تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 93

نام تاپيک: یه لپ تاپ فوق العاده ولی ارزون . مشکل خاصی داره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بحث یه چیز دیگه بودا!!! یه تاپیک جدا بزنیم یعنی؟!

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بحث یه چیز دیگه بودا!!! یه تاپیک جدا بزنیم یعنی؟!
    حق با شماست من عذر میخوام.
    دوست عزیز این ایسر رو بیخیال شو.
    اگه بدون درایو و قیمت خوب میخوای به asus u36sd فکر کن. asus u36jc قدیمیه وسندی بریج نیست.
    اگر با درایو قیمت خوب میخوای به asus u41sv فکر کن. این دوتا فوق العادن. البته نسبت به قیمت.
    اگر میتونی بیشتر هزینه کنی بله تو سری اس میتونی انتخاب کنی. مثلا VAIO SC1AFD و VAIO SA 20GD که تو ایران هم موجودن.
    و در آخر اگه مالزی میرید u300 , u300s , u400 لپتاهای فوق العاده ایی هستن. خیلی وقته عرضه شدن ولی ایران نیومدن( متاسفم واقعا). و من باهاشون کار نکردم. ولی لنوو هستن و نیازی نیست کیفیتشون تایید بشه!
    u400 درایو داره. 300 و 300s ندارن. اپشنات زیاده هرطور که دوست داری میتونی بگیریش. البته از لحاظ زیبایی هم بینظیرن.
    ویژگیهای جالبی دارن از جمله اینکه با 30 دقیقه 80 درصد شارژ میشن و شارژ فولشون یک ساعت.
    و سکرین و کیبورد ضد آب دارن. کلا لنوو محکم و بادوامه. اینا دیگه شاهکارن.
    باتریهای خوبی هم دارن.

3. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

مرسی دوست گلم از راهنماییت.اره ایسر یه ذره ترسناکه متاسفانه .یه بار ادم میخواد هزینه کنه یه چیز خوب میگیره.سایتشم زیاد جالب نیست.امروز پایتخت بودم. asus u36jc رو 1.200 قیمت دارمولی ضعیفه و اینکه داس هست سیستم عاملش.
    u36sd هم ندیدم اصلا.یه مدل پیشنهاد شد هم از سری n43 که 14 اینچ بود و میداد 1600 تقریبا.
    ولی امان از سونی سری اس....وای دستم گرفتم نمی خواستم پس بدم به یارو!!! با این کانفیگ
    core i 5 sandy bridge 2410
    4gig ram
    13.3 inch 1600*900
    128gig ssd
    vga radeon 6630
    می داد 1.930
    عجب جانوری بود ولی لپ تاپه. نظرت در مورد این سری چیه؟ با 40 تومن تقریبا میشه رم رو کرد 8گیگ
    البته یه مدل دیگه هم یافتم اونم جالب بود از سری eh
    core i 5 sandy bridge2430m
    4gig ram
    15inch
    320gig hdd
    grorce 410
    وزن این 2.5 بود ولی سری اس 1.7 !!
    گیج شدم!!
    حالا جالبه که من دارم دسکتاپم رو هم برای بازی و نرمافزار های طراحی و اینا می برم با خودم! برای نت و اینور اون ور میخوام لپتاپ رو البته خب اگه بشه باش کار هم کرد که چه بهتر! اون سری لنوو هم که شما فرمودین از 3 میلیون اینا شروع میشه!! راستی میشه من چون عاشق ssd ستم یه لپتاپ ارزونتر بگیرم خودم بدم روش ببندن ؟ کرده کسی اینکارو؟

تاريخ عضويت
    May 2011

1

مرسی دوست گلم از راهنماییت.اره ایسر یه ذره ترسناکه متاسفانه .یه بار ادم میخواد هزینه کنه یه چیز خوب میگیره.سایتشم زیاد جالب نیست.امروز پایتخت بودم. asus u36jc رو 1.200 قیمت دارمولی ضعیفه و اینکه داس هست سیستم عاملش.
    u36sd هم ندیدم اصلا.یه مدل پیشنهاد شد هم از سری n43 که 14 اینچ بود و میداد 1600 تقریبا.
    ولی امان از سونی سری اس....وای دستم گرفتم نمی خواستم پس بدم به یارو!!! با این کانفیگ
    4gig ram
    13.3 inch 1600*900
    128gig ssd
    vga radeon 6630
    می داد 1.930
    عجب جانوری بود ولی لپ تاپه. نظرت در مورد این سری چیه؟ با 40 تومن تقریبا میشه رم رو کرد 8گیگ
    4gig ram
    15inch
    320gig hdd
    grorce 410
    گیج شدم!!
    حالا جالبه که من دارم دسکتاپم رو هم برای بازی و نرمافزار های طراحی و اینا می برم با خودم! برای نت و اینور اون ور میخوام لپتاپ رو البته خب اگه بشه باش کار هم کرد که چه بهتر! اون سری لنوو هم که شما فرمودین از 3 میلیون اینا شروع میشه!! راستی میشه من چون عاشق ssd ستم یه لپتاپ ارزونتر بگیرم خودم بدم روش ببندن ؟ کرده کسی اینکارو؟
    بله سری اس رو دیدم ولی جدا از گرون شدن دلار و تغییر قیمتها این سونی رو گرون میده.
    قیمتش هر جا رفتم و دیدم این روزها 1700 بوده ولی با رزولوشون معمولی. این مدلی که شما میگید اچ دی پلاسه.
    asus u36jc رو اصلا بهش فکر نکن.
    ایسر هم اونقدرا بد نیست این مدل اینطوریه!
    منم با سری اس این 13 اینچا کار کردم نمیخواستم پسش بدم. چیزه نازین!
    نه این لنوو ها رو میتونی با اس اس دی بگیری قیمتهاشونم از 649 دلار شروع میشه چطور اینقدر گرون مگه وارد شدن اصلا؟
    در کل مالزی اگه میرید همونجا بگیرید بهتر نیست؟ یا اینکه الان لازمش دارید؟
    راجع به اس اس دی دوست گرامی بله میشه. منم میخوام لپتاپ بگیرم ولی چه عجله ایی دارید؟ میشه بعدا هم این کارو کرد. چون پیشبینی میشه در آینده قیمتش بیاد پایین. میتونی نهایتا یه 128 هم بندازی.
    ولی اصلا جالب نیست لپتاپ رو ارزونتر بگیری به خاطر اس اس دی. چون میتونی بعدا اس اس دی بندازی.
    آها؟ ویندوز؟ نداره چه بهتر! 120 تومن پول ویندوزه. با 2 تومن حل میشه!

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

4gig ram
    13.3 inch 1600*900
    128gig ssd
    vga radeon 6630
    می داد 1.930
    4gig ram
    15inch
    320gig hdd
    grorce 410
    گیج شدم!!
    من هميشه قبل از خريد قيمتش رو چك مي كنم.
    سايت digionline قيمت هاي فروشنده هاي مختلف رو مي زنه مثلا آذر تحليل u36jc رو 1130000 مي ده!

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

علاوه بر اين به نظر من داس بودن سيستم عامل براي كسي كه سفر خارجي نداره اصلا بد نيست!
    چون كه الان كه وين 7هست و تا يه سال ديگه هم 8
    ويندوز 7 ارجينال از نظر من تفاوت چنداني با ويندوز هاي بازار نداره تازه لپتاپ هاي با وين ارجينال معمولا گرون تره!
    مگه اين كه شما روي داشتن وين ارجينال روي لپتاپ تعصب داشته باشين!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

در مورد ویندوز غیر اصل من مخالف شما داداشایه گلمم!! یه ایسوس 6 ماه پیش گرفتیم برای پدر زیدی!! با تخفیف و بدون ویندوز که مثلا ارزونتر در بیاد.دوستمم که از انگلیس اومده بود و مهندس کامپیوتره قرار شد ویندوز رو بریزه.لپ تاپ رو اوردیم خونه و خواستیم روش ویستا بریزیم که پشت سر هم ارور صفحه ی ابی میداد!! نوی نو جلو خودمون باز کرده بود از جعبه در اورده بود فروشنده.چشام سیاهی داشت میرفت که نکنه ایرادی داره. خلاصه بعد از یکی دو ساعت دردناک با استرس دیدیم بابا رو کاتالوگش نوشته که ویستا نمیشه ریخت روی این دیوایس!! بعد رفتیم سراغ 7..اونو ریختیم ولی افسوس که دستگاه تا حالا 3 بار وین 7 توسط افراد مختلف روش ریخته شده ولی هنوزم در بهترین وضعیت بعضی از دکمه هاش کار نمیکنن.دیگه بعد از این دستگاه من توبه کردم سمت داس برم.در ضمن من می خوام با خودم ببرم مالزی دستگاه رو..چرا از اونجا نمی برم؟ با اختلاف ارزی که به وجود اومد و اینکه برای انتقال پول به مالزی به صراف ها باید اطمینان کرد و درصدی هم بهشون داد دیگه نمی صرفه از اونجا بگیرم.فرقش 150 اینا بود که الان اینجا ارزونتر هم شاید باشه.همین سری اس تو سایت های اونجا زیر دو میلیون دویست ندیدم.
    الانم از پاساژ ایران اومدم. قیمت ها بر طبق دلار تغییر ترسناکی نکردن خدا رو شکر در حد نهایت 30 تومن گرون شدن.البته اکثرا بی تغییر موندن.الان یه کوه ایندکس جلومه که میخوام از توش چند تا گزینه در بیارم بزارم اینجا روش نظر بدین.مرسی عزیزان من

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

u300s یعنی مدل گرونتره رو با بالاترین کانفیگ وارد کردن سه تومن!
    آخه این کاره؟ سازگار ارقام چه تصمیم افتضاحی گرفته!
    حق با شماست seido این لپتاپ وارد شده. کاش 300 و 400 رو وارد میکردن که هم ارزونترن هم کارت گرافیک داری.

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

در مورد ویندوز غیر اصل من مخالف شما داداشایه گلمم!! یه ایسوس 6 ماه پیش گرفتیم برای پدر زیدی!! با تخفیف و بدون ویندوز که مثلا ارزونتر در بیاد.دوستمم که از انگلیس اومده بود و مهندس کامپیوتره قرار شد ویندوز رو بریزه.لپ تاپ رو اوردیم خونه و خواستیم روش ویستا بریزیم که پشت سر هم ارور صفحه ی ابی میداد!! نوی نو جلو خودمون باز کرده بود از جعبه در اورده بود فروشنده.چشام سیاهی داشت میرفت که نکنه ایرادی داره. خلاصه بعد از یکی دو ساعت دردناک با استرس دیدیم بابا رو کاتالوگش نوشته که ویستا نمیشه ریخت روی این دیوایس!! بعد رفتیم سراغ 7..اونو ریختیم ولی افسوس که دستگاه تا حالا 3 بار وین 7 توسط افراد مختلف روش ریخته شده ولی هنوزم در بهترین وضعیت بعضی از دکمه هاش کار نمیکنن.دیگه بعد از این دستگاه من توبه کردم سمت داس برم.در ضمن من می خوام با خودم ببرم مالزی دستگاه رو..چرا از اونجا نمی برم؟ با اختلاف ارزی که به وجود اومد و اینکه برای انتقال پول به مالزی به صراف ها باید اطمینان کرد و درصدی هم بهشون داد دیگه نمی صرفه از اونجا بگیرم.فرقش 150 اینا بود که الان اینجا ارزونتر هم شاید باشه.همین سری اس تو سایت های اونجا زیر دو میلیون دویست ندیدم.
    الانم از پاساژ ایران اومدم. قیمت ها بر طبق دلار تغییر ترسناکی نکردن خدا رو شکر در حد نهایت 30 تومن گرون شدن.البته اکثرا بی تغییر موندن.الان یه کوه ایندکس جلومه که میخوام از توش چند تا گزینه در بیارم بزارم اینجا روش نظر بدین.مرسی عزیزان من
    شما درایور ها رو نداشتید. خوب معلومه آخر سر دکمه های خاص کار نمیکنن و تو دردسر میوفتید. هیچ اذیت شدنی نداره. وین اوریجینال کلاه برداریه! منظورم اینه که پول مفت دادنه. 7 8 ماه دیگه ویندوز ایت میاد انتظار نداری که از سون اصلیم لذت ببرم! داری؟ نه!
    بازم همون آش و همون کاسه! یه روز وقت میزارم درایورهاشو به طور دقیق دانلود میکنم و آخرش یه ویندوز هشت کپی میندازم روش حالشو میبرم. حتی دی وی دیشم نمیگیرم اونم کپی میزنم خودم شخصا!

10. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

شما درایور ها رو نداشتید. خوب معلومه آخر سر دکمه های خاص کار نمیکنن و تو دردسر میوفتید. هیچ اذیت شدنی نداره. وین اوریجینال کلاه برداریه! منظورم اینه که پول مفت دادنه. 7 8 ماه دیگه ویندوز ایت میاد انتظار نداری که از سون اصلیم لذت ببرم! داری؟ نه!
    بازم همون آش و همون کاسه! یه روز وقت میزارم درایورهاشو به طور دقیق دانلود میکنم و آخرش یه ویندوز هشت کپی میندازم روش حالشو میبرم. حتی دی وی دیشم نمیگیرم اونم کپی میزنم خودم شخصا!
    دقيقا همين طوره و نظر شما كاملا درسته!

12. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

u300s یعنی مدل گرونتره رو با بالاترین کانفیگ وارد کردن سه تومن!
    آخه این کاره؟ سازگار ارقام چه تصمیم افتضاحی گرفته!
    حق با شماست seido این لپتاپ وارد شده. کاش 300 و 400 رو وارد میکردن که هم ارزونترن هم کارت گرافیک داری.
    دقيقا همين طوره و نظر شما كاملا درسته!
    نه به این راحتی ها هم نیست.م€الشم دیشب برای من اتفاق افتاد با همین دسکتاپ و وین 7 قلابی خودم.دقیقا 2 بار حدودا 10 خط نوشته بودم که یهو خودش پاک کرد بعد از زدن دکمه ی بالا.ویروسم ندارم چون انتی ویروس دارمهمینجوری بی دلیل!! امروزم خوب شد خودش.اپ دیت هم که از ترس نمیشه کردش..یرای من و تو یی که بلدیم هی وین عوض کنیم مشکلی نیست چون یه جوری راهشو پیدا می کنیم و یا دوباره وین میریزیم ولی برای کسی که بلد نیست و یه پولی گذاشته می خواد درد سر نداشته باشه این کار به درد نمی خوره چون اذیت میشه بعد میره میگه وین بده اشغاله اپل خوبه هیچ کدوم از این مسایل رو نداره! اون لپ تاپم که عرض کردم مشکل داره هنوز منم میدونم درایورا رو از کجا بگیرم و اون 3 نفر دیگه هم بلد بودن ولی فقط برای کارت صدا 8 تا گزینه مختلف داره که همه کد هستند و همه به روز..کدوم ماله ماست؟!! با همه اش هم کار میکنه ولی یکیش یهو تویه اسکایپ میبینی میک نداری یکیش میبینی توی فلان جا اسپیکر کار نمیکنه..برای تاچ پد و قابلیت هاییه اضافه ای که داره هیچ درایوری نیست! برای یه دسکتاپ به خصوص برای ما ایرانیا وین قلابی بهترین گزینه است ولی برای یه لپ تاپ من اصلا همچین ریسکی نمیکنم و به کسی هم که از لپ تاپ می خواد به عنوان لپ تاپ استفاده کنه و ببرتش این ور اون ور اصلا کپی پیشنهاد نمیشه چون یه جا گیر میکنه ادم که دسترسی به هیچی نداره .م€لا قرار ه تو یه کنفرانس شما ارایه داشته باشی رفتی اون بالا یهو صدا قطع میشه!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •