تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: [آموزش اختصاصی P30world] نحوه Mux/Demux کردن ویدیو های MKV به MP4 بدون نیاز به تبدیل فرمت و با سرعت بسیار بالا برای آیپد و اندروید

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

من این تیکی که گفته اید پیدا نمیکنم. کجاست؟ اگه چند تا عکس آموزشی درهمین رابطه بذارین چقدر عالی میشه.فایلی رو که میخواستم تبدیل کنم زمان زیادی لازم داشت با وجودی که حجم کمی داشت560مگ
    در قسمت فرمت: profile را تغییر بده به apple
    در قسمت ویدئو: بخش general زیر همه گزینه ها video copy را تیک بزنید
    در قسمت آئودیو: modus را تغییر بده به copy
    در آخر add job را بزن و encode

2. 3 کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

مثلاً عموم فیلم هام واید هستند ، 768*1024 فکر کنم ابعاد تصویر رو کوچیک نشون بده
    کدوم گزینه ( سایز ) برای آیپد بهتره ؟؟؟
    با تشکر

ویرایش : یه سوأل دیگه هم دارم ، این روش برای اینه که بتونیم فیلممون رو تو ویدئو خود آیپد ببینیم ، وقتی هم که این فیلم رو با فرمت جدیده mp4 ریختم تو یکی از پلیر هام با صفحه ی سیاه مواجه شدم ( اما صدا داشت )
    راه حلی هست برای اینکه فیلم هام با فرمت mkv توی پلیر تیک نداشته باشند ؟؟؟ آخه ویدئو آیپد امکانات پلیر ها رو نداره
    Last edited by koroshfe; 04-02-2012 at 17:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام همانطورکه دوست عزیزkoroshfeدربالا فرمودند من هم فیلمهای 3dکه از اینترنت گرفته ام رو وقتی تبدیل میکنم صدا داره ولی تصویر نداره ولی برای بقیه فیلمهای mkvعالیه من این تبدیل رو برای تلویزیونم;که sonyhx800ست میخوام
    درضمن هنگام اجرای برنامه پیام زیر ظاهر میشه این یعنی چه؟

The procedure entry point-except-handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll.
    سوال دیگه اینکه آیا فیلمهای aviروهم میشه باهمین سرعت بهmp4تبدیل کرد؟ من این کاررو کردم اررو داد.آیا تنظیمات خاصی لازم داره؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مثلاً عموم فیلم هام واید هستند ، 768*1024 فکر کنم ابعاد تصویر رو کوچیک نشون بده
    کدوم گزینه ( سایز ) برای آیپد بهتره ؟؟؟
    با تشکر
    شما وقتی تیک Copy Video رو بزنید دیگه فرقی نمی کنه اون قسمت چی انتخاب می کنید و همون ویدیوی قبلی کپی میشه. اگه بخواید سایز رو کاهش بدید باید از ابتدا تبدیل کنید (نه فقط کپی ویدیو)

ویرایش : یه سوأل دیگه هم دارم ، این روش برای اینه که بتونیم فیلممون رو تو ویدئو خود آیپد ببینیم ، وقتی هم که این فیلم رو با فرمت جدیده mp4 ریختم تو یکی از پلیر هام با صفحه ی سیاه مواجه شدم ( اما صدا داشت )
    همه پلیرها برای فرمت هاپ پشتیبانی شده از API های خود اپل استفاده می کنن و نباید تفاوتی باشه. اگه درست پخش نمیشه باگ اون پلیر است و ربطی به این فایل ها نداره.

سلام همانطورکه دوست عزیزkoroshfeدربالا فرمودند من هم فیلمهای 3dکه از اینترنت گرفته ام رو وقتی تبدیل میکنم صدا داره ولی تصویر نداره ولی برای بقیه فیلمهای mkvعالیه من این تبدیل رو برای تلویزیونم;که sonyhx800ست میخوام
    درضمن هنگام اجرای برنامه پیام زیر ظاهر میشه این یعنی چه؟

The procedure entry point-except-handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll.
    سوال دیگه اینکه آیا فیلمهای aviروهم میشه باهمین سرعت بهmp4تبدیل کرد؟ من این کاررو کردم اررو داد.آیا تنظیمات خاصی لازم داره؟
    فیلم های 3D رو نمی تونید کپی ویدیو کنید و باید تبدیل بشن. مشکل بعدی از net Framework. شماست.
    AVI ها هم خیر چون اکثرا XviD هستند که پشتیبانی نمیشه.

6. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

فرمت صدای ویدیوم AC3 ــه... با XMedia Recode بخوام تبدیل کنم ، نمیتونم از Copy استفاده کنم؟؟؟

داره خودمونی میشه heliah28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما با کدوم ورژن xmediaconvert کار میکنید؟
    اینی که من نصب کردم 3.0.7.6هست و آپشن کپی نداره
    اگر مقدور بود اسکرین شات بدید
    Last edited by heliah28; 29-02-2012 at 00:52. دليل: سوال در جای مناسب درج نشده بود

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

فرمت صدای ویدیوم AC3 ــه... با XMedia Recode بخوام تبدیل کنم ، نمیتونم از Copy استفاده کنم؟؟؟
    خیر این XMedia مثل اینکه آپشن کپی صدا نداره (البته تبدیل صدا طولی نمی کشه و می تونید راحت تبدیل کنید). اگه می خواید صدا کپی بشه از همون روش ابتدایی استفاده کنید.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در قسمت فرمت: profile را تغییر بده به apple
    در قسمت ویدئو: بخش general زیر همه گزینه ها video copy را تیک بزنید
    در قسمت آئودیو: modus را تغییر بده به copy
    در آخر add job را بزن و encode

من وقتی این تیک رو میزنم و add job و سپس encode, هیج اتفاقی نمی افته و فقط یه فایل چند کیلوبایتی از اون ویدئو ساخته میشه که خب مسلما پخش نمیشه. نمیدونید اشکال از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

[آموزش اختصاصی P30world] نحوه Mux/Demux کردن ویدیو های MKV به MP4 بدون نیاز به تبدیل فرمت و با سرعت بسیار بالا برای آیپد و اندروید

]چیه به خدا معرفی کردید خودتون تست کردید یه فیلم 2 گیگ رو میکنه 200 مگابایت بعد هم نشون نمیده دلخوشمون میکنید میبریدمون تو فضا بعد با مخ میزنید زمین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

برای تبدیل container فیلمهای mkv به mp4 نیازی به این کارها نیست

F R E E M A N .کجا مثل کپی پیس هست اینکه مثل همون تبدیل هست بابا بیخودی گمراه میکنید همه رو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •