تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 74 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 739

نام تاپيک: ارز و سکه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اين قيمت واقعي دلار رو دقيقا از كجاتون در آورديد ؟؟؟؟

ارزش افزوده قرار هست بشه 5 ! 6 رو ديگه از كجا اوردي ؟؟؟ كلا گفتي همه چيز قرار زياد بشه اينم زياد ميشه ؟؟

همون زمان مبادله پول (ابتداي كار)

مثه اینکه شما صحبتا رو نشنیدین وقتی پیش فروش آغاز شد... خودشون گفتن مالیات بر ارزش و موقعه تحویل سکه می کشند رو قیمت اولیه اش.. و خودشونم گفتن احتمالا زیاد می شه و معلوم نیست سال دیگه چقد باشه ....

2. این کاربر از mary83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

...

سلام لوگوس جان

یک مقدار هم مودبانه تر صحبت کنید بد نیست و اینجا داریم بحث می کنیم و با سند حرف می زنیم

اینم خبری مبنی بر اینکه از سال دیگه مالیات بر ارزش افزوده به 5 درصد می رسه و من هم گفتم 5 یا 6 درصد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد تضمین بانک حرفتون درست ولی اینجا ایران هست در همین شیراز یک کارمند بانک با همکاری یک طلافروش مبلغ 50 میلیارد تومان را بالا کشیدن و در رفتن اینم خبر مربوط به این مسئله

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نوشته که 20 میلیارد ولی تازگی ها صداش در اومده که 50 میلیارد بالا کشیدن

اینجا ایران هست و همه چیز ممکن هست

اگر سواد كافي براي حرف زدن نداري ، حداقل شعور كافي براي خاموش ماندن داشته باش

با تشکر
    سلام دوست گرامي
    تا جايي كه من مي بينم چيز بدي نگفتم ! اما شايدم بد گفتم ادم بعضي وقتي جوش مياره از بعضي نظرات
    اينكه 3000 ميليارد اختلاس شده يا دزدي شده به اين معنا نيست كه قراره پول شما بالا كشيده بشه
    بانك ها و موسسات مالي اعتباري معتر كه ضمانت بانك مركزي رو دارن تا زماني كه اين حكومت پا برجا هست پول شما رو ميدن
    اينطور نيست كه حالا اينجا ايران هرچيزي امكان داره اگه بخواد اينطور باشه كلا بايد پولتون رو تو تشكتون قايم كنيد

مثه اینکه شما صحبتا رو نشنیدین وقتی پیش فروش آغاز شد... خودشون گفتن مالیات بر ارزش و موقعه تحویل سکه می کشند رو قیمت اولیه اش.. و خودشونم گفتن احتمالا زیاد می شه و معلوم نیست سال دیگه چقد باشه ....
    صحبتهاي كي رو ؟ اينكه ارزش افروده رو در هنگام تحويل سكه مي گيرند و اينكه ماليات بر ارزش افزوده الان 4 هست و مختص سكه نيست و همه جا اين 4 درصد حساب ميشه حتي تو خريد هاي عادي تون (البته مغازه دار ها نمي گيرن از شما بعضي هاشون چون سودشون كافي هست ولي قانونا بايد بگيرن و ثبت هم بشه)
    زياد شدن هم كه رسما اعلام شد اگه زياد بشه 5 ميشه نه 6 !!! من حرفم اين هست اگه نقل قول ميكنيد لطفا از چيزي كه تو خبرگزاري هاي رسمي بيان ميشه بگيد نه از چيزي كه همينجوري شنيديد

پ.ن : دولت كسري بودجشو خوب جبران كرد از پيش فروش بالاي 2هزار ميليارد تومن پول جمع كرد براي 4 ماه !!! اونم شب عيدي هم تورم رو ميتونه كم كنه (اگه بتونه اين تورم كاذب رو جلوشو بگيره )‌هم كلي سود كرد هم دوستانش كه خبر داشتن الان خوشحال شدن اين وسط فقط قشر عادي بي خبر داغون شدن
    پ.ن2: اين قيمت هاي حبابي و واقعي رو هم كه اعلام ميكنيد خيلي دوست دارم بدونم از كجا مياريد مثل قيمت 1400 تومن (كه بر اساس اعلام هاي رسمي و مكرر قيمت واقعي بالا تر هست و به دليل تزريق دلار به اين خاطر كه مملكت وارد كننده هست قيمت ارز رو پايين نگه ميدارن و قرار بود در مرحله اول قيمت 1600-1700 بشه و دور بعد ازاد بشه كاملا) و يا دوستي حباب سكه 800 -900 تومني رو 0 اعلام كردن !!!

با تشكر
    Last edited by Ezel; 27-01-2012 at 20:07. دليل: حذف قسمت حاشیه ساز

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اين تاپيك براي هيچ كس نيست و من به عنوان يك كاربر عادي حق دارم ايراد بگيرم و نظراتم رو بگم همانطور كه شما اين كار رو مي كنيد
    نظر من نسبت به پيش بيني هاي عالي دوستان به ويژه كساني كه هنوز نمي دونن سكه چي هست و از چه جنسي هست اينه كه بدون دليل و تفكر بحث نكنن

سلام دوست گرامي
    تا جايي كه من مي بينم چيز بدي نگفتم ! اما شايدم بد گفتم ادم بعضي وقتي جوش مياره از بعضي نظرات
    اينكه 3000 ميليارد اختلاس شده يا دزدي شده به اين معنا نيست كه قراره پول شما بالا كشيده بشه
    بانك ها و موسسات مالي اعتباري معتر كه ضمانت بانك مركزي رو دارن تا زماني كه اين حكومت پا برجا هست پول شما رو ميدن
    اينطور نيست كه حالا اينجا ايران هرچيزي امكان داره اگه بخواد اينطور باشه كلا بايد پولتون رو تو تشكتون قايم كنيد

صحبتهاي كي رو ؟ اينكه ارزش افروده رو همون اول ميگيرن كه خودمم گفتم (به پاسخ قبلي من رجوع كنيد) و اينكه ماليات بر ارزش افزوده الان 4 هست و مختص سكه نيست و همه جا اين 4 درصد حساب ميشه حتي تو خريد هاي عادي تون (البته مغازه دار ها نمي گيرن از شما بعضي هاشون چون سودشون كافي هست ولي قانونا بايد بگيرن و ثبت هم بشه)
    زياد شدن هم كه رسما اعلام شد اگه زياد بشه 5 ميشه نه 6 !!! من حرفم اين هست اگه نقل قول ميكنيد لطفا از چيزي كه تو خبرگزاري هاي رسمي بيان ميشه بگيد نه از چيزي كه همينجوري شنيديد

پ.ن : دولت كسري بودجشو خوب جبران كرد از پيش فروش بالاي 2هزار ميليارد تومن پول جمع كرد براي 4 ماه !!! اونم شب عيدي هم تورم رو ميتونه كم كنه (اگه بتونه اين تورم كاذب رو جلوشو بگيره )‌هم كلي سود كرد هم دوستانش كه خبر داشتن الان خوشحال شدن اين وسط فقط قشر عادي بي خبر داغون شدن
    پ.ن2: اين قيمت هاي حبابي و واقعي رو هم كه اعلام ميكنيد خيلي دوست دارم بدونم از كجا مياريد مثل قيمت 1400 تومن (كه بر اساس اعلام هاي رسمي و مكرر قيمت واقعي بالا تر هست و به دليل تزريق دلار به اين خاطر كه مملكت وارد كننده هست قيمت ارز رو پايين نگه ميدارن و قرار بود در مرحله اول قيمت 1600-1700 بشه و دور بعد ازاد بشه كاملا) و يا دوستي حباب سكه 800 -900 تومني رو 0 اعلام كردن !!!

با تشكر
    نه دیگه ارزش افزوده موقعه تحویل سکه هست نه الان و با قیمت اون موقعه حساب می شه ..

5. این کاربر از mary83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

نه دیگه ارزش افزوده موقعه تحویل سکه هست نه الان و با قیمت اون موقعه حساب می شه ..
    كاملا درسته اشتباه از من بود
    ممنون از تذكرتون

7. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه damino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

چند ساعت پيش تو اخبار بهمني اعلام كرد كه ارز تك نرخي 1226
    حالا بايد ببينيم كه چه جوري اجرا مي كنن
    خدا كنه كه همه چيز درست بشه

9. این کاربر از damino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه NAZISM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Irän-Deütschland

پيش فرض

بخوان میتونن 1200 بدن
    اگر بانکها به اجبار 1200 بدن و اونایی که دلار برا هر دلیلی لازم دارند برن از بانک بخرن
    دیگه بساط دلال ها جمع میشه؛ صرافی ها هم مجبورن به قیمت بانک بفروشن؛ کلا جو الکی که درست کرده بودند رو خفه میکنند
    البته اگر اینجوری خوب پیش بره والا به خدا خوب نیست همه ضرر کنن اما فرصت طلبی هم تاوان داره
    امیدوارم بازار ارز و سکه به حالت عادی خودش برگرده, هرچند که من یکی از اینها دل خوشی ندارم اما دوست ندارم اقتصاد کشور اینقدر بیمار باشه

11. این کاربر از NAZISM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

zr1

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tehran- mashhad

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در حقیقت زمانی که سود بانکی یک کشور از نرخ تورم آن کمتر باشد دیگر پول داخل بانک گذاشتن توجیح اقتصادی نداره, در حقیقت همین اتفاقی که برای ما افتاد. خوب نتیجه چه میشود پر واضح است که مردم دیگر علاقه ای به سپرده گذاری در بانک ندارند چون این کار جز اینکه ارزش پولشان را حتی پس از دریافت سود ماهیانه کمتر کند عائدی دیگه ای نداره, اینجاست که در اثر جو روانی که بر بعضی از بازارها حاکم میشه مثل حال حاضر ارز و طلا قیمتها به طور سرسام اوری بالا میره و تنها دلیلش هم به هم خوردن مهمترین عامل کنترل قیمتها یعنی عرضه و تقاضا خواهد بود. سود اوری فوق العاده زیاد و نقد شوندگی بالا هم بر جذابیت بازارهائی مثل ارز و طلا حجم نقدینگی سر گردان کشور مثل سیلی خروشان به هر بازاری وارد شود خرابی و ویرانی به بار میاورد.
    در حقیقت اگر شما چند هفته پیش دلار در قیمت 1500 به حجم 100 هزار دلار(150 میلیون تومان) میخریدید میتوانستید به مبلغ 2000 تومان همان مقدار را چند روز پیش بفروشید ( تقریباً در طول 1 ماه) با این تفاوت که شما سودی معادل 33.4 درصد مبلغی ریالی که هزینه کردید که میشود تقریباً 50 میلیون تومان , در جیب مبارک گذاشته که تقریباً چیزی معادل 31 برابر سود بانکی به نرخ 13.5 درصد سالیانه خواهد بود. دقیقاً در روزهائی که نمودار شاخص دلار تحت فشار بودن و تضعبف شدن این ارز را در دنیا در مقابل دیگر ارزها نشان میدهد به دلایل ذکر شده در کشورمان دلار سرسام اور بالا میرود این هم یکی از خاصیتهای اقتصاد جدا از دنیاست.
    مرسي بابت جوابتون، ولي دوستمون ادعا كرده بودن كه با افزايش سود سپرده نرخ ارز و دلار هم ميره بالا! برعكس حرف شما!من دليل اين ادعا رو مي خواستم!كه گويا مثل خيلي حرفهاي ديگه اي كه توي اين تاپيك زده ميشه بي دليل بود!

13. این کاربر از ali_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان این ارز تک نرخی 1226 چیه قضیش؟؟؟ یعنی صرافیا این قیمت میدن ، بانک به همه ملت (غیر مسافر) اینو میده ، یا ... ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه NAZISM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Irän-Deütschland

پيش فرض

صرافی که نه؛ بچه ها میگفتن نمیفروشن
    اما بانک از شنبه این قیمت ارز رو میده, اما شوربختانه ارز مسافرتی رو نصف کردن کار ماها دشوار تر شد
    خودشون اعلام کردن که به همه میدن
    اینا اگر بخوان با صرافی ها و دلال ها در بی افتند, پیروز میشن اینا خوب درس میدن

16. این کاربر از NAZISM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اخبار که اعلام کرد دلار تک نرخی شده و الان بازار ازاد 1700 تومنه
    اگه صرافی ها نمیخرن پس کجا 1700؟
    قیمت های بانک و بازار ازادم که به گفته ی اینها پایین اومده یعنی دلال ها هم نرخشون پایین میاد؟ چند میشه؟ دلال هام که نباید دیگه بالای 2 تومن معامله کنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •