تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: چشمک زدن چراغ لن

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

شما وقتی که از اینترنت استفاده نکنی چراغ لن ثابته ولی تا صفحه ای رو باز کنید شروع به چشمک زدن میکنه.....

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

دوست عزیز... شما منظور سوال رو اشتباه گرفتید چون تا حالا باش برخورد نکردید.
    به نظر شما اگه سیستمت خاموش باشه، هیچکس به اینترنت وصل نباشه، و چراغ اینترنت چشمک نزنه، ولی چراغ لن مودم چشمک بزنه، این طبیعیه؟

من که گفتم... مشکل از روتره، مخصوصا اگه مودمشون Combo هست.
    دوست عزيز وقتی سيستم خاموشه اگه كابل برق كيس رو بكشی يا پاورش رو قطع كنی چراغ لن مربوط به اون پورت هم خاموش ميشه (حداقل تو مودم‌هايی كه من ديدم اينطوره) ولی اگه برق كيس وصل باشه ارتباط برقرار ميشه و نتيجش اينه كه باز هم بعضی اوقات هم چراغ لن مودم چشمك ميزنه و هم به ازای هر چشمك چراغ لن مودم ، چراغ لن پشت كيس هم يك چشمك ميزنه كه كاملا طبيعيه و چيز غير عادی هم نيست.

در هر صورت اگه می‌خواين بعد از خاموش كردن سيستم چراغ لن هم خاموش شه كافيه WoL رو هم تو بايوس هم تو Device Manager غير فعال كنين. اگه می‌خواين ببينين ايراد از روتره كافيه كابل لن رو از مودم جدا كنين اگه همچنان چراغ لن چشمك زد مشكل از روتره.

اكثر چيپ‌های كارت‌های LAN (چه آنبورد چه غير آنبورد) درخواست‌های ARP رو در صورتی كه تغذيشون متصل باشه به صورت مكرر ارسال می‌كنن تا به محض درخواست برقراری ارتباط مراحل اوليه برقراری ارتباط طی شده باشه ، به همين خاطره كه بعضا حتی با وجود خاموش بودن سيستم چون چيپ كنترلر تغذيش متصله همچنان درخواست ARP بين دو دستگاه مبادله ميشه.

تا موقعی كه سرعت اينترنت كم نشده يا قطع نشده چشمك زدن چراغ لن مهم نيست.

3. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sobery's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

دقیقا همین طور که سایر دوستان میگن این چراغ وقتی تبادل اطلا عات میشود خاموش و روشن میشود و زمانی که فعالیتی نیست چراغ ثابت است مودم منهم که تی پی لینک هست همین حالت را داره.

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دوست عزيز وقتی سيستم خاموشه اگه كابل برق كيس رو بكشی يا پاورش رو قطع كنی چراغ لن مربوط به اون پورت هم خاموش ميشه (حداقل تو مودم‌هايی كه من ديدم اينطوره) ولی اگه برق كيس وصل باشه ارتباط برقرار ميشه و نتيجش اينه كه باز هم بعضی اوقات هم چراغ لن مودم چشمك ميزنه و هم به ازای هر چشمك چراغ لن مودم ، چراغ لن پشت كيس هم يك چشمك ميزنه كه كاملا طبيعيه و چيز غير عادی هم نيست.

در هر صورت اگه می‌خواين بعد از خاموش كردن سيستم چراغ لن هم خاموش شه كافيه WoL رو هم تو بايوس هم تو Device Manager غير فعال كنين. اگه می‌خواين ببينين ايراد از روتره كافيه كابل لن رو از مودم جدا كنين اگه همچنان چراغ لن چشمك زد مشكل از روتره.

اكثر چيپ‌های كارت‌های LAN (چه آنبورد چه غير آنبورد) درخواست‌های ARP رو در صورتی كه تغذيشون متصل باشه به صورت مكرر ارسال می‌كنن تا به محض درخواست برقراری ارتباط مراحل اوليه برقراری ارتباط طی شده باشه ، به همين خاطره كه بعضا حتی با وجود خاموش بودن سيستم چون چيپ كنترلر تغذيش متصله همچنان درخواست ARP بين دو دستگاه مبادله ميشه.

من گفتم که... مشکل من از روتر بود، فرض کن من سیستمم خاموشه و کابل Ethernet به کل کنده اس... من مشکلم این بود که روتر با مودم بی دلیل ارتباط برقرار میکرد. بعد از یه ریبوت درست می شد.

6. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یه دلیل درست بیارید به ولای علی
    منم این مشکلو دارم ولی دو هفته ایه که پیدا کردم هیچ چیزی تغییر نکرده نه خط تلفن نه کامپیوتر نه حتی کابلهای اطرافش قبلا هم این مشکلو نداشتم
    پس دلیلای الکی نیارید همه چیو تست کردم سالم سالمه حالا یکی که میدونه بگه واس چی این چراغها (lan و internet ) چشمک میزنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من یه ساله که adsl دارم واین چراغ هر 5 ثانیه سه بار چشمک می زنه ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشتم چشمک زدن این چراغ طبیعی است نگران نباش
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad2407's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اگر منظور شما چرا lan روی مودم هست خب باید چشمک بزنه !

اگر منظورت چراغ پورت لن هست که دو تا چراغ هست یک نارانجی که ثابت باید روشن باشه که نشانه وصل بودن کابل هست

و چراغ زرد رنگ که نشانه تبادل اطلاعات هست که وقتی شما در حال کار کردن هستید ( دانلود ) چشمک میزنه

کاملا طبیعی هست هیچ مشکلی هم نداره

10. این کاربر از mohammad2407 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MahdiX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در کل با توجه به سوالتون
    چشمک زدن چراغ ای دی اس ال روی مودم نشون دهنده ارتباط مودم با اینترنت هستش و رد بدل کردن اطلاعات
    و چشمک زدن چراغ لن روی مودم نشون دهنده ارتباط مودم با سیستم رایانه و رد بدل کردن اطلاعات
    در بعضی مودم ها برای نشان دادن ارتباط با نت روی مودم چراغ ای دی اس ال چشمک میزنه در بعضی دیگر چراغ مخصوص خود نت
    که این کاملا طبیعیه
    چیزی که باید نگرانش باشید چشمک زدن چراغ ارتباط با نت هستش اونم زمانی که هیچ برنامه ای از نت استفاده نمیکنه
    حساسیت بیخودی نشون ندین
    Last edited by MahdiX; 22-06-2012 at 11:59.

12. این کاربر از MahdiX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض چشمک زدن چراغ لن

.
    چرات لن به صورت ثابت چشمک میزنه و سرعت اینترنت به حدی پایین اومده که سایت باز نمیکنه. حالا مشکل از کجاست؟
    متوجه شدم داخل شبکه وقتی کابل دی وی آر دوربین مدار بسته رو از شبکه جدا میکنم خوب میشه ولی وقتی وصل میکنم این اتفاق میفته و اینترنت قطع میشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •