تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: روش نصب و راه اندازی مودم D-Link DSL-2730U

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

[b]سلام عزیزان .....لینک هایی که دوستان دادن خیلی خیلی عالی بود به همه سوال هام جواب داده فقط 1سوال که تو اموزشها نبود این بو د که زمانی که به وسیله بیسیم از این مودم استفاده میکونم 1چراغی بغل چراغ بیسیم روشن میشه که 2تا فلش داره البته زمانی که پسورد دادم روشن شد یعنی قبلا که همینجوری وصل میشد بدون پس خاموش بود ممنون میشم اگه کمکی بکنید[b/]

2. این کاربر از 5ive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اقا نمیدونم چرا هیچکی مارو دوست نداره 1جواب اشتباه هم که شده بده...... خودم فهمیدم خیلی ممنون......حالا 1سوال دیگه داشتم ببینم کسی تجربشو داشته...با این مودم میشه تا 4تاssdساخت درست خودم هم ساختم ولی نمیدونم چجوری به اون 3تای دیگه هم پسورد بدم ................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

آدم که از راهنمایی کردن مردم نباید خجالت بکشه.حالا باید بگم منم مودمم dlink2730uهست و مراحل نصب pppoeرو کامل انجام میدم ولی قطع و وصل میشه.نمیدونم ایرادش چیه.در حالت bridgeخوب کار میکنه ولی تو این حالت به اینترنت وصل نمیشه.اعصابم رو خورد کرده.حالا اگه زحمتی نیست من رو راحنمایی کنید .لطفا
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

خودم هواتو دارم غم نخور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دقیقا منم همین مشکل رو دارم.کممممک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آقا منم همین مشکلو دارم ، هرچی گشتم راه حلی پیدا نکردم
    فقط مونده یه کارو کسی میدونه با Statik IP درست میشه یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام من به اینترنت به راحتی وصل میشم اما وقتی میخام گوشیم (نوکیا ان 8 است ) را از طریق وای فای به اینترنت وصل بشوم مرورگر نمی تواند متصل بشود البته گوشیم مودم را به راحتی شناسایی میکند و به آنهم اتصال میشود اما به اینترنت وصل نمیشود و مودم من هم 2730 u د ی لینک است لطفا مر ا راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

آدم که از راهنمایی کردن مردم نباید خجالت بکشه.حالا باید بگم منم مودمم dlink2730uهست و مراحل نصب pppoeرو کامل انجام میدم ولی قطع و وصل میشه.نمیدونم ایرادش چیه.در حالت bridgeخوب کار میکنه ولی تو این حالت به اینترنت وصل نمیشه.اعصابم رو خورد کرده.حالا اگه زحمتی نیست من رو راحنمایی کنید .لطفا
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوستان من هم مشکل دوستمون رو دارم بعد از مدتی اینترنتم خود به خود قطع میشه و یا باید مودمم رو روشن خاموش کنم یا با پارس آن لاین تماس بگیرم تا تنظیماتی رو انجام بده لطفا راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام من به اینترنت به راحتی وصل میشم اما وقتی میخام گوشیم (نوکیا ان 8 است ) را از طریق وای فای به اینترنت وصل بشوم مرورگر نمی تواند متصل بشود البته گوشیم مودم را به راحتی شناسایی میکند و به آنهم اتصال میشود اما به اینترنت وصل نمیشود و مودم من هم 2730 u د ی لینک است لطفا مر ا راهنمایی کنید.
    فکر کنم اگه روش اتصال رو به روشpppoe در داخل مودم تنظیم کنید میتونید به اینترنت دسترسی داشته باشید
    یعنی یوزر و پسورد رو داخل مودم تنظیم کنید، بدون نیاز به ساخت کانکشن در ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام. من هم دلینک 2730u دارم وقتی یکی دو ساعت خاموشه کانکت نمیشه و باید دوباره کانفیگ بشه بنظر میرسه این مدل عیب نرم افزاری داره خیلی اذیت داره از طریق سی دی مودم با ویندوز 7یا 8 لن کامپیوتر را نمیشناسه و اعلام قطع بودن اتصال کابل از مودم به کامپیوتر را میده ولی با ویندوز ایکس پی این مشکل وجود نداره و کانفیگ میشه و تا وقتی روشنه دیگه قطع نمیشه اما بعد از خاموش کردن در شب روز بعد دوباره چراغ اینترنتش قرمزه و از اول باید کانفیگ کنی تو یک سایت تایلندی این عیب رو گفته بود و یک آپدیت براش داده بود که با ورژن مودم من مطابقت نداشت ونشد آپدیت کنم خسته شدم از دستش میخوام ببرم شرکت ایزی ببینم میشه کاری کرد یانه .ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •