تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 405 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اولا باید توهر طبقه یک پکیج بذاری و برای هر طبقه یکیج 32هزار بخری چون اردبیل نسبتا سردتر از شهرهای دیگه هست.به نظر من تو ایرانیها بوتان و تو خارجی ها ایمر یا فرولی بخر.
    ایمر و بوتان پیشنهاد های خوبی هستن اما فرولی به هیچ وجه... فرولی روز به روز از نظر کیفیت افت و از نظر قیمت قطعات رشد میکنه. دوست عزیز اگه با فرولی کار کردی مسلما از مشکلات شیر گاز، پرشر سوئیچ، و ضعیف بودن مبدلش با خبری. درسته که 3 سال گارانتی داره اما بعد 3 سال واقعا مشتری اذیت میشه و خودم شخصا بار ها این موضوع رو دیدم.

2. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت benyamilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون میشم به پست قبلی من هم جواب بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من از نيشابور هستم. مي‌خواستم بدونم بين پكيج هاي ايراني موجود در بازار شهرمان، ايران رادياتور ، تاچي ، ايساتيس و گلديران كدو م بهتره؟
    در ضمن اين گلديران تو تبليغاتش لوازم داخليش از اروپاست و لوازم نصبيش هم اشانتيون هست قيمتش هم 1250000 براي 24000 ديجيتال هست كه 100000 تومان از ايران رادياتور گرونتره. به نظر شما گلديرا ن خوبه يا نه.
    و نيز مساحت هر واحد 155 متر با راه پله‌ها هست. آيا 24000 جواب ميده؟
    اینکه لوازم داخلی گلدیران از اروپاس یه دروغ بزرگه. ساده ترین روش برای فهمیدن این دروغ برای دوستانی که از نظر تخصصی با پکیج آشنائی ندارن مقایسه قیمتهاست. اگه یه پکیج ارزون باشه به هیچ وجه نمیتونه اروپائی باشه ( با این قیمت ارز) پکیج های اروپائی الان تو رنج 1600 1700 هستند. اما. اما گرون بودن پکیج هم دلیل بر اروپائی و با کیفیت بودنش نیست . مثال بارزش هم فرولیه. حالا گلدیران با لوازم نصب داره میده 1250000....
    دستگاه 24000 در شهرهائی که سرد سیر نیستن تا 150 متر جواب میده البته بستگی به مارک دستگاه هم داره. اما به نظر من از بین این مارک هائی که اسم بردی هیچ کدوم به درد نمیخورن.
    من برای شهرستان ها یا دستگاه های اروپائی مثل وستن، روکا، باکسی، ایمر و... رو پیشنهاد میدم که از نظر کیفیت فوق العاده هستن و و خیال مصرف کننده تا چندین سال راحته و با سرویس های ساده سالیانه مشکلاتشون حل میشه رو پیشنهاد میدم. و یا از بین دستگاه ای ایرانی(چینی) فقط و فقط بوتان و آماتیس رو پیشنهاد میکنم. بوتان به خاطر کیفیت بالای خدماتش و آماتیس هم بین دستگاه های چینی با کیفیت محسوب میشه.

5. 2 کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

باتشکر از راهنمائیهای دوستان
    یکی از دوستان یک پکیج رو بهم معرفی کرده به اسم DUO-THERM مدل Flexicom کسی اطلاعاتی در مورد این پکیج و کیفیت و خدمات دهیش داره
    ممنون
    دوست عزیز اینکه جواب نمیدم به این علته که جوابی ندارم. در حقیقت اطلاعات درستی از این پکیج ندارم و نمیخام با اطلاعات غلط باعث گمراهیتون بشم.
    اما سعی میکنم چند روز آینده از همکارها اطلاعات مفیدی براتون به دست بیارم.

7. این کاربر از pedi261 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ممنون میشم به پست قبلی من هم جواب بدید
    چیزی که تا حالا فهمیدم اینه که این دستگاه توسط شرکت گم نام مشهد تهویه ساخته میشه. قیمت این دستگاه در بازار های اروپا Price: £771.0 میباشد . حالا خودت با قیمت ایرانش مقایسه کن.
    البته اینو هم بگه که گمنام بودن این شرکت دلیل بر بی کیفیتیه دستگاه هاش نیست . ممکنه دستگاه خوبی تولید کرده باشن اما مسلما یک شرکت گمنام در بحث خدمات پس از فروش ضعیفه به خصوص دز شهرستان ها.
    معمولا نمایندگی خدمات اینجور دستگاه ها دست کسانی هست که نمایندگی خدمات چند تا مارک دیگه رو هم دارند و معمولا از نظر دانش و تجربه در سطح خوبی هستند. اما اینکه شرکت سازنده این افراد رو ساپورت میکنه یا نظارتی بر عملکرد اونا داره مهمه و اکثرا جواب هر دو سوال منفیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    infinity

پيش فرض

دوستان بدون دلیل دارن صحبت میکنن.
    کافی شما هایی که می خواین پکیج بخرین با یکی از نمایندگی های خدمات تماس بگیرین هم بوتان و هم ایران رادیاتور ببینین چی می گن ولی به حرف افراد اینجا زیاد توجه نکنین
    حتما بررسی کنید من خودم موارد زیادی تو بوتان دیدم که حتی آتیش گرفته بوده ولی بازم می گم حتما از خدمات تحقیق کنید نه از فروشنده ها
    Last edited by BaniSoft; 11-08-2012 at 11:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کافی شما هایی که می خواین پکیج بخرین با یکی از نمایندگی های خدمات تماس بگیرین هم بوتان و هم ایران رادیاتور ببینین چی می گن ولی به حرف افراد اینجا زیاد توجه نکنین
    حتما بررسی کنید من خودم موارد زیادی تو بوتان دیدم که حتی آتیش گرفته بوده ولی بازم می گم حتما از خدمات تحقیق کنید نه از فروشنده ها
    با نماینده های خدمات تماس بگیرن ببینن چی میگن؟؟؟؟؟
    خوب کاملا مشخصه نماینده هر مارک میگه دستگاه ما بهتره. شما که کار کردی که اینو بهتر میدونی. اگه اینجا چیزی میگم از روی تجربه کاری در 6 سال در تهرانه پس به جای حرف الکی زدن با دلیل و منطق حرف های گفته شده رو رد کنید.
    خود سیستم پکیج به علت ایمنی بالا به هیچ وجه آتیش نمیگیره. مگه این که گاز از جای دیگه نشت کنه و به شعله پکیج برسه... که ممکنه از اتصالات شلنگ گاز پکیج باشه و این خطای سرویس کاره و هیچ ربطی به دستگاه نداره.
    در ضمن بوتان در زمینه استاندارد سازی اتصالات گاز و شلنگ گاز یکی از فعال ترین شرکت هاس و اکثر سرویس کارهای بقیه برند ها هم از محصولات بوتان هنگام نصب استفاده میکنند.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز من خودم 3سال سابقه مفید توکار با پکیج دیواری وچندین سال سابقه موتورخانه دارم.اگر کسی سوالی میکنه جوابشو میدیم از روی دل سوزیه.چون اکثر فروشنده ها اطلاعات درستی به مشتری نمیدن و فقط به فکر فروش کالای داخل مغازه خودشون هستند.اگرمی گیم ایران یا بوتان یا گلد ایران محصولات خوبی نداره به خاطر اینکه ما اینا رو با پکیجهای دیگه مثل باکسی ایمر و ....مقایسه میکنیم ومیبینیم که برای من تکنسین واقعا پردردسر بوده واز لحاظ کیفیت ضعیف و از قطعات چینی روی دستگاهشون استفاده کردن.

12. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه akparas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من فقط میگم دنباله ایساتیس نرین که افتضاحه ولی تو پکیج های ایرانی بهترین انتخاب همون آماتیسه تو خارجی ها هم میشه گفت وستن , باکسی , روکا, آریستون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست عزیز من خودم 3سال سابقه مفید توکار با پکیج دیواری وچندین سال سابقه موتورخانه دارم.اگر کسی سوالی میکنه جوابشو میدیم از روی دل سوزیه.چون اکثر فروشنده ها اطلاعات درستی به مشتری نمیدن و فقط به فکر فروش کالای داخل مغازه خودشون هستند.اگرمی گیم ایران یا بوتان یا گلد ایران محصولات خوبی نداره به خاطر اینکه ما اینا رو با پکیجهای دیگه مثل باکسی ایمر و ....مقایسه میکنیم ومیبینیم که برای من تکنسین واقعا پردردسر بوده واز لحاظ کیفیت ضعیف و از قطعات چینی روی دستگاهشون استفاده کردن.
    شما برای پکیج دیواری یه واحد آپارتمان 90 متری چه پیشنهادی دارین که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •