتی سوراخ نمیشه مگه اینکه ضربه بخوره... اما به هر حال اگه این اتفاق بیفته کار خیلی سخته واسه پیدا کردن قسمت سوراخ...
    من هم گرمایش از کف اصولی رو ترجیح میدم به شرط توانائی مالی. اما چون انقد اشتباه تو کارشون دیدم که این پیشنهاد رو به دوستان میدم.

از بابت نصبش و کیفیت لوله ها مطمئنم ( لوله رو میخوام نیوپایپ کار کنم 900 متر .... نصابشم آشناست ...)

سیستم ساده تر و کم دردسر تریه.
    همچینم کم دردسر نیست ... سرویس سالانش

البته اینکه مصرف گرمایش کف خیلی مکتر نصبت به رادیاتوره یه مزیته و اینکه به نصبت گرمای مطلوب تری داره ... درسته که هر دوتاشون سیستم همرفتی دارن ولی گرمایش کف تا 5 سانت هم القای گرما میکنه( جدای همرفت)

فقط این مورد که برای پا ضرر داره رو نمیدونستم ... Pedi جان لینکی در این مورد داری بتونم بیشتر در موردش بدونم ؟

ممنون از همه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از بابت نصبش و کیفیت لوله ها مطمئنم ( لوله رو میخوام نیوپایپ کار کنم 900 متر .... نصابشم آشناست ...)
    من در تهران فقط و فقط نصاب های سوپر پایپ رو قبول دارم. کیفیت نیو پایپ هم خوبه...

همچینم کم دردسر نیست ... سرویس سالانش
    سرویس سالانه؟؟؟؟؟؟ رادیاتور؟؟؟؟؟؟ دقیقا میشه بگی سرویس سالیانه رادیاتور شامل چه چیز هائی میشه؟ من تو این چند سال اولین باره که میشنوم... اگه دردسر دیگه هم داره بگو بدونیم.
    البته اینکه مصرف گرمایش کف خیلی مکتر نصبت به رادیاتوره یه مزیته و اینکه به نصبت گرمای مطلوب تری داره ... درسته که هر دوتاشون سیستم همرفتی دارن ولی گرمایش کف تا 5 سانت هم القای گرما میکنه( جدای همرفت)
    مصرف پکیج خیلی به نوع سیستم گرمایش ربطی نداره. شما اگه همون میزان کالری انرژی(گرما) که از طریق گرمایش از کف به محیط منتقل میکنی میتونی از طریق هر سیستم دیگه ای هم منتقل بکنی. باید با کارشناسی دقیق تعداد پره های رادیاتور و یا هر سیستم دیگه ای رو محاسبه کنی و بعد اجرا کنی. اما گرمای مطلوب ترش رو قبول دارم. هر چند خیلی ها رو هم دیدم خیلی راضی نبودن از این حالت گرمایش. کلا سلیقه ایه ولی من ترجیحش میدم. و این مساله اتقال القائی رو رادیاتور هم داره.(کلا خاصیت گرما اینه ربطی به گرمایش از کف نداره) ولی چون سطح مقطع رادیاتور کوچیک تره مقدارش کمتره اما قدرتش بیشتر. کلا آنچنان تاثیر گذار نیست.
    فقط این مورد که برای پا ضرر داره رو نمیدونستم ... Pedi جان لینکی در این مورد داری بتونم بیشتر در موردش بدونم ؟

ممنون از همه
    متاسفانه لینک که ندارم اما بارها شنیدم این مطلبو که گرمای بیشتر از دمای بدن اگه از پا به بدن برسه خوب نیست...
    به هر حال انتخاب با شماس و امیدوارم هر سیستمی استفاده میکنی خوب و بی دردسر باشه برات. اما اکه کرمایش از کف کار میکنی خیلی رو انتخاب نصاب وسواس به خرج بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    رادیاتور فولادی بهتر از آلومینیومی هست درسته؟
    الان این بوتان که گفتید فقط آلومینیومی داره؟اگه فولادی بخوام چی بذارم؟چه مارکی به صرفه تره؟هم موقع خرید و هم بعدا برای مصرف انرژی؟
    خیلی ممنون

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

من در تهران فقط و فقط نصاب های سوپر پایپ رو قبول دارم. کیفیت نیو پایپ هم خوبه... سرویس سالانه؟؟؟؟؟؟ رادیاتور؟؟؟؟؟؟ دقیقا میشه بگی سرویس سالیانه رادیاتور شامل چه چیز هائی میشه؟ من تو این چند سال اولین باره که میشنوم... اگه دردسر دیگه هم داره بگو بدونیم. مصرف پکیج خیلی به نوع سیستم گرمایش ربطی نداره. شما اگه همون میزان کالری انرژی(گرما) که از طریق گرمایش از کف به محیط منتقل میکنی میتونی از طریق هر سیستم دیگه ای هم منتقل بکنی. باید با کارشناسی دقیق تعداد پره های رادیاتور و یا هر سیستم دیگه ای رو محاسبه کنی و بعد اجرا کنی. اما گرمای مطلوب ترش رو قبول دارم. هر چند خیلی ها رو هم دیدم خیلی راضی نبودن از این حالت گرمایش. کلا سلیقه ایه ولی من ترجیحش میدم. و این مساله اتقال القائی رو رادیاتور هم داره.(کلا خاصیت گرما اینه ربطی به گرمایش از کف نداره) ولی چون سطح مقطع رادیاتور کوچیک تره مقدارش کمتره اما قدرتش بیشتر. کلا آنچنان تاثیر گذار نیست. متاسفانه لینک که ندارم اما بارها شنیدم این مطلبو که گرمای بیشتر از دمای بدن اگه از پا به بدن برسه خوب نیست... به هر حال انتخاب با شماس و امیدوارم هر سیستمی استفاده میکنی خوب و بی دردسر باشه برات. اما اکه کرمایش از کف کار میکنی خیلی رو انتخاب نصاب وسواس به خرج بده.
    همین هوا گیری و تنظیم پکیج ( اونایی هم که موتور خونه ای اند دیگه بدتر) .. مثلا نمیدونم چرا همیشه شیر برگشتی رادیاتور بعد از یه مدتی چکه میکنه (هر سال اینجوری میشه { نکنه بخاطر کاندنس هست ؟ }) (بعد از یه مدتم اگه آب اون منطقه گچ داشته باشه باید فلاشش کنی ) ممنون از نظراتت - امروز وسایلش رو میگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    قراره تا چند ماه آينده يه خونه حدودا 85 متره تحويل بگيرم با توجه به افزايش روزافزون قيمتها تصميم گرفتم پيشاپيش براي خريد پكيج اقدام كنم.
    من هيچ اطلاعاتي در مورد پكيج نداشتم و از راهنمايي هاي دوستان در اينجا خيلي استفاده كردم ممنون از زحماتتون.
    همه حرفارو خوندم ولي صحبتي از بوش نبود راستش من 2 تا توصيه براي خريد داشتم يكي بوش و ديگري ايمرگاس حالا موندم مردد.
    لطفا در مورد پكيج هاي بوش هم كمي اطلاعات بديد و در ضمن بنده رو راهنمايي كنيد كه بالاخره چي بخرم در ضمن من در سمنان زندگي مي كنم.
    بازم ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از دو دوست خوبم pedi261 و tamirkar1 که اطلاعات خوبی را به همه میدن.

می خواستم بدونم که در سنندج برای یک واحد 86 متری در طبقه اول که دو تا اتاق خواب داره هر کدوم 9 متر و حال 35 متری آیا این گزینه ها مناسبه؟
    1- پکیج بوتان 24000بدون فن
    2- رادیاتور بوتان el primo
    3- برای اتاق خواب ها 10 پره و برای حال 30 پره

زیاد وقتتون را نمی گیرم و فقط با اری یا خیر جواب بدین

من حدود 4 ماه پیش پکیج را خریدم 1150000 تومان. اگر فکر می کنید خوب نیست تا یک وستن یا آماتیس بگیرم

ممنون بازم ممنون از راهنماییهای بسیار خوبتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

همین هوا گیری و تنظیم پکیج ( اونایی هم که موتور خونه ای اند دیگه بدتر) .. مثلا نمیدونم چرا همیشه شیر برگشتی رادیاتور بعد از یه مدتی چکه میکنه (هر سال اینجوری میشه { نکنه بخاطر کاندنس هست ؟ }) (بعد از یه مدتم اگه آب اون منطقه گچ داشته باشه باید فلاشش کنی ) ممنون از نظراتت - امروز وسایلش رو میگیرم
    توی هر سیستم هیدرولیک هواگیری وجود داره. حالا تو بعضی هاشون بصورت اتومات انجام میشه تو بعضی ها دستی. توی گرمایش از کف هم خیلی از مواقع باید دستی انجام بشه.
    سرد و گرم شدن شیر باعث انبساط انقباض میشه و از آب بندی خارج میشه...
    اما یه چیز خیلی خوبی که گرمایش از کف داره یکدست بودن گرمای خونس که خیلی مطبوعه.
    پپیشاپیش مبارک باشه.

9. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    قراره تا چند ماه آينده يه خونه حدودا 85 متره تحويل بگيرم با توجه به افزايش روزافزون قيمتها تصميم گرفتم پيشاپيش براي خريد پكيج اقدام كنم.
    من هيچ اطلاعاتي در مورد پكيج نداشتم و از راهنمايي هاي دوستان در اينجا خيلي استفاده كردم ممنون از زحماتتون.
    همه حرفارو خوندم ولي صحبتي از بوش نبود راستش من 2 تا توصيه براي خريد داشتم يكي بوش و ديگري ايمرگاس حالا موندم مردد.
    لطفا در مورد پكيج هاي بوش هم كمي اطلاعات بديد و در ضمن بنده رو راهنمايي كنيد كه بالاخره چي بخرم در ضمن من در سمنان زندگي مي كنم.
    بازم ممنون.
    چون خودم با بوش کار نکردم نمیتونم اطلاعات دقیقی بدم. اما تا اینجا خیلی تعریف بدی ازش نشنیدم...
    اما ایمر گس کیفیت خیلی بالائی داره. واقعا عالیه. خدماتش هم دست آلزانه که اونم بدک نیست. کلا پیشنهاد خیلی خوبیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از دو دوست خوبم pedi261 و tamirkar1 که اطلاعات خوبی را به همه میدن.

می خواستم بدونم که در سنندج برای یک واحد 86 متری در طبقه اول که دو تا اتاق خواب داره هر کدوم 9 متر و حال 35 متری آیا این گزینه ها مناسبه؟
    1- پکیج بوتان 24000بدون فن
    2- رادیاتور بوتان el primo
    3- برای اتاق خواب ها 10 پره و برای حال 30 پره

زیاد وقتتون را نمی گیرم و فقط با اری یا خیر جواب بدین

من حدود 4 ماه پیش پکیج را خریدم 1150000 تومان. اگر فکر می کنید خوب نیست تا یک وستن یا آماتیس بگیرم

ممنون بازم ممنون از راهنماییهای بسیار خوبتون
    1. دستگاه 24000 جواب میده اما اینکه محل نصب، شرایط نصب دستگاه بدون فن رو داشته باشه یا نه رو سرویس کار باید تعین کنه. اما اینو بگم که اگه محل در نظر گرفته شده برای پکیج دقیقا زیر دودکش نباشه نمیشه نصب کرد. در ضمن طبقه آخر و یکی مونده به آخر هم نباید باشید. کلا کمتر از 10 ، 20 درصد شرایط نصب بدون فن مهیاس.
    2.عالیه
    3. به شرطی که از شیشه های دو جداره با پروفیل پی وی سی استفاده میکنید اتاق خواب ها خوبه. و واسه حال 35 متری هم 30 پره خوبه. به شرطیکه آشپزخانه اپن بهش اضافه نشه.
    4. حوله خشک کن واسه حمام یادت نره
    پکیج بدی نیست اما به شرطی که بشه اونجا بدون فن نصب کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •