تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 93

نام تاپيک: یه لپ تاپ فوق العاده ولی ارزون . مشکل خاصی داره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

13 یه لپ تاپ فوق العاده ولی ارزون . مشکل خاصی داره ؟

یه لپ تاپ خوب میخواستم . وزنش و باتریش برام خیلی مهمه . هم سبک و هم عمر باتری زیاد . سرعت هم نسبتا . یا 14 اینچ و یا 13 . تا 1300000 .

خودم یه مورد گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
    acer travelmate 8441
    وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
    قیمت هم 1200000
    بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟ فکر کنم سی پی یوش یه کم تفاوت داشته باشه با corei7 های دیگه :
    پردازنده - CPU : Intel Core i7-2637M (2x1.7GHz + HTT, Turbo to 2.8GHz, 32nm, 4MB L3, 17W)

خبرش رو به من هم بدید
    فکر کنم مورد فوق العاده ای باش
    کلا اینکه acer هست مشکل خاصی داره ؟ چون بعضا مخالفشن .

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یه لپ تاپ خوب میخواستم . وزنش و باتریش برام خیلی مهمه . هم سبک و هم عمر باتری زیاد . سرعت هم نسبتا . یا 14 اینچ و یا 13 . تا 1300000 .

خودم یه مورد گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
    acer travelmate 8441
    وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
    قیمت هم 1200000
    بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟ فکر کنم سی پی یوش یه کم تفاوت داشته باشه با corei7 های دیگه :
    پردازنده - CPU : Intel Core i7-2637M (2x1.7GHz + HTT, Turbo to 2.8GHz, 32nm, 4MB L3, 17W)

خبرش رو به من هم بدید
    فکر کنم مورد فوق العاده ای باش
    کلا اینکه acer هست مشکل خاصی داره ؟ چون بعضا مخالفشن .
    فکر کنم منظورتون 8481 باشه. ببین دوست عزیز مشکل اصلی ایسر بدنه هاشه که خیلی ها تحملش نمیکنن. و گرنه timeline های جدیدی که میزنه لپتاپها بسیار خوبی هستند.
    در ضمن این لپتاپیه که از 1.7 توربو بوست میشه به 2.8 یعنی یک پردازنده کم مصرف و عالیه.
    منتها در نظر بگیر بدنه های ایسر بی کیفیت باشن اینم تو ایسرا بدترینشون باشه! من از نزدیک دیدمش تو دست گرفتمش میدونم چیه. احساس کردم 20 دقیقه باهاش کار کنی گرما آبش میکنه.
    در ضمن نمیدونم چه تفکری پشتشه لپتاپ نازک(بدون باتری یه اولترابوکه!) ساختن ولی یه باتری ماشین انداختن پشتش! من نمیتونم درکش کنم.
    نه دوست عزیز یک دقیقه هم بهش فکر نکن. به این مدل منظورمه.
    این مدل تو همون زایش انگیزه ساختش شکست خوردس.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من هم دیدمش . ولی طرف از بدنش خیلی تعریف می کرد . می گفت تو برندهای دیگه ایسر هم این خاصه
    به هر حال حتما سازنده های این مدل فکر اینجاش رو کردن که تو 20 دقیقه آب نشه ! یعنی به هر حال این سی پی یو رو با این بدنه تطبیق دادن
    شما کسی رو ندیدید یه مدت طولانی استفاده کرده باشه ؟

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من هم دیدمش . ولی طرف از بدنش خیلی تعریف می کرد . می گفت تو برندهای دیگه ایسر هم این خاصه
    به هر حال حتما سازنده های این مدل فکر اینجاش رو کردن که تو 20 دقیقه آب نشه ! یعنی به هر حال این سی پی یو رو با این بدنه تطبیق دادن
    شما کسی رو ندیدید یه مدت طولانی استفاده کرده باشه ؟
    اصلا دوست عزیز این لپتاپیه که کمترین تفکر توش به کار رفته. آخه تا حالا دیدی یه اولترابوک یه باتری ضخیم و کت کلفت بندازن پشتش؟ اگه فکر کردنه دل هم رو اینسپایرن فکر میکنه روی xps هم فکر میکنه ولی این کجا و آن کجا!
    اینجا هم اینطوریه بزرگوار.
    بعد جالبه این مدل اینقدر کم فروش بوده که به زور میتونی یه نشون ازش پیدا کنی.
    در کل اختیار با خودته. از همون ایسر مدلهای خیلی بهتری پیدا میکنی. اگه باریک و سبک هم مدنظرته اسوس چه با odd چه بدون odd مدلهای خوبی داره.
    لپتاپ باریکیه؟ نه با این باتری!
    رزولوشن بالا داره؟ نه
    بدنه خوبی داره ؟ نه
    خیلی قویه؟ نه من چندتا تست الان دیدم ازش اصلا جالب نبود.
    خر کاره؟ مسلما نه.
    هیچ دلیلی برای انتخابش وجود نداره الا یه باتری. که همون باتری خودش ماجراها دارد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یکی جواب بده
    میخوام برم بخرم .....

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اصلا دوست عزیز این لپتاپیه که کمترین تفکر توش به کار رفته. آخه تا حالا دیدی یه اولترابوک یه باتری ضخیم و کت کلفت بندازن پشتش؟ اگه فکر کردنه دل هم رو اینسپایرن فکر میکنه روی xps هم فکر میکنه ولی این کجا و آن کجا!
    در کل اختیار با خودته. از همون ایسر مدلهای خیلی بهتری پیدا میکنی. اگه باریک و سبک هم مدنظرته اسوس چه با odd چه بدون odd مدلهای خوبی داره.
    رزولوشن بالا داره؟ نه
    بدنه خوبی داره ؟ نه
    خر کاره؟ مسلما نه.
    هیچ دلیلی برای انتخابش وجود نداره الا یه باتری. که همون باتری خودش ماجراها دارد!

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نخرش.
    جدی میگم.
    حداقل صبر کن.
    از رو تعصب بهت نمیگم. از ایسر بدم نمیاد. تا حالا 3 بار ایسر با انتخاب خودم واسه دوست و آشنا گرفتم.

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

رزولوشن بالا داره؟ نه
    بدنه خوبی داره ؟ نه
    خر کاره؟ مسلما نه.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نگیر
    نگیر
    نگیر
    نگیر
    نگیر!

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

صبر کن تا یکی از ما واردتر بیاد راهنماییت کنه.
    مطمئن باش کسی تاییدش نمیکنه.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

Acer Aspire Timeline X 4830TG
    رو اینم فکر کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دیدمش . ولی من با باتری زیاد و وزن سبک میخوام
    تو مایه های قبلی . لزومی هم نداره ایسر باشه
    ترجیحا corei7
    موردی سراغ دارید ؟

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •