تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 405 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

شما برای پکیج دیواری یه واحد آپارتمان 90 متری چه پیشنهادی دارین که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی؟
    اگر میخوای ارزون و با کیفیت بگیری همنطور که بقیه دوستان گفتن خودمم تحقیق کردم 24 هزار آماتیس بخر ولی اگر از نظر مالی مشکلی نداری ایمر،فرولی مدل دیواتک رو پیشنهاد میدم هرچند دوستان میگن فرولی خوب نیست اما من دارم الان باهاش کار میکنم و راضیم و به نظر خودم پکیج خوبیه و دردسر زیادی نداره.مطمئن باش خیلی بهتر از آریستون و خیلی دیگه از شرکتها خدمات میده و کیفیتش بهتره.

2. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما برای پکیج دیواری یه واحد آپارتمان 90 متری چه پیشنهادی دارین که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی؟
    بین پکیج های ایرانی (چینی) آماتیس و بعد بوتان 24000 و اگه میتونی بیشتر هزینه کنی باکسی، وستن، ایمر و در آخر فرولی. خوبیه فرولی اینه که بعد از بوتان انصافا خدماتش بهتر از بقیه شرکت هاست و بدیشم اینه که برای دستگاه چینی پول دستگاه ایتالیائی رو میگیره.

4. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

برای یک آپارتمان 5 واحده میخوایم چای پکیج انتخاب کنیم اگر بشه تو آشپزخونه نصب نکنیم خیلی عالی میشه.دوستان کسی شرایط نصب پکیج دیواری روی تراس و یا بیرون از واحد آپارتمانی رو میدونه میشه دستگاه رو تو فضای آزاد نصب کرد،و آیا شرکت گاز اجازه این کارو میده.یا بعداً اذیت میکنه.
    کمک فوری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یک سوال دیگه هم دارم؟
    در رابطه با حداکثر و حداقل ارتفاع مجاز برای نصب پکیج دیواری فن دار و بدون فن(مخصوصا فن دار).چون ارتفاع برای این ساختمون مهمه.و ما میخوایم تا جاییکه میشه پکیج به سقف نزدیک باشه.
    اگه کسی میدونه جواب بده،خیلی برام مهمه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

1/20 نصب کنی بهتره

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یک سوال دیگه هم دارم؟
    در رابطه با حداکثر و حداقل ارتفاع مجاز برای نصب پکیج دیواری فن دار و بدون فن(مخصوصا فن دار).چون ارتفاع برای این ساختمون مهمه.و ما میخوایم تا جاییکه میشه پکیج به سقف نزدیک باشه.
    اگه کسی میدونه جواب بده،خیلی برام مهمه.
    حداقل ارتفاع نصب پکیج دیواری 1/20 متر از کف می باشد.پکیج های بدون فن باید تا آنجایکه امکان داره زیر دودکش خروجی ساختمان و30 سانتیمتر زیر دهانه دودکش نصب شود.وگرنه پکیج دچار وشکل میشه و تندتند خاموش میشه.اما برای پکیج های فن دار اگر بخواید از دودکش دوجداره استفاده کنید ارتفاع نصب مهم نیست و می تونی بالاتر هم نصب کنی.چون هوای مورد نیاز جهت سوختن از بیرون تامیین میشه.اما اگر دودکش دوجداره نداشته باشی و بخواید پکیج فن دار رو به دودکشی که برای ساختمون تعبیه شده نصب کنی بنظر من باید از سقف حداقل 40سانتیمتر فاصله بدی و لی اصلا و به هیچ وجه نمیتونی پکیجو به صقف بچسبونی.
    یک نکته ای هم که وجود داره اینه که برای پکیج های فن دار در صورتی که داخل کابینت قرار بگیره نباید صقف بزاری وگرنه دستگاه مشکل پیدا میکنه.و برای پکیج های بدون فن باید زیر پکیجبه بیرون راه داشته باشه تا برای کار کردن هوا بکشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

حداقل ارتفاع نصب پکیج دیواری 1/20 متر از کف می باشد.پکیج های بدون فن باید تا آنجایکه امکان داره زیر دودکش خروجی ساختمان و30 سانتیمتر زیر دهانه دودکش نصب شود.وگرنه پکیج دچار وشکل میشه و تندتند خاموش میشه.اما برای پکیج های فن دار اگر بخواید از دودکش دوجداره استفاده کنید ارتفاع نصب مهم نیست و می تونی بالاتر هم نصب کنی.چون هوای مورد نیاز جهت سوختن از بیرون تامیین میشه.اما اگر دودکش دوجداره نداشته باشی و بخواید پکیج فن دار رو به دودکشی که برای ساختمون تعبیه شده نصب کنی بنظر من باید از سقف حداقل 40سانتیمتر فاصله بدی و لی اصلا و به هیچ وجه نمیتونی پکیجو به صقف بچسبونی.
    یک نکته ای هم که وجود داره اینه که برای پکیج های فن دار در صورتی که داخل کابینت قرار بگیره نباید صقف بزاری وگرنه دستگاه مشکل پیدا میکنه.و برای پکیج های بدون فن باید زیر پکیجبه بیرون راه داشته باشه تا برای کار کردن هوا بکشه.
    دوستان کسی نمی دونه توضیحات کاملتر وجامع تری بده.که آیا شرکت گاز برای نصب پکیج تو محیط بیرون از آپارتمان تائیدیه می ده یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام. وقتتون بخیر و خیلی ممنون بابت استارت این تاپیک مفید
    داشتم تو اینترنت مدل های پکیج رو سرچ می کردم، رسیدم به اینجا

یادم اومد چقدر وقت پیش اینجا آی دی داشتم، و فکر کنم بعد از این همه مدت، این اولین پستم باشه

قضیه از این قراره که مسکن مهر (خیر سرش بعد بیش از یکسال تاخیر) قراره چند ماه دیگه (اگه دوباره بدقولی نکنن) واحدمون رو تحویل بدن. برای خرید پکیج یه پیامک دادن به این مضمون که در صورت تمایل بهشون خبر بدیم:

قابل توجه اعضای محترم، پکیج تاچی مدل eco24-12w فن دار با دو سال ضمانت، قیمت نمایندگی 1075000 تومان با تخفیف برای اعضا 980000 تومان. رادیاتور پانلی 2 کنوکتور مارک ترموپن ترکیه با 10 سال ضمانت، همراه با کلیه اتصالات، قیمت نمایندگی 1010000 تومان، با تخفیف به اعضا 920000 تومان. جمع کل با احتساب تخفیف 1900000 تومان

واحد ما 74 متری دو خوابه هست. ازشون پرسیدم، گفتن که همراه با 5 رادیاتور هست.

چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید:

1) اصلا این مدل، پکیج خوبی هست؟
    2) مدل رادیاتورهاش چطور؟ خوبن؟
    3) آب منطقه ما خیلی رسوب داره. برا این مدل مشکلی پیش نمیاد؟
    4) از جهت قیمتی که گفتن، مناسبه؟
    5) در کل این خرید رو شما پیشنهاد می کنید (با توجه به تخفیفی که داره) و یا بی خیال بشم خودم برم پکیج از بیرون بگیرم؟ (گرچه اصلا سر در نمیارم و واقعیتش حوصله اش رو هم ندارم. ولی اگر لازم باشه، انجام میدم.)

پیشاپیش ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان کسی نمی دونه توضیحات کاملتر وجامع تری بده.که آیا شرکت گاز برای نصب پکیج تو محیط بیرون از آپارتمان تائیدیه می ده یا نه؟
    برای نصب بیرون منزل هیچ مشکلس وجود نداره. اما حتما باید پکیج فن دار انتخاب شود. هر چند به دودکش احتیاجی نیست اما در بعضی مواقع دیدم که کارشناسان گاز دودکش خواستند. دودکش سایز 15. پس بهتره ریسک نکنی و دودکش بزاری.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام. وقتتون بخیر و خیلی ممنون بابت استارت این تاپیک مفید
    داشتم تو اینترنت مدل های پکیج رو سرچ می کردم، رسیدم به اینجا

یادم اومد چقدر وقت پیش اینجا آی دی داشتم، و فکر کنم بعد از این همه مدت، این اولین پستم باشه

قضیه از این قراره که مسکن مهر (خیر سرش بعد بیش از یکسال تاخیر) قراره چند ماه دیگه (اگه دوباره بدقولی نکنن) واحدمون رو تحویل بدن. برای خرید پکیج یه پیامک دادن به این مضمون که در صورت تمایل بهشون خبر بدیم:

قابل توجه اعضای محترم، پکیج تاچی مدل eco24-12w فن دار با دو سال ضمانت، قیمت نمایندگی 1075000 تومان با تخفیف برای اعضا 980000 تومان. رادیاتور پانلی 2 کنوکتور مارک ترموپن ترکیه با 10 سال ضمانت، همراه با کلیه اتصالات، قیمت نمایندگی 1010000 تومان، با تخفیف به اعضا 920000 تومان. جمع کل با احتساب تخفیف 1900000 تومان

واحد ما 74 متری دو خوابه هست. ازشون پرسیدم، گفتن که همراه با 5 رادیاتور هست.

چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید:

1) اصلا این مدل، پکیج خوبی هست؟
    2) مدل رادیاتورهاش چطور؟ خوبن؟
    3) آب منطقه ما خیلی رسوب داره. برا این مدل مشکلی پیش نمیاد؟
    4) از جهت قیمتی که گفتن، مناسبه؟
    5) در کل این خرید رو شما پیشنهاد می کنید (با توجه به تخفیفی که داره) و یا بی خیال بشم خودم برم پکیج از بیرون بگیرم؟ (گرچه اصلا سر در نمیارم و واقعیتش حوصله اش رو هم ندارم. ولی اگر لازم باشه، انجام میدم.)

پیشاپیش ممنون

سلام. خدمت شما عرض کنم که پکیج تاچی چینیه. اما خیلی ارزونه و معمولا بساز بفروش ها به علت ارزونی زیاد ازش استفاده میکنن. من با اولین سری این پکیج ها که وارد شد کار کردم که واقعا بی کیفیت بودن و بلافاصله بعد از نصب پمپشون دچار مشکل میشد. و دیگه باهاش کار نکردم. اما بعد ها از بچه ها شنیدم که کمی کیفیتش بیشتر شده.
    این رادیاتور رو من ندیدم اما رادیاتور های پنلی (مثل مدل پیشنهادی شما) معمولا رادیاتور های خوبی هستند مخصوصا اگه دو کنوکتور باشن.
    برای کم کردن سختی آب میتونید از سختی گیر استفاده کنید که روی آب ورودی پکیج نصب میشه.
    دیگه تصمیم با خود شماس.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •