تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 405 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بین گرمایش کف و رادیاتور برای دو طبق حدودا 100 متر هر طبق حال و اتاق ها کدوم رو بذارم بهتره ...
    ؟
    کف لمینت میخوام کار کنم ...سوال اینه که : برش عرضی لمینت مشبک هست ، یه جورایی نمیشه گفت عایق حرارتن خودشون ؟ البته شنیدم که مسیر لوله رو بیشتر میکنن ... ولی در کل میخواستم بدون دردسر نداره نسبت به رادیاتور ؟ مثلا اگه احیانا لوله ای نشت کنه باید کل کف رو کند ....

متشکر
    من خودم رادیاتور رو انتخاب میکنم به چند دلیل. اول اینکه سیستم ساده تر و کم دردسر تریه. دوم اینکه کم هزینه تره. سوم اینکه گرمای زیاد از کف پا برای بدن خوب نیست و ....
    لوله کشیه گرمایش از کف باید دقیق انجام بشه وگرنه مشکلاتی ایجاد میکنه که دیگه به راحتی قابل حل شدن نیست.
    در مورد لمینیت هم حق با شماس . و تا خدی جلوی انتقال گرما رو میگیره اما اونقدری نیس که بخواد ایجاد مشکل کنه.
    لوله های مورد استفاده در گرمایش از کف از جنس چند لایه هست و به این راحتی سوراخ نمیشه مگه اینکه ضربه بخوره... اما به هر حال اگه این اتفاق بیفته کار خیلی سخته واسه پیدا کردن قسمت سوراخ...

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه
    چه رادیاتوری رو سفارش میکنین؟
    نمایندگی بوتان می گفت که با تعداد پره های کمتری نسبت به بقیه،گرمای بیشتری تولید میکنه؟درسته؟
    نهایتا چه رادیاتوری رو توصیه می کنین؟
    اتاق ها هرکدوم 12 متر و پذیرایی 25متر
    خیلی ممنون
    به نظر من هم توی رادیاتورهای آلومنیمی بوتان از همه بهتره شما برای اتاق 10پره و برای پذیرای اگر جا داری 2تا 12 تا14 پره بذار.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من خودم رادیاتور رو انتخاب میکنم به چند دلیل. اول اینکه سیستم ساده تر و کم دردسر تریه. دوم اینکه کم هزینه تره. سوم اینکه گرمای زیاد از کف پا برای بدن خوب نیست و ....
    لوله کشیه گرمایش از کف باید دقیق انجام بشه وگرنه مشکلاتی ایجاد میکنه که دیگه به راحتی قابل حل شدن نیست.
    در مورد لمینیت هم حق با شماس . و تا خدی جلوی انتقال گرما رو میگیره اما اونقدری نیس که بخواد ایجاد مشکل کنه.
    لوله های مورد استفاده در گرمایش از کف از جنس چند لایه هست و به این راحتی سوراخ نمیشه مگه اینکه ضربه بخوره... اما به هر حال اگه این اتفاق بیفته کار خیلی سخته واسه پیدا کردن قسمت سوراخ...
    راستش من زیاد با شما موافق نیستم و به نظرم گرمایش از کف بهتر از رادیاتوره اماقبول دارم که اجرای گرمایش از کف خیلی مهمه.و باید خیلی دقیق انجام بشه وگرنه صدمات خیلی زیادی میزنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

راستش من زیاد با شما موافق نیستم و به نظرم گرمایش از کف بهتر از رادیاتوره اماقبول دارم که اجرای گرمایش از کف خیلی مهمه.و باید خیلی دقیق انجام بشه وگرنه صدمات خیلی زیادی میزنه.
    من هم گرمایش از کف اصولی رو ترجیح میدم به شرط توانائی مالی. اما چون انقد اشتباه تو کارشون دیدم که این پیشنهاد رو به دوستان میدم.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من هم گرمایش از کف اصولی رو ترجیح میدم به شرط توانائی مالی. اما چون انقد اشتباه تو کارشون دیدم که این پیشنهاد رو به دوستان میدم.
    سلام
    من برای یکی از مشتریام اوپتیما 24 فن دار میخواستم بخرم اینجا زیاد گشتم یک مغازه ای داشت میگفت 1450000 یعنی 120000بالای قیمت شما میدونی تهران قینتش چنده اینا میگن دیگه تولید نمیشه وتوی بازار نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من برای یکی از مشتریام اوپتیما 24 فن دار میخواستم بخرم اینجا زیاد گشتم یک مغازه ای داشت میگفت 1450000 یعنی 120000بالای قیمت شما میدونی تهران قینتش چنده اینا میگن دیگه تولید نمیشه وتوی بازار نیست.
    فردا قیمت میگیرم برات. بوتان فروش رو بسته بود نمیدونم باز کرده یا نه. اما اگه هم باز کرده باشه افزایش قیمت حداقل 20 در صدی خواهد داشت نسبت به گذشته.

7. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام..
    نظرتون راجع mi3 چیه؟
    برای واحد 180 متری..در یک منطقه سر د با آب سخت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

فردا قیمت میگیرم برات. بوتان فروش رو بسته بود نمیدونم باز کرده یا نه. اما اگه هم باز کرده باشه افزایش قیمت حداقل 20 در صدی خواهد داشت نسبت به گذشته.
    بوتان هنوز فروش رو باز نکرده. و هر کسی که دستگاه موجود داره هر قیمتی که بخواد میفروشه.

10. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

پس پرا جواب منو ندادید؟ :(((((((

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

پس پرا جواب منو ندادید؟ :(((((((
    سلام دوست عزیز من در مورد این دستگاه mi3اطلاعاتی ندارم اگرلطف کنید و بگید کدوم شهر زندگی میکنید شاید بهتر بتونم کمکتون کنم وبگم چه پکیجی اونجا خوبه.اما مطمئن هستم این دستگاهی که شما میگید مارک معتبر و شناخته شدهای نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •