تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 405 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام. خدمت شما عرض کنم که پکیج تاچی چینیه. اما خیلی ارزونه و معمولا بساز بفروش ها به علت ارزونی زیاد ازش استفاده میکنن. من با اولین سری این پکیج ها که وارد شد کار کردم که واقعا بی کیفیت بودن و بلافاصله بعد از نصب پمپشون دچار مشکل میشد. و دیگه باهاش کار نکردم. اما بعد ها از بچه ها شنیدم که کمی کیفیتش بیشتر شده.
    این رادیاتور رو من ندیدم اما رادیاتور های پنلی (مثل مدل پیشنهادی شما) معمولا رادیاتور های خوبی هستند مخصوصا اگه دو کنوکتور باشن.
    برای کم کردن سختی آب میتونید از سختی گیر استفاده کنید که روی آب ورودی پکیج نصب میشه.
    دیگه تصمیم با خود شماس.
    سلام. خیلی ممنون از پاسخ سریع
    با توجه به قیمتی که گفتند به نظرتون بصرفه هست؟ (تو تردید افتادم...)
    و یه سوال دیگه، ما می تونیم هم قبول نکنیم و خودمون بریم بخریم و نصب کنیم، اونوقت در حدود همین قیمت ها مدلی که کیفیت خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟ (پکیج و رادیاتورهاش حداکثر تا 2500000 تومان)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام. خیلی ممنون از پاسخ سریع
    با توجه به قیمتی که گفتند به نظرتون بصرفه هست؟ (تو تردید افتادم...)
    و یه سوال دیگه، ما می تونیم هم قبول نکنیم و خودمون بریم بخریم و نصب کنیم، اونوقت در حدود همین قیمت ها مدلی که کیفیت خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟ (پکیج و رادیاتورهاش حداکثر تا 2500000 تومان)
    اگه من بخوام پیشنهاد بدم تا 2.5 میگم یه پکیج خوب خارجی بزارید و برای 75 متر خونه اگه طبقه اول و آخر نیستید 55 تا 60 پره رادیاتور ال پریمو بوتان. حدودا پره ای 13 14 هزار تومان در میاد. تقریبا 850 هزار تومان واسه رادیاتور. یعنی 1700000 برای خرید پکیج واستون میمونه. اگه وستن یا باکسی پیدا کردید شک نکنید و بخرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام به همه
    ممنون میشم اگه منو خیلی ساده راهنمایی کنین.
    برای یه آپارتمان 78 متری که طبقه ی ششم هست میخام یه پکیج بخرم.
    خیلی نمیتونم هزینه کنم.پکیج ارزون میخام اما تا بشه کیفیت یا خدمات داشته باشه.
    پکیج تاچی رو معرفی کردن بهم.خوبه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام به همه
    ممنون میشم اگه منو خیلی ساده راهنمایی کنین.
    برای یه آپارتمان 78 متری که طبقه ی ششم هست میخام یه پکیج بخرم.
    خیلی نمیتونم هزینه کنم.پکیج ارزون میخام اما تا بشه کیفیت یا خدمات داشته باشه.
    پکیج تاچی رو معرفی کردن بهم.خوبه؟
    پکیج ارزون هر دو تا رو با هم نداره و تنها پکیج ارزونی که خدمات خوبی داره بوتانه. در واقع بهترین خدماتو داره. پس بهترین اناخاب برای شما پکیج بوتان کالداونزیا 24000 هستش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خیلی ممنون
    ولی بوتان تو این یکی دو هفته گرون شده و پکیج000 1200 تومنی ش شده 1450000 ولی تاچی هنوز گرون نشده
    با توجه به این که تاچی تو شهر ما پنج شش تا خدمات پس از فروش و دو سال گارانتی داره
    راستی.ممنون میشم اگه در مورد مرکوری هم راهنمایی م کنین.یه مدلی ش بود امروز قیمت کردم 1260000 .میخاستم اگه میشه در مورد کیفیت مرکوری هم راهنماییم کنین.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خیلی ممنون
    ولی بوتان تو این یکی دو هفته گرون شده و پکیج000 1200 تومنی ش شده 1450000 ولی تاچی هنوز گرون نشده
    با توجه به این که تاچی تو شهر ما پنج شش تا خدمات پس از فروش و دو سال گارانتی داره
    راستی.ممنون میشم اگه در مورد مرکوری هم راهنمایی م کنین.یه مدلی ش بود امروز قیمت کردم 1260000 .میخاستم اگه میشه در مورد کیفیت مرکوری هم راهنماییم کنین.
    ممنون
    در مورد تاچی همینو میدونم که کیفیت اصلا نداره و خدماتش هم قوی نیست. بین 5 تا شرکت اول نیستش. مرکوری رو هم چون خودم کار نکردم نمیتونم اطلاعات دقیق بدم. اما اگه اختلاف قیمت تاچی و بوتن 400 500 تومنه خوب مسلما تاچی انتخاب بهتریه. چون هر دوتا چینی هستن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    بازم ممنون
    یه فروشگاهی بود که بهم قسطی میداد.اما متاسفانه تو این رنج قیمت فقط ایساتیس داشت.منم یه مدل 26هزار فن دارشو خریدم که سیصد تومنشو نقد دادم باقیشو قسط.
    حالا میخاستم یه جایی رو پیدا کتم که توضیحاتی در مورد ایساتیس و کیفیت و مزایا و معایبش داده باشه.متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه
    چه رادیاتوری رو سفارش میکنین؟
    نمایندگی بوتان می گفت که با تعداد پره های کمتری نسبت به بقیه،گرمای بیشتری تولید میکنه؟درسته؟
    نهایتا چه رادیاتوری رو توصیه می کنین؟
    اتاق ها هرکدوم 12 متر و پذیرایی 25متر
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    یه سوال دیگه
    چه رادیاتوری رو سفارش میکنین؟
    نمایندگی بوتان می گفت که با تعداد پره های کمتری نسبت به بقیه،گرمای بیشتری تولید میکنه؟درسته؟
    نهایتا چه رادیاتوری رو توصیه می کنین؟
    اتاق ها هرکدوم 12 متر و پذیرایی 25متر
    خیلی ممنون
    حرفشون کاملا درسته. رادیاتور ال پریمو (el primo) بوتان بیشتری ضریب انتقال حرارتی رو داره و به علت اینکه از داخل هم با یک لایه رنگ محافظت میشه و مانع تمای مستقیم آب با آلمنیوم میشود که باعث میشه رادیاتور هوا نگیره.
    به نظر من بهترین رادیاتور همین ال پریمو بوتانه و بعد از اون رادیاتور های بلوکی که از جنس فولاد هستند مثل فرولی ، آماتیس و ...
    من نمیدونم ساکن کدوم شهر هستید اما در تهران برای اتاق خواب ها هر کدوم 10 پره و برای سالن هم 20 پره در نظر میگرفتم.

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

بین گرمایش کف و رادیاتور برای دو طبق حدودا 100 متر هر طبق حال و اتاق ها کدوم رو بذارم بهتره ...
    ؟
    کف لمینت میخوام کار کنم ...سوال اینه که : برش عرضی لمینت مشبک هست ، یه جورایی نمیشه گفت عایق حرارتن خودشون ؟ البته شنیدم که مسیر لوله رو بیشتر میکنن ... ولی در کل میخواستم بدون دردسر نداره نسبت به رادیاتور ؟ مثلا اگه احیانا لوله ای نشت کنه باید کل کف رو کند ....

متشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •