تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: چجوري ميشه اينترنت رو با WiFi رو pc دریافت کرد؟

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سالاری.
    خوشحال میشم باهاتون تبادل اطلاعات کنم.
    هیچ فرقی به لحاظ کارایی و عملکرد بین این دو گروه نیست. مدل یو اس بی اون بیشتر برای لب تاب قابل استفاده
    هستش و کارتی اون برای پی سی.
    کارت شبکه چیه؟
    میشه کل کارایی هایی که این یو اس بی هارو دارن بجز دریافت اینترنت به صورت wifi رو بگی؟
    مثلا با این قطعات چیکار میشه کرد دیگه؟

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

کارت شبکه چیه؟
    میشه کل کارایی هایی که این یو اس بی هارو دارن بجز دریافت اینترنت به صورت wifi رو بگی؟
    مثلا با این قطعات چیکار میشه کرد دیگه؟
    کارت شبکه در مفهوم کلی به قطعه اطلاق میشه که قادر به اتصال دو کامپیوتر به هم باشه. خواه به صورت آنلاین و
    خواه به صورت آفلاین. که در هر دو حالت ممکن امکان اپلود و دانلود فایل با کارت شبکه بین دو کامپیوتر موجود خواهد
    بود. اگر به صورت آنلاین این کار انجام بشه باید از ابزاری به نام مودم هم استفاده کرد. البته این امر بنا به نوع خط
    اینترنتی، فرق میکنه.
    این گروه از کارتهای شبکه که به صورت خارجی رو دستگاه سوار میشن، در عمل و کارایی هیچ فرقی با نسخه داخلی
    خود که روی یکی از شکافهای PCIیاPCI-E 1X نصب میشن، ندارن. بلکه در برخی موارد گروه کارتهای خارجی به دلیل
    امکانات بهتر و قابل حمل بود، از نمونه های داخلی خود پیشی میگیرن. شاید تنها عیب اونها تداخل امواج باشه و
    کاهش سرعت به طبع این امر که میشه با انتخاب کارتی که از پروتوکلهای خاصی پشتیبانی میکنه این موضوع رو تا حد
    زیادی مرتفع کرد.پس در عملکرد هیچ اختلافی ندارن. فقط در جابجایی و تغییر موضع فیزیکی با هم فرق دارن.
    در مورد سوالتون در پست قبل در موردN:
    Nپیشوند چیپهایی با سرعت 150 و بالای 150Mbهست که اولین بار توسط D-Linkمعرفی و استفاده شد.

3. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارت شبکه در مفهوم کلی به قطعه اطلاق میشه که قادر به اتصال دو کامپیوتر به هم باشه. خواه به صورت آنلاین و
    خواه به صورت آفلاین. که در هر دو حالت ممکن امکان اپلود و دانلود فایل با کارت شبکه بین دو کامپیوتر موجود خواهد
    بود. اگر به صورت آنلاین این کار انجام بشه باید از ابزاری به نام مودم هم استفاده کرد. البته این امر بنا به نوع خط
    اینترنتی، فرق میکنه.
    این گروه از کارتهای شبکه که به صورت خارجی رو دستگاه سوار میشن، در عمل و کارایی هیچ فرقی با نسخه داخلی
    خود که روی یکی از شکافهای PCIیاPCI-E 1X نصب میشن، ندارن. بلکه در برخی موارد گروه کارتهای خارجی به دلیل
    امکانات بهتر و قابل حمل بود، از نمونه های داخلی خود پیشی میگیرن. شاید تنها عیب اونها تداخل امواج باشه و
    کاهش سرعت به طبع این امر که میشه با انتخاب کارتی که از پروتوکلهای خاصی پشتیبانی میکنه این موضوع رو تا حد
    زیادی مرتفع کرد.پس در عملکرد هیچ اختلافی ندارن. فقط در جابجایی و تغییر موضع فیزیکی با هم فرق دارن.
    در مورد سوالتون در پست قبل در موردN:
    Nپیشوند چیپهایی با سرعت 150 و بالای 150Mbهست که اولین بار توسط D-Linkمعرفی و استفاده شد.
    دسستت درنکنه
    خدایی قابل فهم توضیح داده بودی،مرسی

داداش چنتا سوال دیگه
    dbi چیه؟
    WPS و QSS چیه؟
    بعضی از این کارتهای pci رو دیدم سه شاخه آنتن داشت؟سه تا دیگه به چه درد میخوره؟
    حامد جان ببخشید که با سوالات زیادم شمارو خسته میکنم،شرمندم
    Last edited by alone one; 13-01-2012 at 15:26.

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا با اين كارتها ميشه گوشي رو هم به اينترنت خونه وصل كرد ؟؟؟ و از همون سرعت اينترنت خونگي رو موبايل هم استفاده كرد ؟؟؟؟ مثلا واسه آپديت موبايل و چرخيدن تو اينترنت ؟؟؟
    Last edited by panther99; 13-01-2012 at 15:57.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

دسستت درنکنه
    خدایی قابل فهم توضیح داده بودی،مرسی

داداش چنتا سوال دیگه
    dbi چیه؟
    WPS و QSS چیه؟
    حامد جان ببخشید که با سوالات زیادم شمارو خسته میکنم،شرمندم
    قربونت داداش.
    شما نصبت به من لطف داری.
    من و شما کاری به جز تبادل اطلاعات انجام نمیدیم.
    dBi نرخ تبادل اطلاعات هست که در پروتوکل(همون قراردادهای بین المللی برای ساخت
    قطعات خاص از جمله شبکه که مورد تایید همه کشورهاست)های مورد استفاد قرار میگیره.
    این واحد انتقال در وسایل بیسیم و دارای آنتن مورد استفاده قرار میگیره و بیان کنند برد دستگاه و توانایی آنتن
    دستگاه،در فرستادن سیگنال هست و در واقع شعاع امواج پراکنی دستگاه رو نشون میده که هر چی این عدد
    بیشتر باشه یعنی برد دستگاه و شعاع پراکنش امواج اون بیشتر خواهد بود.
    WPSیاWi-Fi Protected Setup یک تنظیم کننده برای وا فای هست که باعث ارتباطات سریع و آسان وا فای با
    کامپیوتر میشه.
    QSSیا Quick Security Setup هم همون WPSهست که به طور اختصاصی توسط شرکت TP-Linkاستفاده میشه.
    و کارایی و عملکرد کاملا یکسان ولی اسمی متفاوت با WPSدار.

7. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

آقا با اين كارتها ميشه گوشي رو هم به اينتنت خونه وصل كرد ؟؟؟ و از همون سرعت اينتنت خونگي رو موبايل هم استفاده كرد ؟؟؟؟ مثلا واسه آپديت موبايل و چرخيدن تو اينتنت ؟؟؟
    اگر منظور شما استفاده از سیم کارت موبایل هست، باید از مودمهایGSMاستفاده کنید.
    اگر منظورتون اتصال گوشی به اینترنت و عدم استفاده از سیم کارت برای اتصال به اینترنت هست، باید یک مودم
    بی سیم تهیه کنید.

9. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قربونت داداش.
    شما نصبت به من لطف داری.
    من و شما کاری به جز تبادل اطلاعات انجام نمیدیم.
    dBi نرخ تبادل اطلاعات هست که در پروتوکل(همون قراردادهای بین المللی برای ساخت
    قطعات خاص از جمله شبکه که مورد تایید همه کشورهاست)های مورد استفاد قرار میگیره.
    این واحد انتقال در وسایل بیسیم و دارای آنتن مورد استفاده قرار میگیره و بیان کنند برد دستگاه و توانایی آنتن
    دستگاه،در فرستادن سیگنال هست و در واقع شعاع امواج پراکنی دستگاه رو نشون میده که هر چی این عدد
    بیشتر باشه یعنی برد دستگاه و شعاع پراکنش امواج اون بیشتر خواهد بود.
    WPSیاWi-Fi Protected Setup یک تنظیم کننده برای وا فای هست که باعث ارتباطات سریع و آسان وا فای با
    کامپیوتر میشه.
    QSSیا Quick Security Setup هم همون WPSهست که به طور اختصاصی توسط شرکت TP-Linkاستفاده میشه.
    و کارایی و عملکرد کاملا یکسان ولی اسمی متفاوت با WPSدار.
    حامد جان یکی از دوستام یادمه یه usb وصل کرده بود به اسپیکرش،نمیدونم blutooth بود یا wifi اما به وسیله گوشیش میتونست موزیکو رو اسپیکر و البته به کمک اون یو اس بی که فک کنم wifi بود پخش کنه،همچین چیزی امکانش هس که با این یو اس بی ها انجام داد؟
    بعد میشه اطلاعاتو به وسیله همین یو اس بی به موبایلم بفرستم و یا بلعکس؟مثلا یه فولدر بفرستم تو گوشیم؟
    چون میخوام یه usb blutooth هم بگیرم واس pc که دیگه سیمو هی به کامپیوترو گوشیم نزنمو اطلاعاتو با بلوتوث ردو بدل کنم،اگه این میشه که دیگه usb blutooth نگیرم
    Last edited by alone one; 13-01-2012 at 17:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حامد جان یکی از دوستام یادمه یه usb وصل کرده بود به اسپیکرش،نمیدونم blutooth بود یا wifi اما به وسیله گوشیش میتونست موزیکو رو اسپیکر و البته به کمک اون یو اس بی که فک کنم wifi بود پخش کنه،همچین چیزی امکانش هس که با این یو اس بی ها انجام داد؟
    بعد میشه اطلاعاتو به وسیله همین یو اس بی به موبایلم بفرستم و یا بلعکس؟مثلا یه فولدر بفرستم تو گوشیم؟
    چون میخوام یه usb blutooth هم بگیرم واس pc که دیگه سیمو هی به کامپیوترو گوشیم نزنمو اطلاعاتو با بلوتوث ردو بدل کنم،اگه این میشه که دیگه usb blutooth نگیرم
    اگر مجهز به وا فای باشه، بله این امکان هست.
    برای انتقال فایل هم به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی. فقط باید بین دو تا وسیله کانکشن ارتباط بسازی و هنگام
    اتقال فایل هم دیوار آتش ویندوز رو خاموش کنی. البته این رو هم متذکر بشم که باید هر دو دستگاه از پروتوکلهای یک
    سانی برخوردار باشن تا بشه این اتصال رو انجام داد.میتونی تاپیک زیر رو برای اطلاعات بیشتر بخونی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر مجهز به وا فای باشه، بله این امکان هست.
    برای انتقال فایل هم به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی. فقط باید بین دو تا وسیله کانکشن ارتباط بسازی و هنگام
    اتقال فایل هم دیوار آتش ویندوز رو خاموش کنی. البته این رو هم متذکر بشم که باید هر دو دستگاه از پروتوکلهای یک
    سانی برخوردار باشن تا بشه این اتصال رو انجام داد.میتونی تاپیک زیر رو برای اطلاعات بیشتر بخونی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خوب اون دستگاهو مجهز به وای فای میکنیم دیگه،با همین USB WIFI .میشه؟

ایول
    پس اینجوری که خیلی خوبه
    دیگه نیازی به USB BLUTOOTH هم نیس

چنتا مدل دیگه ام پیدا کردم
    یکم دیگه درموردش تحقیق میکنم،بعد میذارم از نظرات عالی شماهم استفاده کنم
    مرسی

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خوب اون دستگاهو مجهز به وای فای میکنیم دیگه،با همین USB WIFI .میشه؟

ایول
    پس اینجوری که خیلی خوبه
    دیگه نیازی به USB BLUTOOTH هم نیس

چنتا مدل دیگه ام پیدا کردم
    یکم دیگه درموردش تحقیق میکنم،بعد میذارم از نظرات عالی شماهم استفاده کنم
    مرسی
    بله میشه. البته باید گوشی هم مجهز به وا فای باشه و از پروتوکلهای یکسانی برخوردار باشن.
    خیلی خوبه. مدلها رو لیست کن تا روش بحث کنی. شما نسبت به لطف داری.
    راستی من به دلیل مشکلات درسی فقط جمعه های میتونم تمام وقت بیام پی سی!
    در بقیه روزها، یک ساعت!اگر در پاسخ پست، اختلال ایجاد شد و نتونستم به موقع جواب
    بدم، به بزرگی خودت ببخش

15. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •