تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 65 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 648

نام تاپيک: آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها !

داره خودمونی میشه nestor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اينهم معروفترين سايت براي آپديت مادربرد البته يك برنامه كم حجم هم دارد بايد اونو دانلود كنيد من زياد با اين بسايت كار نكردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام

لرد عزیز این سایت esupport هستش و تقریبا میشه گفت نمایندگی شرکت های بزگ سازنده بایوسAMI و phoenix
    و award هست
    و همونطور که گفتی 1 نرم افزار کوچیک داره که باید دانلود ونصب کرد و این برنامه کل مشخصات مین شما رو میگیره
    و به سایت esupport منتقل میکنه و اونجا باید تبت نام کرد و بعد از ثبت نام و ثبت مشخصات مین شما و بایوسش به شما میگن که واسه اپدیت بایوس مبلغی رو پرداخت کنی یادم نیست چقد ولی
    قبلا من این کارا رو انجام دادم وحتی میل هم واسه من زدن و مشخصات کامل مین سیستم روگفتن ولی چون نیاز به
    واریز پول بود من کلا بیخیال شدم
    اگه free سراغ داری ادرس بده

مخلصم

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آپديت مادربردهايي كه باياس AMI دارند
    اول بايد برويد در سايت مادربرد خود و جديدترين آپديت را دريافت كنيد و پسوندش هرچي كه هست به rom تبديل كنيد
    بعد بعضي از سايتهاي مادربرد يك فايل فلش هم همراهش هست كه درون فايل Zip هست اگر نبود بايد در سايت پيدا كنيد حجمشم حدود 30KB هست
    پسوندشم exe هست بعدش اين دوتا فايل را درون فلاپي بگذاريد
    سيستم را ريستارت كنيد و بعد با سي دي بوت يا اگر فلاپي بوت داريد اين دوتا فايل هم درون همون فلاپي بوت قرار دهيد و با بوت برويد در قسمت داس
    حالا ما ما مي توانيم دستورات را بنويسيم خوب اول بايد درايو فلاپي را پيدا كنيم :A يا :B يكي از اين دوتا فلاپي هست يك دايركتوري از فلاپي مي گيريم
    dir مي زنيم يا اون دوتا فايلي كه وارد فلاپي كرديم اسماشون را مي نويسيم در كاغذ كه داشته باشيم براي راحتي كار
    فرض مي كنيم كه lord اسم فايل فلشمون هست و theone اسم فايل باياسمون هست اينگونه تايپ مي كنيم
    lord theone.rom بين lordو theone يك فضاي خالي هست كه با Space مي زنيم و Enter مي كنيم تا برنامه فعال شود
    اول باياس را پاك مي كند و بعد برنامه جديد ريخته مي شود اين كار حدود 20 ثانيه طول مي كشد و بعد از اينكه كارش تمام شد برمي گردد به ريشه مثلا
    :A يا :B و براي وارد كردن دستورات جديد آمده مي شود شما سيستم خود را ريستارت مي كنيد
    هنوز كار ما تمام نشده البته آپديت صورت گرفته سيستم هنگام بوت شدن به شما پيغام ميدهد و مي گويد كليد F1 به Setup مادربرد مي رود , F2 به كار خود ادامه مي دهد و سيستم بوت مي شود و سيستم عامل را بالا مي آورد
    پيشنهاد مي شود كه كليد F1 را بزنيد تا به درون Setup مادربرد برويد و دوتا گزينه Load High Performance Defaults و Load bios Setup Defaults را مي زنيد روي انها دوبار كليد Enter را بزنيد حل است و بعد Save & Exit Setup را بزنيد يا معمولا كليد F10 براي Save كردن هست مي زنيد و خارج
    مي شود از محيط

باياس رنجر جان AMI هست بايد فايل باياسش را آپديت كند توجه داشته باشد كه باياس ماله چه كشوري هست توي ايران همه تايواني هست و
    رنجر جان بايد دوتا فايل اخري هست يكي را انتخاب كند كه اولش TW هست سايت مادربردت كه خودش پسوند بايوست را rom گذاشته و مسدوم را آماده كرده و بعد شما بايد برويد دنباله فلش مادربردتون توي سايت پيدا كنيد و طبق عمليات بالا كه توضيح دادم عمل كن موفق باشي
    كسي مشكلي داشت در آپديت كردن مطرح كند تا بيشتر توضيح بدهم

آپديت باياس Award هم بطور كامل مي گم منتظر باشيد

اگه توی سی دی مادر بوردتون نرم افزار یوتیلیتی واسه اپدیت کردن بایوس وجود داره میتونید از اون طریق اپدیت کنید
    و اگه از توی نرم افزار با گزینه اپدیت اینترنتی نتونستید.... از گزینه اپدیت با فایل این کارو کنید

به این طریق که برید به سایت سازنده مادر بورد و از اونجا جدیدترین ورزن بایوس رو دانلود کنید و روی هارد ذخیره کنید
    این فایل اکثرا زیپ هست که باید از حالت زیپ خارجش کنید0(unzip) اگر هم به شکل فایلی با پسوند rom بود
    که دست بهش نزنید و برنامه اپدیت بایوس رو اجرا کنید و در قسمتی که از شما میپرسه به چه شکل میخوایید
    بایوس رو اپدیت کنید اون گزینه رو انتخاب کنید که میگه از طریق فایل(Update BIOS from file )
    از شما جای فایل رو میپرسه
    بعد محل فایلی که از اینترنت (همون فایلی که از سایت سازنده مادر بورد گرفتید) دانلود کردید رو بهش میدید
    و اون شروع میکنه به اپدیت بایوس با اون ور÷ن جدید
    بعد سیستم رو ریست میکنید

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

سلام. آقا يك سوال فني:
    اصلا اين آپديت كردن به چه دردي مي خوره؟؟
    سرعت رو مي بره بالا؟
    لطفا يك توضيح بديد. با تشكر

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

کسی نمیدونه برای winfast باید گکتر کنیم

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ايرادهاي مادربردت را مي گيرد وقتي مي خواهي فايل آپديت را از سايت بگيري نوشته كه اين آپديت چكاري براي شما اينجام مي دهد بعضي موقعها بصورت باورنكردني سرعت مادربرد بالا مي رود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باياس شما AMI هست يا AWARD

داره خودمونی میشه hamid_377's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    مادر بورد من Fic هستش كسي ميتونه نرم افزاري براي آپديتش برام بزاره
    اگه اين كار رو انجام بده به من كمك بزرگي كرده
    با تشكر

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

از کجا باید بفهمیم چیه؟ ولی فکر کنم award باشه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

برو داخل Setup مادربردت معمولا اون بالاش مي نويسه
    يا با برنامه CPU Z مي توانيد بفهميد در سربرگ مادربرد

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از کجا باید بفهمیم چیه؟ ولی فکر کنم award باشه
    سیستمت که بالا میاد میزنه دیگه ....میتونی کلید Pause کیبوردتو همون موقع بزنی و علاوه بر دیدن
    مشخصات سیستمت مارک بایوستم ببینی

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

آپديت باياس مادربردهايي كه باياس AMI دارند همراه با شكل و توضيحات كامل
    حجم 150KB
    آپديت باياس مادربردهايي كه باياس Award دارند همراه با شكل و توضيحات كامل
    حجم 250kb'

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •