تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: Fujifilm FinePix HS30 EXR

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه دونه HS20 دارم که دقیقاً همین مشکل فیلمبرداری رو داره. آپ دیت هم کردم ولی فایده نداشت. فقط زمانی که نور زیاده این مشکل رو نداره
    راستی این دکمه AE/AF Lock دقیقاً چیکار می کنه؟؟؟؟ من هرچی دفترچه رو خوندم عمل کردم نتیجه ای ندیدم
    با سلام
    خب منم نمیدونم چیکار مکنه ولی یکی از کارهایی که میکنه و من فهمیدم این هست که وقتی تنظیمات رو بزارید روی حالت M و روی سوژه بخواهید فوکوس کنید این دکمه رو نگه میدارید و دوربین خیلی سریع براتون روی سوژه فوکوس میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه دونه HS20 دارم که دقیقاً همین مشکل فیلمبرداری رو داره. آپ دیت هم کردم ولی فایده نداشت. فقط زمانی که نور زیاده این مشکل رو نداره
    راستی این دکمه AE/AF Lock دقیقاً چیکار می کنه؟؟؟؟ من هرچی دفترچه رو خوندم عمل کردم نتیجه ای ندیدم
    دقیقا منظور شما از مشکل فیلمبرداری چیه؟ مشکل فوکوس؟ چی؟ در مورد فوکوس که تا حالا 1000 بار عرض کردم حالت AF فیلمبرداری رو بذارید روی مرکز. بگید دقیقا مشکلتون چیه تا ببینم میتونم کمکتون کنم یا نه.
    دوستانی که با فیلمبرداری مشکل دارند بذارید آب پاکی رو بریزم روی دستتون اگه تمام راه حل هایی که در مورد فیلمبرداری بهتون گفتم (هم این صفحه هم صفحات و تاپیکهای دیگه) و جواب نگرفتید، مطمئن باشید دوربینتون مشکل داره، حالا یا نرم افزاری یا سخت افزاری.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح دادم (روی کلمه اینجا کلیک کنید). توی همین تاپیک که هستیم هم توضیح دادم چیکار کنید.

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

با سلام
    ببخشید دوستان کسی فریم ویر 1.3 رو ریخته؟؟؟
    تغییری هم کرده دوبین؟؟؟

چجوری میشه از فریم ویر قبلی بک آپ گرفت ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه haniballecter1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

من با یکی دوتا از دوربین های سوپر زوم کار کردم یا حداقل کارکردشونو دیدم . به نظرم از بین این دوربین های موجود تو بازار ایران این بهترین ترتیبشونه : البته از نظر من و بر حسب تجربه :
    canon sx40 به خاطر سنسور cmos خیلی عالی شده
    canon sx30
    sony hx100v
    panasonic fz150
    panasonic fz100
    nikon p500
    fuji hs30
    fuji hs20
    دوربین fuji s200 هم با اینکه زومش 14 برابره ولی از لحاظ کیفیت فوق العادست و دوربین تک محسوب میشه !!!
    با سلام به دوستان
    همه این دوربینا به جز 2دوربین فوجی سنسورهایی برابر 1/2.3 یا همون سنسوری که در اکثریت قریب به اتفاق کامپکتا استفاده میشه رو دارند
    اگه اشتباه نکنم فوجی تو این 2تا از سنسور 1/2 استفاده کرده که کمی بزرگتر از بقیه هست اما نمی دونم چرا اکثریت از کیفیت HS20 زیاد راضی نیستند
    حالا با سنسورهای مساوی هرچقدر قابلیت زوم شما افزایش پیدا کنه میزان کیفیت افت پیدا میکنه این یک قانون کلی نیست که ملاک قضاوت باشه اما عموما احتمال افت کیفیت رو افزایش میده
    پس به نظر من کسایی که زوم بالا نمی خوان بهتره برند سراغ دوربینای کامپکت بهتری مثل پاناسونیک یا کنن
    اما اگه زوم بالا و کیفیت متوسط مدنظرتون باشه این دوربینا میان وسط وگرنه زوم بالا با کیفیت بالا میشه دوربینای DSLR با زومهای تخصصی و تله زوم وسوپر تله زوم که نه به دردمون میخوره نه میتونیم بخریم مگه اینکه بخواین بالای 7 8 10 میلیون هزینه کنید

خب تو SLR like ها هم من تا حالا HS30 رو ندیدم کسی باهاش کار کنه ولی دوست دارم بدونم کیفیتش چطوریه. مدل 20 هم زیاد جالب گزارش نشده. پس کیفیت تصویر با فرمت RAW هم چندان جالب نخواهد بود حداقل تو مدل 20
    تو کنن SX30 زیاد جالب گزارش نشده منم که دادش کوچیکم اینو داره ازش امانت گرفتم کیفیتشو ببینم کاملا مایوس شدم مخصوصا تو عکاسی در محیط کم نور
    SX20 رو خیلی بهتر دیدم. و عموما SX20 رو بهتر میدونند.(من فقط بین این دو کیفیت عکسا رو مقایسه کردم)
    Hx100 هم به نظرم زیادی گرونه. اما عموما سونی تو کیفیت تصویرش رنگ و لعاب بهتری داره(هر چند رنگاش کمی اغراق شده است) برا همین تو چشم کابرای عادی بیشتر جلوه میکنه
    موند پاناسونیک که مدل FZ100 رو خوندم نوشته بودند کیفیت فیلمش از تصویر بهتر. اگه اشتباه نکنم کیفیت مدل پایینترش با توجه به قیمتش بهتر باشه. اما FZ150 دوباره کیفیت عکسش رو بهبود داده.
    در کل به نظر میاد FZ150 و SX40رو کاغذ بهتر از بقیه هستند و نیکون هم فقط تو دوربینای حرفه ای خوب هست
    انتخاب من اگه روزی خواستم از این گروه خرید کنم فعلا FZ150هست (این دوربین فرمت RAW هم داره).
    فراموش نکنید که این دوربینا تو محیط کم نور زیاد قابل نیستند.

اما زومی که این دوربینا میدن عموما تبلیغاتیه. چون ترجیحا هر چقدر به سوژه نزدیک بشید بهتره تا زوم 20X یا بیشتر کنید. زوم بالا مثلا تو عکاسی حیات وحش به درد میخوره (مثلا عکاسی از پرنده در حال پرواز) که اگه به صورت تخصصی بخواین عکاسی کنید باید برید سراغ دوربینای حرفه ای

ببخشید خیلی حرف زدم

5. 3 کاربر از haniballecter1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من می خواستم این دوربینو بخرم (Fujifilm FinePix HS30 EXR) یه چند تا سوال داشتم:
    1-سرعت پردازش دوربین چه جوریه؟مثلا طول می کشه تا عکس سیو بشه؟یا تا عکس رو بندازی سریع سیو میشه؟
    2-فوکوس توی فیلمبرداری چجوریه؟خیلی طول میکشه تا فوکوس کنه؟
    3-صدای لنز توی فیلمبرداری میوفته؟
    خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من می خواستم این دوربینو بخرم (Fujifilm FinePix HS30 EXR) یه چند تا سوال داشتم:
    1-سرعت پردازش دوربین چه جوریه؟مثلا طول می کشه تا عکس سیو بشه؟یا تا عکس رو بندازی سریع سیو میشه؟
    2-فوکوس توی فیلمبرداری چجوریه؟خیلی طول میکشه تا فوکوس کنه؟
    3-صدای لنز توی فیلمبرداری میوفته؟
    خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    1- سرعت سیو بستگی به کلاس رم تون داره
    2-بله فوکوس اش با تکنیک حل میشه ولی خودمونیم یه کم هم مشکل داره شاید کمی سرتون رو درد بیاره تو hs20 که دستیه ولی تو hs30برقی ه
    3- خیلی کم میوفته اصلا مشخص نمیشه
    در کل نسبت به قیمتش بهترین گزینه است

8. این کاربر از vahid2531 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •