تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: چجوري ميشه اينترنت رو با WiFi رو pc دریافت کرد؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چجوري ميشه اينترنت رو با WiFi رو pc دریافت کرد؟

من یه مودم wifi دارم و میخوام اینترنتمو به صورت wifi رو pc داشته داشته باشم ولی متاسفانه pc من همچین قابلیتی نداره،حالا یه چیزی مثه USB Bluetooth هس که اینترنتمو به صورت WiFi بگیره؟
    مثلا USB WiFi ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه alikhafan123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Yazd

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    یله هست کارت شبکه وایرلس(بیسیم) یا همون کارت شبکه WIFI
    که هم به صورت usb وجود داره و هم به صورت کارت که روی اسلات های مادر برد نصب میشه
    برندهای مختلف و سرعت های مختلفی هم داره
    اونایی که به صورت USB هست معمولا برد کمتری داره ولی این مشکلم با انتنی که روی بیشتر مدلاش هست تقریبا حل شده
    اگه برد زیاد براتون مهم نیست یدونه همون USB شا یگیرید که تقریبا مثل فلشه و وصل کنید
    راه اندازیشم راحت تره

3. 2 کاربر از alikhafan123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

من یه مودم wifi دارم و میخوام اینترنتمو به صورت wifi رو pc داشته داشته باشم ولی متاسفانه pc من همچین قابلیتی نداره،حالا یه چیزی مثه USB Bluetooth هس که اینترنتمو به صورت WiFi بگیره؟
    مثلا USB WiFi ?
    خرید یک کارت تک آنتنه رو بهتون پیشنهاد میدم که تا 100متر رو راحت پشتیبانی میکنه. سعی کنید که USBایش رو
    نخرین. چون علاوه بر برد با مشکل پهنای باند هم مواجه میشین. میتونید با 28.000تومن یه تک آنتنه که روی شکاف
    PCIمادربرد نصب میشه رو تهیه کنید.

5. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    یله هست کارت شبکه وایرلس(بیسیم) یا همون کارت شبکه WIFI
    که هم به صورت usb وجود داره و هم به صورت کارت که روی اسلات های مادر برد نصب میشه
    برندهای مختلف و سرعت های مختلفی هم داره
    اونایی که به صورت USB هست معمولا برد کمتری داره ولی این مشکلم با انتنی که روی بیشتر مدلاش هست تقریبا حل شده
    اگه برد زیاد براتون مهم نیست یدونه همون USB شا یگیرید که تقریبا مثل فلشه و وصل کنید
    راه اندازیشم راحت تره
    مگه فاصله زیاد به مودمم بستگی نداره؟
    فاصلم زیاد نیس
    میخوام مودم وایمکسمو ببرم کنار پنجره تا آتن دهیش بیشتر بشه،دیگه خیلی فاصله زیاد بشه نهایت یه طبقس(اونم شرایط خیلی خاص)
    شما چه برندهایی رو توصیه میکنید
    میخوام بهترین مارک و مدل بازارو بگیرم که هیچ مشکلی واسم پیش نیاد،قیمتشم بالا بود اشکال نداره(مایه دار نیستما ولی عقیدم اینه یا آدم چیزیرو نخره یا اگه میخواد بخره بهترینشو بخره
    قیمت تقریبیشم لطف کنین بگین
    ممنون

7. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خرید یک کارت تک آنتنه رو بهتون پیشنهاد میدم که تا 100متر رو راحت پشتیبانی میکنه. سعی کنید که USBایش رو
    نخرین. چون علاوه بر برد با مشکل پهنای باند هم مواجه میشین. میتونید با 28.000تومن یه تک آنتنه که روی شکاف
    PCIمادربرد نصب میشه رو تهیه کنید.
    ممنون دوست عزیز،همین که اومدی تو این تاپیک و پستمو خوندی و زحمت کشیدی راهنماییم کردی بینهایت ممنون
    ولی من بعضی اوقات از دوتا سیستم استفاده میکنم بخاطر همین ترجیحا باید مدل usb شو بگیرم
    میشه یه مقدار درمورد مشکل پهنای باندش توضیح بدی؟یعنی نمیشه از حداکثر پهنای باند استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون دوست عزیز،همین که اومدی تو این تاپیک و پستمو خوندی و زحمت کشیدی راهنماییم کردی بینهایت ممنون
    ولی من بعضی اوقات از دوتا سیستم استفاده میکنم بخاطر همین ترجیحا باید مدل usb شو بگیرم
    میشه یه مقدار درمورد مشکل پهنای باندش توضیح بدی؟یعنی نمیشه از حداکثر پهنای باند استفاده کرد؟
    خواهش میکنم داداش.وظیفه ست.
    مدلهای خوبی برای این کاکرد توی ایران نیست!!! و 99دردص اجناس، جنسهای تقلبی و بی کیفیت هستن. از این
    موضوع هم که رد بشیم به مشکل پهنای باند مواجه میشیم. این سریها اصولا پهنای باند واقعی رو به کاربرد نمیدن.
    بیشترشون اسمی هستن و نمیشه بهشون اعتماد کردو تجربه تلخش رو قبلا داشتم.من مدل زیر رو پیشنهاد میدم:
    TP-LINK Wireless USB Adapter TL-WN7200ND...42.000

مشخصات:

• 150Mbps wireless data rates ideal for video streaming, online gaming and internet calling
    • High power and high receive sensitivity deliver performance enhancement compared with normal power
    • Signal sustains useable and reliable even across multiple walls or floors
    • Easily setup a highly secured wireless connection at a push of QSS button
    • WPA/WPA2 encryptions effectively protect your network from outside intrusions
    • Supports soft AP mode for Windows XP/Vista, easily making the local network sharing
    • Supports Sony PSP X-link for online gaming for Windows XP
    • Bundled CD provides easy and hassle-free installation and configuration
    • Backward compatible with all IEEE 802.11b/g products
    • Desktop design guarantees the stable signal and prettifies your home network
    • External detachable antenna allows for better alignment and stronger antenna upgrades

ویژگیهای فنی:
    High power for strong penetrability
    With a transmission power of up to 500mw, the TP-Link TL-WN7200ND Wireless USB Adapter delivers up to 8 times the range of normal power USB adapter.
    High receive sensitivity for reliable signal
    TP-Link TL-WN7200ND features its high receive sensitivity, which could let you move further away from the access point while still maintaining the same wireless signal. In this case, using TP-Link TL-WN7200ND means that you don’t have to move the laptop like a divining rod, and you can easily pick up the network with its strong sensitivity.
    One button for security setup
    Compatible with Wi-Fi Protected Setup (WPS), TP-Link TL-WN7200ND supports Quick Security Setup that allows users to simply press the QSS button on the exterior, instantly establishing a highly secured connection. Not only is it faster than normal security setups but more convenient in that you don’t need to remember any password!
    5 dBi external detachable antenna
    The TP-Link TL-WN7200ND external antenna can be rotated and adjusted in different directions to fit various operation environments, brings performance enhancement than internal antenna under normal indoor usage. For even more demanding applications, the antenna can also be replaced with diverse indoor antenna or directional antenna (using standard RP-SMA connector) to show even greater flexibility and wider wireless coverage.
    Desktop-style design & 1.5m USB extension cable
    Besides the fashionable and novelty exterior, the desktop-style design is beneficial for the signal reception in various application environments, guaranteeing the smooth and stable signal. And TP-Link TL-WN7200ND also provides 1.5m USB extension cable, convenient for your installation, even for the desktop equipment.
    Bundled CD for easy operation
    TP-Link TL-WN7200ND comes with a CD with utility that helps you complete the software installation and wireless network settings, including security configurations and wireless connection, which is convenient for users, even for novice users.

خودم این رو تست نکردم. ولی توی بازار بهترین هست.

10. 3 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم داداش.وظیفه ست.
    چاکریم

مدلهای خوبی برای این کاکرد توی ایران نیست!!! و 99دردص اجناس، جنسهای تقلبی و بی کیفیت هستن. از این
    موضوع هم که رد بشیم به مشکل پهنای باند مواجه میشیم. این سریها اصولا پهنای باند واقعی رو به کاربرد نمیدن.بیشترشون اسمی هستن و نمیشه بهشون اعتماد کردو تجربه تلخش رو قبلا داشتم.
    حتی اونایی که از نمایندگی هم بگیریم،نمیشه بهشون اعتماد کرد؟
    راستی من مودمم مال شرکت مبین نت هس،وایمکس.مشکلی از نظر مچ بودن باهم پیدا نمیکنن که؟

من مدل زیر رو پیشنهاد میدم:
    TP-LINK Wireless USB Adapter TL-WN7200ND...42.000

خودم این رو تست نکردم. ولی توی بازار بهترین هست.
    دادش نمایندگی این شرکت تو ایران چی هس و کجاس تا برم از نمایندگی بگیرم؟
    یعنی دیگه رو دست این تو بازار پیدانمیشه؟
    مدلای دی لینک چطورن نسبت به این مارک؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

مدل زیر هم هست:
    D-LINK - Wireless USB Adapter DWA-131...31.000

ولی امکاناتش از اون مدلی که معرفی کردم کمتر هست! در حال حاضر بهترین مدل همون مدل قبلی هست.
    برندهای معتبر تر معمولا قابل اعتمادترند.
    نمایندگی رسمی TP-Linkdدر ایران:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا تو سرچی که تو گوگل کزدم سه تا شرکت تو نمایندگی TP-Link در ایران پیدا کردم
    شرکت نوین رایان
    شرکت پارس ارتباط
    و شرکت فرا دانش سامان
    حالا کدوم یکیش بهتر و رسمی تر هس؟

یه سوال خیلی مهمتر
    تو تجهیزات شبکه،TP-Link بهتر هس یا D- Link ?یا یه شرکت دیگه؟
    واقعا کدوم شرکت قدیمی تر و امتحان پس داده تر هس؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

نمایندگی فرادانش بهتره و گارانتیش بیشتره.
    در امر شبکه D-Linkقدیمی تره. ولی این امر باعث نمیشه که از برتری TP-Linkکاسته بشه.
    به نظر من این دو برند در یک رده کیفیت قرار دارن. ولی کانفیگ TP-Linkکمی راحت تر هست.

16. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •