تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: [آموزش اختصاصی P30world] نحوه Mux/Demux کردن ویدیو های MKV به MP4 بدون نیاز به تبدیل فرمت و با سرعت بسیار بالا برای آیپد و اندروید

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

[آموزش اختصاصی P30world] نحوه Mux/Demux کردن ویدیو های MKV به MP4 بدون نیاز به تبدیل فرمت و با سرعت بسیار بالا برای آیپد و اندروید

]چیه به خدا معرفی کردید خودتون تست کردید یه فیلم 2 گیگ رو میکنه 200 مگابایت بعد هم نشون نمیده دلخوشمون میکنید میبریدمون تو فضا بعد با مخ میزنید زمین
    نه دوست گرامی خیلی هم خوب کار می کنه (هر دو روش)، شما دارید کاری رو اشتباه انجام می دید. اگه درست انجام بدید حجم فایل ها تغییری نخواهد کرد.

در صورتی که هدفتون راهنمایی گرفتنه دقیق توضیح بدید چکار کردید، و اطلاعاتی که در صفحه اول از کاربران درخواست کردم رو هم قرار بدید.

برای تبدیل container فیلمهای mkv به mp4 نیازی به این کارها نیست

F R E E M A N .کجا مثل کپی پیس هست اینکه مثل همون تبدیل هست بابا بیخودی گمراه میکنید همه رو
    اگه راه دیگه ای برای تبدیل سراغ دارید بگذارید اینجا و اگه خوب باشه ما هم به کاربرها راه شما رو توصیه می کنیم.
    +

اگه کاری که جناب F R E E M A N گفتند رو درست انجام بدید دقیقا همون کپی پیست خواهد بود.

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اقای F R E E M A N که فقط کاری که باید کرد COPY VIDEO هست مگه کاره دیگه باید کرد ؟؟؟ با این روش ایشون 6 دقیقه طول کشید یک فیلم 1.5 گیگی رو به M4V تبدیل کنه . حالا تصور کنید فیلم های 4 گیگی چقدر طول میکشه ؟؟

یک سوال خواهشا : آیا ایپد سری جدید یا تب های 10 اینچی سامسونگ فرمت mkv رو به راحتی اجرا نمیکنه که ما مجبور نشیم این عملیات رو انجام بدیم ؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اقای F R E E M A N که فقط کاری که باید کرد COPY VIDEO هست مگه کاره دیگه باید کرد ؟؟؟ با این روش ایشون 6 دقیقه طول کشید یک فیلم 1.5 گیگی رو به M4V تبدیل کنه . حالا تصور کنید فیلم های 4 گیگی چقدر طول میکشه ؟؟

یک سوال خواهشا : آیا ایپد سری جدید یا تب های 10 اینچی سامسونگ فرمت mkv رو به راحتی اجرا نمیکنه که ما مجبور نشیم این عملیات رو انجام بدیم ؟
    6 دقیقه مدت زیادی نیست (نسبت به تغییر فرمت که احتمالا حدود 2 ساعت طول می کشه).

بله پخش می کنند و هیچ کدوم مشکلی ندارند (به خصوص آیپد که تا بیتریت های بسیار بالا رو هم تست کردیم و مشکلی نداشته)، در پست اول توضیح دادم چرا خیلی بهتره این تبدیل انجام بشه.

5. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام به همگی ...
    آقا ما اومدیم از روش اول استفاه کنیم مثل عکس زیر انجام می دم اما وقتی دکمه ی extract رو می زنم هیچ کاری نمی کنه مشکل چیزیه ؟؟یه دو ثانیه طول می کشه و درواقع هیچ کاری نمی کنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آفا، من می خوام بعد از این فرمتش MP4 شد، Codec ID ش MP42 / Base Media 2 باشه نه Isom!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

برا من با اون نرم افزار اوّلی که ماکس می کرد، گفتین، مثلا یه موزیک ویدیوی 143 مگابایتی رو می کنه 3 مگابایت، اجرا هم نمیشه! لطفا راهنمایی کنید. تمام مراحلشم درست انجام میدم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

روش خیلی خوبییه
    یه فیلم 1080p رو تبدیل کردم خیلی روون در ایپاد 4 نشون داد.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من فیلم avengers رو با حجم 2.3 گیگ با این روش به mp4 تبدیل کردم ولی حجمش شد 600 مگ تازه صدا هم پخش نمیکنه . من مشکلی که با این فیلم دارم تنها با فرمت dts هستش که تلویزیون lg و رسیورمون پشتیبانی نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با سلام فرمت صدای من aac هست قبول نمیکنه تصوری صدا رو جدانمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

در مورد X265 ها هم میشه چنین کاری کرد ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •