تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تبلت و اولترابوک لنووا یوگا, ویندوز8

داره خودمونی میشه navidr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تبلت و اولترابوک لنووا یوگا, ویندوز8

سلام
    من چند روز پیش در مورد اخبار CES نگاه میکردم لنووا تبلت اولترا بوک خیلی جالبی رو معرفی کرده که 13 اینچه و میشه مانیتورو طوری چرخوند که به صورت یک تبلت ازش استفاده کرد یا از کیبوردش به عنوان یک پایه در هر زاویه ثابتی استفاده کرد قطر ۱۷ میلیمتر و وزن ۱٫۴ کیلوگرم . همچنین لنوو گفته که باتری 8 ساعت شارژ میده
    رزولوشن هم 900*1600هستش و طبق لینک زیر با سی پس یو های coreiو هارد 256SSD مجهز میشه وتا نیمه اول 2012وارد بازار میشه

سوالم اینه که من اشنام قرار بود از کانادا بیاد برام یه ایپد بیاره به نظر شماکارشناس های محترم
    1-ایا این تبلت لنووا ارزش منتظر شدن براشو داره که فعلا دست نگه دارم از خرید؟چون من خو دم تبلت نداشتم ایده ای در مورد وزنش ندارم که ایا اذیت میکنه یا نه؟
    2-تبلتی که ویندوز 8 بخوره قابلیت نصب برنامه های ویندوز 7 رو داره؟خصوصا منظورم نرم افزار های مهندسی مثل متلب هستش
    3-تبلت های بازار یا مثل ایپد کیبورد وایرلس کنارش میفروشن یا مثل ترنسفورمر پرایم ایسوس یه داک مخصوص دارن و یا مثل این یکی!به نظر شما کدوم از این سه حالت مناسب تره؟

مرسی از وقتتون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

این تبلت پی سی قیمتش حداقل 1100 دلار خواهد بود و با تبلتهایی مثل آیپد قابل مقایسه نیست
    اگر نرم افزارهای تخصصی بخوای نصب کنی باید تبلت ویندوزی بخری
    فعلا بهتره صبر کنی تا مدلهای جدید معرفی بشن و قیمتهای جهانی پایین بیاد

3. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس طبق نظر شما امکان نصب نرم افزار های تخصصی وجود داره؟اخه من تو اینترنت یه چیزای برخوردم که ورژن ARM ویندوز 8 compatibleبا نرم افزار های ویندوز 7 نیست ولی ورژن x86 هست!منظور نوع سی پی یو هستش دیگه؟
    به هر حال این میتونه گپ بین تبلت های موجودو با لپ تاپ پر کنه.اخه مشکل من با تبلت های اندرویدی و IOS همینه که بیشتر جنبه تفریحی سرگرمی دارند
    مرسی از جواب

5. این کاربر از navidr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

پس طبق نظر شما امکان نصب نرم افزار های تخصصی وجود داره؟اخه من تو اینترنت یه چیزای برخوردم که ورژن ARM ویندوز 8 compatibleبا نرم افزار های ویندوز 7 نیست ولی ورژن x86 هست!منظور نوع سی پی یو هستش دیگه؟
    به هر حال این میتونه گپ بین تبلت های موجودو با لپ تاپ پر کنه.اخه مشکل من با تبلت های اندرویدی و IOS همینه که بیشتر جنبه تفریحی سرگرمی دارند
    مرسی از جواب
    تبلتهایی که پردازنده های اینتل دارند ربطی به windows 8 arm edition ندارند، این ورژن کلا ساختار متفاوتی خواهد داشت
    چیزی که مشخصه امسال تبلتهای ویندوزی با پردازنده های ایوی بریج عرضه میشند و همه چیز متحول خواهد شد
    باید تا تابستان آینده صبر کنیم

7. 2 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

و تا اونجایی که من اطلاع دارم تبلت های ویندوز 7 چون رابط کاربری ویندوز 7 برای عملکرد تاچ طراحی نشده بره همین خیلی خوب جواب نمیدن و مشکل باتری هم هست که نسبت به ios و اندروید شارژ خیلی کمتری رو میدن.فقط میمونه وزن این اولترابوک تبلت و عملکرد ویندوز 8 نسبت به سیستم عامل های دیگه
    ممنون میشم اگه جایی اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن حرفامو

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

و تا اونجایی که من اطلاع دارم تبلت های ویندوز 7 چون رابط کاربری ویندوز 7 برای عملکرد تاچ طراحی نشده بره همین خیلی خوب جواب نمیدن و مشکل باتری هم هست که نسبت به ios و اندروید شارژ خیلی کمتری رو میدن.فقط میمونه وزن این اولترابوک تبلت و عملکرد ویندوز 8 نسبت به سیستم عامل های دیگه
    ممنون میشم اگه جایی اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن حرفامو
    ویندوز 8 برای بدست گرفتن بازار تبلت عرضه میشه و مطمئنا از لحاظ اینترفیس،تاچ و مصرف باتری بهتر خواهد بود
    ایوی بریج هم مهمترین مزیتش کم مصرف بودنه

10. 3 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویندوز 8 برای بدست گرفتن بازار تبلت عرضه میشه و مطمئنا از لحاظ اینترفیس،تاچ و مصرف باتری بهتر خواهد بود
    ایوی بریج هم مهمترین مزیتش کم مصرف بودنه
    رو تشکر کلیلک کردم ولی باز جای تشکر داره چه پست پر محتوایی با راهنمایی های خوبی مخصوصا برای من در فکر خرید تبلت بودم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •