تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 74 اولاول ... 24647071727374
نمايش نتايج 731 به 739 از 739

نام تاپيک: ارز و سکه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

البته عربستان هم در این مورد فقط بزرگ نمایی کرده چون توانایی تولید بیشتر از این میزانی که الان نفت میده بیرون رو نداره (نه از لحاظ منابع نفتی از لحاظ امکانات استخراج و تولید بیشتر نفت)
    اینا همش بازیهای سیاسی هستش

بعدم اگر هیچ کشوری هم نفت ایران نخرن 2 کشوری که همیشه دنبال مال مفت میگردن هستند که نفت ایران رو بگیرن و به جای پول کالا تحویل بدن البته ایرانم خواسته زرنگی کنه یه عالمه نفت رو نمیدونم به کدوم کشور پیش فروش کرده و گفته پولشو خرد خرد میگره اینم میشه مثل همون پولی که قرار از هند بگیره برای نفتش
    سلام
    دوستِ عزیز عربستان در این ماجرا تنها نیست .
    همه ی کسانیکه آشکار و مخفیانه ضد ایران هستند در این بازار حضور دارند .
    عربستان,کو یت,عراق,امارات,و کشورهائی در قاره های دیگه .
    مگر ایران چقدر نفت صادر میکنه که نشه نفتش رو تحریم کامل کرد ؟
    اگر همین امروز هم ایران کلاً صادرات رو تعطیل کنه ظرف یکی دو هفته اسمش تو بازار نفت به فراموشی سپرده میشه .
    چون همونطور که گفتم دشمنان دیگه صبرشون داره تموم میشه از شدتِ کینه و حاضرند نفت ارزون بفروشند اما ایران شکست بخوره .
    تهدید ایران برای بستن تنگه ی هرمز به دلیل جدی بودنِ خطر تحریم نفتی هست .

دیگه بیش از این موضوع رو کند و کاو نکنید که آی دی ها و تاپیک و سایت همه با هم تخته میشه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-07-2012 at 14:35. دليل: تصحیح

2. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    اين هم خبر امروز :
    امارات رسماً خطِ لوله ی 1.8 ملیون بشکه ای انتقال نفت به دریایِ عمان(OMAN) رو افتتاح کرد و از تنگه ی هرمز برایِ صادرات نفت بی نیاز شد .

اصل خبر در روزنامه ی کویتیِ "الرأي"

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که با داریم تحریمها رو دور میزنیم البته با هزینه ی گزاف , عربها هم از سالها پیش به فکر دور زدنِ تنگه ی هرمز و بی نیازی از اون بودند و اونها هم قیمتِ گزافی پرداخت کردند و ملیاردها دلار خرج کرده اند برای احداث خط لوله با ظرفیتهای بسیار زیاد به دریای سرخ و دریای عمان و احداث هزاران کیلومتر اتوبان و راه ترانزیت و خطوط راه آهن .

سلاح "تنگه ی هرمز را میبندیم" هم مثل همه ی سلاحها تاریخ مصرفش یه روز تموم میشه .
    ما باید این مسئله رو مدّ نظر داشته باشیم .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-07-2012 at 16:50. دليل: تصحیح

4. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

بله حرف دوست عزیزمون کاملا درسته....

الان یه نمونه ی خیلی واضحش امارات هست که گفته دیگه به ایران جنس نمی دیم و با این کارش حدودا سالانه بیشاز 12 میلیارد دلار به خودش ضرر زد اما.....

من خودم دیگه انقدر خرابم که دیگه حال ندارم سایتای خارج رو بخونم.فقط سایت های دروغی که فیلتر نیست رو می خونم و یه اطلاعات نادرست و اندک به دست میارم.اینا هر سایتی که واقعیت رو می گه شولتر می کنن.

یه سری حرفا جاش توی این تاپیک نیست چون اگه یه سری حرفا رو بزنیم هم فروم رو می بندن هم آدمین را ایکی ثانیه می ندازن توی ......

خلاصه سعی کنید یه کم کمتر و با کنایه و روش های دیگه حرف هارو بزنیم.

6. 2 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

13 یادآوری

دوستان گرامی طرح مسائلی نظیر تحریم نفت و بستن تنگه ی هرمز و مطالبی از قبیل خارج از چهارچوب و کارکرد تاپیک هست و مطمئنا مشکل ساز خواهد شد .

لطفا از طرح این مسائل جدا خودداری کنید .

پیشاپیش ممنون از توجه و همراهی شما

8. 9 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان گرامی طرح مسائلی نظیر تحریم نفت و بستن تنگه ی هرمز و مطالبی از قبیل خارج از چهارچوب و کارکرد تاپیک هست و مطمئنا مشکل ساز خواهد شد .

سلام
    چشم قربان, اطاعت

برایِ حُسنِ ختام :

ميگن وقتی گالیله کشف کرد که زمین مرکز عالم نیست بلکه با چند سیاره ی دیگه دور خورشید میگرده , این کشفش مصادف بود با ایام حکمفرمائیِ کلیسا .

بنده خدا رو بازداشت کردند به جرم کفرگوئی و بردند کلیسا و بهش گفتند یا توبه کن یا سر از تنت جدا میکنیم !.
    گالیله که دید هوا پسه و جانش در خطره گفت چشم توبه میکنم , زمین بدور خورشید نمیچرخه .

وقتی داشت از کلیسا میومد بیرون یکی بهش گفت:
    جنابِ گالیله , میبینم که توبه کردی .

گالیله با خونسردی گفت بله من توبه کردم اما زمین که توبه نکرده, هنوز هم داره بدور خورشید میچرخه.
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-07-2012 at 23:38. دليل: تصحیح

10. 11 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مشکل ساز خواهد شد ؟ امثال شما واسه بهتر کردن کشورشون جونشون رو میدن حالا شما نگرانی که شاید به احتمال 1 در 100 مشکل ساز بشه ؟
    اگه حتی توی اینترنت هم نتونیم نظراتمون رو در مورد چیزهایی که مستقیما تو زندگیمون تاثیر دارن بگیم پس کجا باید اعتراض هامون رو بگیم ؟

ما حق داریم اعتراض کنیم به چیزهایی که باعث گرونی شده و شما هم به عنوان یه انسان باید این ریسک رو بپذیری. چون همیشه اعتراض و مبارزه با ریسک همراه بوده
    حق با مردمی هست که میگن ما اقتصاد خوب می خواهیم با اسلام و عدالت نه دشمنی با آمریکا که چیزی جز آسیب رسیدن به کشور نداره

درسته آمریکا کشور کثیفی هست چون چندتا آدم کثیف قدرتش رو به دست گرفتن اما مگه اینا چند سال دیگه زنده هستن که باید به خاطرش با کل کشور آمریکا شاخ به شاخ بشیم ؟
    تا 30-40 سال دیگه نه جورج بوش زنده است نه اوباما نه هیلاری نه حتی ما پس چه ارزشی داره این همه دشمنی بین دوتا کشوری که تا دنیا دنیاست هیچ وقت از بین نمیرن

عزیز ما هم حق داریم اینجا درد دل کنیم دیگه نمیشه اگه قرار باشه بترسیم و سکوت کنیم که نمیشه

شما هم کمتر حساسیت به خرج بده و از حق دفاع کن و اجازه نده ترس از فیلتر شدن سایت یا ... باعث بشه حرف حق رو پاک کنی

12. 7 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

مدیر محترم اگه چنین مسائلی مطرح نشه پس بیایم اینجا از چیه بازار بگیم ؟از قیمت ؟ قیمت که تو سایتهای مختلف هست .

این تاپیک برای چی ایجاد شده ؟
    جز برای بررسی اوضاع بازار ؟
    اوضاع بازار چیست ؟ تمامی رخدادها ، حوادث و احتمالات .

متاسفانه خیلی سخت گیری می کنید در این موارد .

اگه قراره این مسائل گفته نشه و بخواد اینچنین سختگیریهایی انجام بگیره شخصا ترجیح میدم چنین تاپیکی نباشه بهتره ، چه برای سایت چه برای کاربران .

موفق باشید.

14. 6 کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام
    مدیر عزیز من هم میخواستم بگم ما فقط داشتیم در مورد مسائلی که شاید توی اوضاع بازار و نوساناتش تاثیر گذار هستند با دوستان بحث میکردیم و من هم بعد از یادآوری شما دیگه نتونستم جواب یکی از دوستان رو بدم (منظورم از جواب اینه که منظورم رو از اون پستی که زده بودم براش توضیح بدم نه اینکه بخوام باهاش جدل کنم) به خاطر همین براش میل زدم در صورتی که اگر همین جا میتونستم مطرح کنم شاید میشد بقیه هم نظر بدهند و بحث رو خیلی اثر بخش در راستای هدف این تاپیک ادامه میدادیم
    قیمتها رو هم که بخواهیم نظر بدهیم و پیش بینی کنیم اونم با توجه به اینکه همیشه من خودم میگم این فقط نظر و پیش بینی شخصی هستش و هیچ دلیلی وجود نداره که بخواد حتما این نظر درست از آب در بیاد میگن نظر ندهید خوب اگر قرار باشه فقط قیمت ها رو از تو سایت ها ببینیم که دیگه اینجا جمع شدیم چی کار اخبار روز ارز و سکه هم که توی سایت ها موجود هستش
    من خودم به شخصه به دنباله انجمنی میگشتم که پیرامون مسائل مربوط به ارز وسکه صحبت بشه و اولین باری که با سایت شما آشنا شدم از طریق همین تاپیک ارز و سکه بود که دیدم اینجا محیط خوبی هستش که دوستان پیرامون مسائل مربوط به ارز و سکه بحث میکنند و دوست داشتم که از نظراتشون وحتی پیش بینی های شخصیشون پیرامون قیمت ارز و سکه استفاده کنم که البته دوستان خوبی هم پیدا کردم که از این بابت از مدیریت این سایت ممنونم اما اگر قرار باشه فقط بیایم اینجا و بگیم الان ساعت فلانه و قیمت دلار و سکه فلانه به نظرم دیگه این تاپیک نمیتونه کارایی زیادی داشته باشه

با تشکر از شما

16. 3 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مشکل ساز خواهد شد ؟ امثال شما واسه بهتر کردن کشورشون جونشون رو میدن حالا شما نگرانی که شاید به احتمال 1 در 100 مشکل ساز بشه ؟
    اگه حتی توی اینترنت هم نتونیم نظراتمون رو در مورد چیزهایی که مستقیما تو زندگیمون تاثیر دارن بگیم پس کجا باید اعتراض هامون رو بگیم ؟

ما حق داریم اعتراض کنیم به چیزهایی که باعث گرونی شده و شما هم به عنوان یه انسان باید این ریسک رو بپذیری. چون همیشه اعتراض و مبارزه با ریسک همراه بوده
    حق با مردمی هست که میگن ما اقتصاد خوب می خواهیم با اسلام و عدالت نه دشمنی با آمریکا که چیزی جز آسیب رسیدن به کشور نداره

درسته آمریکا کشور کثیفی هست چون چندتا آدم کثیف قدرتش رو به دست گرفتن اما مگه اینا چند سال دیگه زنده هستن که باید به خاطرش با کل کشور آمریکا شاخ به شاخ بشیم ؟
    تا 30-40 سال دیگه نه جورج بوش زنده است نه اوباما نه هیلاری نه حتی ما پس چه ارزشی داره این همه دشمنی بین دوتا کشوری که تا دنیا دنیاست هیچ وقت از بین نمیرن

عزیز ما هم حق داریم اینجا درد دل کنیم دیگه نمیشه اگه قرار باشه بترسیم و سکوت کنیم که نمیشه

شما هم کمتر حساسیت به خرج بده و از حق دفاع کن و اجازه نده ترس از فیلتر شدن سایت یا ... باعث بشه حرف حق رو پاک کنی
    اونهایی که ازشون با تعبیر " امثال من" نام بردید درسته که جونشون رو میدن ؛ ولی نه در پس نقاب آیدی های مجازی ؛ رفتن توی خیابون و حقشون رو طلب کردند .

برای اعتراض به شرایط موجود جاهایی هست که دوستان امنیتی به مسئولانشون دسترسی ندارند ؛ نمونه سایت بالاترین و کمپین های فیس بوک و توئیتر و جرس و ... ، شما و سایرین حق اعتراض دارید و این حق رو کسی از شما نگرفته ؛ اما وقتی قراره اعتراض شما در این انجمن موجب مشکل برای افرادی بشه که صاحب امتیاز این انجمن هستند و باعث بشه انجمن برای n امین بار فیلتر بشه من به شخصه هیچگونه ریسکی رو نمیپذیرم چون اساسا این انجمن هدفش مبارزه ی مدنی و اعتراض اجتماعی نیست و نبوده /

من هیچوقت از اون حقی دفاع نمیکنم که بحث سیاسی من و شما در این تاپیک هرچند که به حق هم باشه برای اشخاص ثالثی که که این محیط رو بوجود آوردند ( صاحب امتیازان انجمن) و در بحث هم هیچ شرکتی نداشتند مشکل ایجاد کنه و سرو کارشون با دستگاه امنیتی بیفته و انجمن هم فیلتر بشه ، ما وقتی در جایی زندگی میکنیم که انجمن به علت یک قطعه موسیقی یا چند عکس و ویدئو فیلتر میشه باید حدس بزنیم ورود به موضوعات خطرناکتر چه عواقبی میتونه داشته باشه /

و اینکه من شخصا تا زمانی که در انجمن متفرقه مسئولیت داشته باشم همه ی توانم رو میگذارم که نه مشکل فیلترینگ انجمن از جانب متفرقه باشه و نه شروع بی نظمی عمومی انجمن از متفرقه باشه .

یک مساله ای هم کلی بگم ؛ احتمالا دوستانی که از آزادی بیان در اینترنت ( و اون هم چنین انجمنی که افراد حقیقی مسئولش هستند و شناخته شده هم هستند ) صحبت میکنند و به دنبال احقاق حقوق پایمال شده ی خودشون در اینترنت هستند سروکارشون به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات نیفتاده ( اندکی جلوتر از چهارراه ولیعصر ) /

من هم فکر میکنم اگر قراره بحثهایی نظیر بستن تنگه ی هرمز در این تاپیک مطرح بشه و سخت گیری ای هم نباشه بهتره که این تاپیک نباشه /

هرانتقادی - پیشنهادی هم بود میتونیداز طریق کانال انجمن انتقادات / پیشنهادات مطرح کنید تا اونجا با حضور همه ی مدیران و مسئولان انجمن رسیدگی بشه .

در نهایت هم ارجاع میدم به این نوشته ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیر سابق انجمن هنر هفتم :

یه صحبت کلی
    خارجیا آزادی کامل دارن
    اما تو محیط مجازی، خودشون خیلی چیزا رو رعایت میکنن
    و تو فروماشون هم کوچترین پست اشتباه، اسپم، دبل پست، تخلف و نادیده گرفتن قوانین مساویست با اخطار
    و کوچکترین توهین (چه به کاربر دیگه ... چه به مدیر) و پست تبلیغاتی و به هم ریختن نظم و تکرار تخلف مساویست با بن
    تازه بن کوتاه مدت هم زیاد استفاده نمیکنن
    اما ما
    وقتی میخوایم بیایم تو خیابون
    باید هر لحظه نگران این باشیم که یکی به مدل مو و ریش و لباسمون گیر نده
    هرچند دقیقه یکبار باید پشت سرمون رو چک کنیم تا یه موقع یه موتوری نیاد کیف، گردنبند، گوشیمونو بزنه و بره
    کل اظهار نظرهای سیاسیمون هم به توی تاکسی و دمه کیوسک روزنامه فروشی محدود میشه
    بعد تو اینترنت دنبال زنده کردن حقوق پایمال شدمون هستیم
    ممنون/

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •