تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 164

نام تاپيک: » مشاوره ي خريد تبلت ها با سيستم عامل هاي ويندوز و غيره

در آغاز فعالیت g0lem0rdab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام به همگی
    سال نوتون مبارک

من دانشجوی کامپیوتر هستم و قصد خرید یه سیستم قابل حمل و سبک هستم، اما نمیدونم تپلت یا لپتاب

تپلت خیلی دوست دارم، البته سیستم عامل ویندوز، از طرف دیگه میگن جوابگوی نیاز یه دانشجوی کامپیوتر نیست، البته من فعلا کارهای سنگین انجام نمیدم، در ضمین پی سی هم خونه هست،
    حالا یه چیز سبک میخوام که هم بتونم کارمو راه بندازم هم سبک و کویچک باشه بتونم راحت هر جا که میخوام ببرمش.

کاری ام که میخوام انجام بدم مثلا اینترنت و نرم افزارهای معمولی مثل ورد و فتوشاپ و و برنامه نویسی مبتدی.

حالا این تپلت ها یی که ویندوز هست سیستم عاملشون، نرم افزاری برای برنامه نویسی و کامپایلر دارن؟ البته نه برنامه نویسی های انچنانی چون تازه شروع کردم.

بعد میصرفه الان تپلت بگیرم و بعدا که مثلا خواستم برنامه نویسی پیشرفته انجام بدم یا نرم افزارهای سنگین عوض کنم و لپتاپ بگیرم؟

اصلا به 2تومن و زیر 2 تومن تپلت ویندوز میدن؟

حالا اگه تپلت به درد من نمیخوره و باید لپتاپ بگیرم، میخوام سبک و کوچیک و ترجیحا سفید باشه، سیستمشم خب معمولی رو به بالا.

چنین لپتاپی رو چند میدن؟ چه مارکی؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام به همگی
    سال نوتون مبارک

من دانشجوی کامپیوتر هستم و قصد خرید یه سیستم قابل حمل و سبک هستم، اما نمیدونم تپلت یا لپتاب

تپلت خیلی دوست دارم، البته سیستم عامل ویندوز، از طرف دیگه میگن جوابگوی نیاز یه دانشجوی کامپیوتر نیست، البته من فعلا کارهای سنگین انجام نمیدم، در ضمین پی سی هم خونه هست،
    حالا یه چیز سبک میخوام که هم بتونم کارمو راه بندازم هم سبک و کویچک باشه بتونم راحت هر جا که میخوام ببرمش.

کاری ام که میخوام انجام بدم مثلا اینترنت و نرم افزارهای معمولی مثل ورد و فتوشاپ و و برنامه نویسی مبتدی.

حالا این تپلت ها یی که ویندوز هست سیستم عاملشون، نرم افزاری برای برنامه نویسی و کامپایلر دارن؟ البته نه برنامه نویسی های انچنانی چون تازه شروع کردم.

بعد میصرفه الان تپلت بگیرم و بعدا که مثلا خواستم برنامه نویسی پیشرفته انجام بدم یا نرم افزارهای سنگین عوض کنم و لپتاپ بگیرم؟

اصلا به 2تومن و زیر 2 تومن تپلت ویندوز میدن؟

حالا اگه تپلت به درد من نمیخوره و باید لپتاپ بگیرم، میخوام سبک و کوچیک و ترجیحا سفید باشه، سیستمشم خب معمولی رو به بالا.

چنین لپتاپی رو چند میدن؟ چه مارکی؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
    این اطلاعاتی ک بهت میدم رو خودم برای خودم ک میخواستم تبلت بگیرم ب دستآوردم
    مثلا اینکه با توجه به اینکه من هم لبتاپم تاچ اسکرین داشتم و هم گوشی اندرویدی ولی بهم گفتن تبلت اندرویدی بگیرم البته من شنیدما ک میگن از نظر وزنی اندرویدیها سبکترن تازه خیلی راحت هم میتونی براش نرم افزار دانلود کنی و نصب کنی
    مثلا همین سامسونگ گلکسی
    ب نظر شخص من بهتره براای شما با توجه یه رشته ات که لپتاب بگیری چون کارابیش توی رشته شما بیشتره و در واقع میشه گفت تبلت بیشتر حالت اجرایی و نمایشی داره
    به هر حال امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشی

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    این اطلاعاتی ک بهت میدم رو خودم برای خودم ک میخواستم تبلت بگیرم ب دستآوردم
    مثلا اینکه با توجه به اینکه من هم لبتاپم تاچ اسکرین داشتم و هم گوشی اندرویدی ولی بهم گفتن تبلت اندرویدی بگیرم البته من شنیدما ک میگن از نظر وزنی اندرویدیها سبکترن تازه خیلی راحت هم میتونی براش نرم افزار دانلود کنی و نصب کنی
    مثلا همین سامسونگ گلکسی
    ب نظر شخص من بهتره براای شما با توجه یه رشته ات که لپتاب بگیری چون کارابیش توی رشته شما بیشتره و در واقع میشه گفت تبلت بیشتر حالت اجرایی و نمایشی داره
    به هر حال امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشی
    سلام
    ممنون از راهنماییتون. راستش گوشیم گلکسی هست، دیگه دیدم بخوام تپلت اندروید بخرم که تفاوت آنچنانی نخواد کرد، بعد من خودم تو محیط ویندوز راحتترم. بخاطر همین میگم وین باشه.
    ام. همه میگن لپتاپ بهرته، ولی میگفتم یه وسیله سبک باشه فعلا، تا بعد که احتیاج به کارهای سنگین تر بود. بعد من چون معمولا خونه ام، یعنی خوابگاهو اینا نمیمونم که، پی سی هست خونه، یه وسیله سبک واسه اینور اونور رفتن میخواستم .

اینکه الان تپلت بگیرم و بعدا عوض کنم لپتاپ بگیرم نمیصرفه؟ضررش زیاده؟ تپلت ویندوز رنج قیمتش چقده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

" سرفیس پرو" با پردازنده i5 انتخاب خیلی خوبیه ولی احتمالا خیلی گرون باشه !

داره خودمونی میشه alibarca6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال در مورد تبلت های ویندوز 8 ؟؟
    این تبلتها دارای app هایی مثل آندروید یا خود ویندوز فون هستند یا خیر ، مثل خود ویندوزهای قبلی نرم افزارها و بازیهای حجم زیاد رو در بر داره؟؟؟
    اصلن رابط کاربری این تبلت های ( ویندوز 8) شباهتی به آندروید داره؟؟ و یک فروشگاه متمرکز app؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

" سرفیس پرو" با پردازنده i5 انتخاب خیلی خوبیه ولی احتمالا خیلی گرون باشه !

جواب سوالای من بود؟!

میشه بیشتر توضیح بدین؟ و قیمتش مثلا چقدره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال در مورد تبلت های ویندوز 8 ؟؟
    این تبلتها دارای app هایی مثل آندروید یا خود ویندوز فون هستند یا خیر ، مثل خود ویندوزهای قبلی نرم افزارها و بازیهای حجم زیاد رو در بر داره؟؟؟
    اصلن رابط کاربری این تبلت های ( ویندوز 8) شباهتی به آندروید داره؟؟ و یک فروشگاه متمرکز app؟؟؟؟
    ببین شما تبلتی که میخوای بخری باید ویندوزی rt نباشیه یعنی ویندوز 8 پرو باششه
    اینطوری دیگه می تونی همه برنامه هایی که برای ویندوز 8 هست رو روی تبلت نصب کنی
    نمونش هم تبلت w510 ایسر هست که الان هم تو بازار موجود هست
    اگر فقط مشخصاتشو میخوای ببینی اینجا هست ولی فروش نداره این سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ینم عکسش
    Last edited by Tech-man; 16-04-2013 at 14:01.

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام دوستان
    تبلتی هست که ویندوز 7 داشته باشه؟
    میخوام ببینم ایا میشه با تبلت برنامه حسابداری اجرا کرد و راحت باهاش کار کرد؟ مخصوصا که برنامه حسابداری قفل سخت افزاری داشته باشه؟

چون ما چند تا انبار تو شهر داریم که بیشتر اوقات وقتی توی یه انبار داریم کار میکنیم از طرف مغازه یه سفارش جدید میدن که اون لحظه حدسی میگیم تو کدوم انباره بعد میریم اونجا میبینیم اینجا نبوده به مشکل میخوریم

حالا میخوام بدونم میشه با یه تبلت حسابداری مغازه رو همیشه با خودمون داشته باشیم و بتونیم عملیات حسابداری رو سیار انجام بدیم؟

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    تبلت ASUS VivoTab Smart تا چه حد برنامه میشه ریخت مثلا اتوکد و فتوشاپ برای کارهای ساده میشه روش ریخت؟ سی پی یوش کم نمیاره؟ کند نمیشه؟
    اینم لینک مشخصات تبلت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahivid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    م.ک.ج

پيش فرض

سلام
    منم میخواستم یک تبلت ویندوزی بگیرم که کیبرد هم داشته باشه ولییییی بعد از یه نظر سنجی دیدم که میگن اینایی که کیبرد داره و جدا و وصل میشه بعد مدتی براشون مشکل پیش میاد آیا واقعا اینطور است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •