تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 32 از 32

نام تاپيک: راهنمایی برای اورکلاک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

98 درجه !!!!
    CPU که الان مشکلی نداره ؟
    اگه میخوای CPU رو به .... ببری 1 ساعتی همینطور با همین دما ادامه بده !
    خدا رو شکر تا به این لحظه مشکلی برای CPU به وجود نیومده ... چشم با همین دما ادامه میدم ...

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

علی جون با توجه به شرایطی که در این چند روز دیدم و همینطور توضیحاتی که شما دادید ، رم من برای اورکلاک مناسب نیست و قابلیت تحمل در فرکانس بالا رو ندارد و همینطور اگه بخوام به فرکانس بالاتر برسم باید تایمینگ ها رو افزایش بدم که این کار هم باعث کاهش کارایی سیستم می شود ، پس در نتیجه اورکلاک برای رم من مناسب نمی باشد ولی در هر حال از شما به خاطر توضیحات خوبی که در مورد اورکلاک رم دادید واقعا سپاسگزارم ، چون باعث شد اطلاعاتم در این زمینه بیشتر شود که هدف اصلی خودم هم بالا بردن اطلاعاتم درباره اورکلاک بود ، فقط به عنوان آخرین سوال در این زمینه اینکه اعدادی که برای تایمینگ میدید بر روی چه اساسی می باشد . و در ضمن اگه من این رم رو بفروشم و به جاش یک رم دیگه رو بخرم ، خوبه یا نه . اگه جواب مثبت هست تا مبلغ 70 هزار تومان کدوم رم رو برای خرید پیشنهاد میدید که هم از نظر قدرت و سرعت و کارایی عالی باشد و همچنین برای اورکلاک مناسب باشد .

انشاالله هر موقع یک خنک کننده خوب برای پردازنده خریدم برای اورکلاک پردازنده مزاحمتون خواهم شد و در مورد گرافیک هم هر موقع شما وقت داشتید ، در اون مورد هم از شما کمک میگیرم و اورکلاک گرافیک رو انجام میدم ، چون فکر نمی کنم برای اون مشکلی خاصی وجود داشته باشد . ممنون
    موفق و پیروز باشید ...
    خواهش میکنم دوست من

من نمیخواستم روی رم شما عیب بذارم، اما خودتون به این نتیجه رسیدید
    رم اگه خوب باشه تا 1.65 هم ولتاژ بدی ایراد نداره ولی از رم شما مطمئن نبودم، البته خیلی هم نباید ازش نا امید بود، حداقل از سری xms3 کورسیر که بین خریداران طرفدار داره از لحاظ اور بهتره!
    اون تایمینگ ها هم ملاک مشخصی نداره یا اگه داره من نمیدونم! بر اساس تایمینگ هایی که خود سازندگان برای رم ها ست میکنند و یا پیشنهاد میدن میشه تنظیمشون کرد، خودتون باهاش سر و کله بزنید قلق هاش دستتون میاد
    خواستید رم بگیرید از سری Ripjaws X برند G.Skill بگیرید، رم های خیلی خوبی هستند، الان یک کیت 4 گیگابایتی با تایمینگ 9 و فرکانس 1600 این رم حدود 60 تومنه که روی فرکانس 1866 و تایمینگ 8-10-8-22 راحت کار میکنه!
    به این نکته هم توجه داشته باشید که 2 ماژول 2 گیگابایتی علاوه بر اینکه Dual Channel مشه قابلیت اور بهتری هم داره.

3. این کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •