تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 17 اولاول ... 6121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 164

نام تاپيک: » مشاوره ي خريد تبلت ها با سيستم عامل هاي ويندوز و غيره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مدیران عزیز، ی دستی به سر و روی این بخش بکشید، بدجور داره خاک میخوره
    میخواستم در مورد ایسوس t100 که دوستمونم تو چند تا پست قبلی راجع بهش پرسیده بود و جوابی نگرفته بود اطلاعاتی رو بهم بدین
    دقیقا منم سر و.کارم با
    Safe, Etabs, Autocad
    ضمناً 2 گیگ رم کم نیست؟
    و اینکه ویندپز اکسپرینس ایندکس از 7.9 به سخت افزارش چند میده؟
    سپاس

[ur]

2. 2 کاربر از amraii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام

منم قصد خرید T100 یا همون !T100Tرو دارم، لطفا نظرات تخصصیتون رو در موردش بگید لطفاً

البته تا اونجا که من گرفتم واسه کارهای سنگین که مسلماً خوب نیست ولی با فتوشاب و اتوکد و چندتا برنامه دیگه که یادم نیست مشکلی نداره و روان اجرا می کنه

ایسوس گفته 11 ساعت باطریش جواب میده که برخی گفتن عمرن حداکثر 7،6 ساعت! (البته مدل بدون هارد500)

حالا اگه در حین شارژ ازش کار بکشیم هر چند سبک، پدر باطری در میاد!؟ عمرش کم میشه و..؟؟

آآآی اساتید محترم لطفاً..!؟

سپاس/

4. این کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام و روز خوش
    من قصد خرید یه تبلت رو دارم که روش ویندوز باشه. چون کارم آفیس هستش و اسناد. نرم افزارهای مالی نظیر همین آفیس (اکسل)، کامفار، اس پی اس اس و موارد اینچنینی. یکی از دلایلی که دنبال آیپد یا اندروید نرفتم همین بود. من اهل بازی یا وب گردی آنچنانی نیست. وبگردی هام در حد اخبار روزانه + مقاله ها و سرچ های امور مالی و اقتصادی هستش.
    الان می دونم میگید لب تاب بخری بهتره. لب تاب دارم ولی خب چون زیاد اینور و اونور میرم یه چیزی می خوام سبک که تو کیف راحت جا شه و جابه جایش راحت باشه و این لب تاب حداقل 2 کیلویی با کیف و کوله رو با خودم جابه جا نکنم. مواقعی هم که حال ندارم و فقط می خوام وبگردی کنم برا خودم رو زمین یا مبل دراز بشکمو باهاش تو اینترنت بچرخم یا فایل بخونم. یه چیزی باشه آفیس و موارد فوق رو پوشش بده و از همه مهمتر تو کار هنگ و اینا نداشته باشه. راستی اینو هم بگم تبلت های مایکروسافت را دیدم و از کانفیگشم خوشم اومد ولی متاسفانه قیمتاشون خیلی بالا هستش.
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام و روز خوش
    من قصد خرید یه تبلت رو دارم که روش ویندوز باشه. چون کارم آفیس هستش و اسناد. نرم افزارهای مالی نظیر همین آفیس (اکسل)، کامفار، اس پی اس اس و موارد اینچنینی. یکی از دلایلی که دنبال آیپد یا اندروید نرفتم همین بود. من اهل بازی یا وب گردی آنچنانی نیست. وبگردی هام در حد اخبار روزانه + مقاله ها و سرچ های امور مالی و اقتصادی هستش.
    الان می دونم میگید لب تاب بخری بهتره. لب تاب دارم ولی خب چون زیاد اینور و اونور میرم یه چیزی می خوام سبک که تو کیف راحت جا شه و جابه جایش راحت باشه و این لب تاب حداقل 2 کیلویی با کیف و کوله رو با خودم جابه جا نکنم. مواقعی هم که حال ندارم و فقط می خوام وبگردی کنم برا خودم رو زمین یا مبل دراز بشکمو باهاش تو اینترنت بچرخم یا فایل بخونم. یه چیزی باشه آفیس و موارد فوق رو پوشش بده و از همه مهمتر تو کار هنگ و اینا نداشته باشه. راستی اینو هم بگم تبلت های مایکروسافت را دیدم و از کانفیگشم خوشم اومد ولی متاسفانه قیمتاشون خیلی بالا هستش.
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سلام. جولبی نیست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من لپتاپ خیلی خوبی دارم کورآی سون و 8 گیگ رم و ... اینو گفتم که دوستان نگن لپتاپ بهتره . منتها سنگینه و نمی تونم همه جا بکشمش
    دنبال یه تبلت کیبورددار با وزن پایین بر مبنی ویندوز 8 هستم
    خودم رسیدم به T100 که دو مدل داره البته اینجوری که متوجه شدم
    یکی حافظه داخلی 32 داره با یک هارد 500 که توی کیبوردشه
    یکی حافظه داخلی 64 که داخل کیبوردش هارد نداره

سوال اینکه
    اولا : روی اون 500 گیگ کیبورد نمیشه برنامه ریخت ؟ فقط بدرد عکس و فیلم و موزیک می خوره ؟ اگه اینجوریه خب 64 رو بگیرم بهتره اما اگر روی اون فضای 500 میشه برنامه نصب کرد طبیعتا انتخاب 32 عاقلانه تره
    دوما : توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟ برای من مهم ویندوز بودن و مقدار رم . هارد و سبکیشه ( دوربین و سیمکارت اگر بود بهتر نبود هم مهم نیست )

خیلی خیلی متشکرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من لپتاپ خیلی خوبی دارم کورآی سون و 8 گیگ رم و ... اینو گفتم که دوستان نگن لپتاپ بهتره . منتها سنگینه و نمی تونم همه جا بکشمش
    دنبال یه تبلت کیبورددار با وزن پایین بر مبنی ویندوز 8 هستم
    خودم رسیدم به T100 که دو مدل داره البته اینجوری که متوجه شدم
    یکی حافظه داخلی 32 داره با یک هارد 500 که توی کیبوردشه
    یکی حافظه داخلی 64 که داخل کیبوردش هارد نداره

سوال اینکه
    اولا : روی اون 500 گیگ کیبورد نمیشه برنامه ریخت ؟ فقط بدرد عکس و فیلم و موزیک می خوره ؟ اگه اینجوریه خب 64 رو بگیرم بهتره اما اگر روی اون فضای 500 میشه برنامه نصب کرد طبیعتا انتخاب 32 عاقلانه تره
    دوما : توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟ برای من مهم ویندوز بودن و مقدار رم . هارد و سبکیشه ( دوربین و سیمکارت اگر بود بهتر نبود هم مهم نیست )

خیلی خیلی متشکرم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان یک سوال، شاید مبتدی باشد ولی چگونه میتوان تبلت ویندوزی را به کامپیوتر وصل کرد و فایل و ... را بینشان رد و بدل کرد؟
    یک Dell Venue 8 Pro هست که میخواهیم به کامپیوتر وصلش کنیم ولی نه کامپیوتر تبلت را میشناسه و نه تبلت.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام لطفا راهنمایی کنيد تا حدود 1500
    تبلت برای
    - کار با آفيس و پی دی اف و مقاله خوندن
    - 10 اينچ
    - قلم داشته باشد يا موس به آن وصل شود
    - فلش با پورت usb يا ميکرو usb داشته باشد
    - باتری عالی

داره خودمونی میشه S@B@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام میشه رو تبلت با ویندوز 7 بازی کلش نصب کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •