تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 405 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4049

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام استاد، کاملا حق با شماست اشتباه شد! یک بار کاملا درسته. مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    سوالات دوستان و جواب های جناب tamirkar1 خیلی گسترده است و تصممیم گیری خیلی سخت میشه ازش کرد .
    یه خواهشی که دارم 10 پکیج خوب با قدرت 24000 رو بر حسب اولویت کیفیت و خدمات به همراه قیمت تقریبیشون راهنمایی کنید .
    برای یک واحد 70 متری تو طبقه اول بالای پارکینگ و سرمای آذربایجان شرقی 24000 جواب میده ؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

شیر هواگیری یکی از رادیاتورها را باز کنید تا فشار کاملا افت کنه.یک گیج فشار از همو نهای که باد لاستیک ماشین را باهاشون تنظیم یا چک میکنن ، روی سوزن منبع انبساط قرار بدید ببینید چقدر باد داره.اگر کمتر از یک بار بود باید تا یک بار بادش کنید.دوباره سیستم را پر کنید رادیاتورها را هواگیری کنید. و دستگاه را روشن کنید.
    امروز چک کردم در حالت standby هم رفت بالا
    فشار منبع انبساط رو چجوری چک کنم؟

4. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

tamirkar1 امکانش هست من شماره تلفن شما رو داشته باشم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنماییهاتون
    سوالم اینه که با توجه به اینکه رادیاتورهای آلومینیومی با پکیج تولید گاز هیدروژن می کنن آیا رادیاتور های بوتان ال پریمو که از داخل رنگ شدن مشکلی ندارن ؟
    با توجه به عملکرد رادیاتورهای پنلی با پکیج آیا استفاده از آنها نسبت به رادیاتور آلومینیومی بهتره یا خیر ؟
    بهترین های رادیاتور های پنلی کدام مارکها هستن ؟
    و در آخر آپارتمان 150 متر طبقه اول روی پیلوت سه طرف پنجره و سیستم لوله کشی به صورت 2 تا انشعاب سالن و 3 تا اتاق خوابها
    چه تعداد رادیاتور آلومینیومی بوتان ؟
    چه متراژ رادیاتور پنلی احتیاج هست ؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

رادیاتور بوتان نسبت به رادیاتورهای آلومنیمی ایرانی دیگر کیفیت بسیار بالای داره.و نسبت به همه رادیاتورهای آلومنیمی کمترین مقدار تولید گاز را داره ، و کمتر هوا میگیره.
    اما به نظر من استفاده از رادیاتور پنلی با کیفیت همیشه در اولویت قرار داره.و خودم به شخصه همیشه رادیاتور پنلی را پیشنهاد میکنم و در صورتی که مشتری از شکل ظاهری این رادیاتورها خوشش نیاد و در اولویت دوم رادیاتور بوتان توصیه میشه.
    و چون در طبقه اول روی پیلوت و سه طرف پنجره قرار دارید. حداقل باید دوتا 20 پره توی پذیرای و اتاقهای تا 10 متر 12 پره، و اگر اتاقهات از 10 متر بیشتر تعداد پره هاتو بیشتر کنید.
    رادیاتور پنلی دوتا 1.40 داخل پذیرای و 3 تا 1 متری داخل اتاقها
    با سلام و تشکر از راهنماییهاتون
    سوالم اینه که با توجه به اینکه رادیاتورهای آلومینیومی با پکیج تولید گاز هیدروژن می کنن آیا رادیاتور های بوتان ال پریمو که از داخل رنگ شدن مشکلی ندارن ؟
    با توجه به عملکرد رادیاتورهای پنلی با پکیج آیا استفاده از آنها نسبت به رادیاتور آلومینیومی بهتره یا خیر ؟
    بهترین های رادیاتور های پنلی کدام مارکها هستن ؟
    و در آخر آپارتمان 150 متر طبقه اول روی پیلوت سه طرف پنجره و سیستم لوله کشی به صورت 2 تا انشعاب سالن و 3 تا اتاق خوابها
    چه تعداد رادیاتور آلومینیومی بوتان ؟
    چه متراژ رادیاتور پنلی احتیاج هست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب تعمیرکار
    با توجه به گفته های قبل شما ،اینطور متوجه شدم که وایلانت بهترین پکیجه
    آیا بهتر از این مارک در بازار هست؟اگر هست لطفا معرفی کنید.
    من تصمیم گرفتم وایلانت بخرم،خدماتش تو اصفهان چطوره؟مصرفش هم برام مهمه.چون قبلا یونیکال داشتم و توی زمستون تقریبا ماهی 11 هزار تومن برای یه واحد 85 متری واسم میومد.الان یه واحد 110 متری دارم.
    Last edited by ahmad reza 66; 26-04-2013 at 23:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام
    چند تا سئوال از خدمت جناب tamirkar1 داشتم
    بنده دریک آپارتمان 140 متری در طبقه چهارم (آخر) هستم
    پکیجی که خریدم مارکش بارل barel 24000 هست. تعداد پره های رادیاتورها 80 عدد هست 40تا پذیرایی که آشیزخانه اپن هست
    20 پره برای یک اتاق که اصلا هم زمستان گرم نمیشه
    و برای اتاقها دیگه هر کدام 10 پره
    1.پول گاز منزل بنده بسبت به همسایه ها 2 برار میاد
    2.پکیج رو روی اخرین درجه(80) میذارم تا خونه گرم شه ولی باز خونه خیلی گرم نمیشه
    3. در حالت معمولی دمارو روی 60 که میزارم درجه فشلرسنج از 2با رد میشه هی باید رایاتورهارو هوا گیری کنم تا فشار بیا پایین
    مشکل از تعداد کم پره های رادیاتور هست یا خود پکیج
    در ضمن از همین پکیج برای خونه یکی از اشناهام خریدیم اصلا این مشکلات رو نداره
    با تشکر از راهنمایی شما

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

1- این مشکل اصلا به مارک یا اسم پکیج ربطی نداره.در واقع مشکل اصلی شما در تعداد کم پره های رادیاتور های شماست برای 140 متر ان هم در طبقه آخر باید حداقل 100 تا 120 پره رادیاتور داشته باشید.
    2- اگر دمای پکیج را همیشه روی 80 میزارید این کار باعث میشه که عمر قطعات پکیج پایین بیاد و استحلاک آن خیلی بالا بره .
    3- اگر موقع هواگیری ، هوا از داخل رادیاتورها خارج میشه این طبیعی و کاریش نیمشه کرد. ولی میتونید یک هواگیر اتوماتیک روی رادیاتور حمام نصب کنید تا مقدار زیادی از هوای تولیدی از رادیاتور حمام خارج بشه و رادیاتورها کمتر هوا بگیره.
    موفق باشید.

با سلام
    چند تا سئوال از خدمت جناب tamirkar1 داشتم
    بنده دریک آپارتمان 140 متری در طبقه چهارم (آخر) هستم
    پکیجی که خریدم مارکش بارل barel 24000 هست. تعداد پره های رادیاتورها 80 عدد هست 40تا پذیرایی که آشیزخانه اپن هست
    20 پره برای یک اتاق که اصلا هم زمستان گرم نمیشه
    و برای اتاقها دیگه هر کدام 10 پره
    1.پول گاز منزل بنده بسبت به همسایه ها 2 برار میاد
    2.پکیج رو روی اخرین درجه(80) میذارم تا خونه گرم شه ولی باز خونه خیلی گرم نمیشه
    3. در حالت معمولی دمارو روی 60 که میزارم درجه فشلرسنج از 2با رد میشه هی باید رایاتورهارو هوا گیری کنم تا فشار بیا پایین
    مشکل از تعداد کم پره های رادیاتور هست یا خود پکیج
    در ضمن از همین پکیج برای خونه یکی از اشناهام خریدیم اصلا این مشکلات رو نداره
    با تشکر از راهنمایی شما

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز پکیج وایلانت جزء بهترین های تولید پکیج در جهان است . اما مشکل اصلی وایلانت در ایران خدمات ضعیف و پشتیبانی بد شرکت وارد کننده است . من خودم به کسی توصیه نمیکنم وایلانت بگیره به دردسرش نمی ارزه.
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب تعمیرکار
    با توجه به گفته های قبل شما ،اینطور متوجه شدم که وایلانت بهترین پکیجه
    آیا بهتر از این مارک در بازار هست؟اگر هست لطفا معرفی کنید.
    من تصمیم گرفتم وایلانت بخرم،خدماتش تو اصفهان چطوره؟مصرفش هم برام مهمه.چون قبلا یونیکال داشتم و توی زمستون تقریبا ماهی 11 هزار تومن برای یه واحد 85 متری واسم میومد.الان یه واحد 110 متری دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •