تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کمک فوری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کمک فوری

سلام کسی می دونه چرا ادیوس 6.02 نسبت به ادیوس 6.01 اینهمه اختلاف حجم داره یعنی حدود 2 گیگ حجمشه ؟
    درضمن کسی از سایت ---------- ادیوس 6.02 دانلود کرده و راضی بوده یا نه ؟
    من پلاگینهای newblue را از سایت ae.4sos.ir دانلود کردم که مخصوص ادیوس 6 است به همراه کرک اما روی 6.01 نصب شده ولی هر کاری می کنم سریال نامبرهای پنجره کرک را قبول نمی کنه یعنی وقتی سریال نامبر را وارد می کنم دکمه اکتیو فعال نمیشه علتش چیه کسی می دونه خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی واجبه؟

درضمن می خواستم بدانم آیا شرکت گرس ولی که تولید کننده نرم افزار ادیوس هست آمریکایی یا نه آخه پایین سایتش نوشته usa اگرنه خواهش می کنم بفرمایید تولید کدوم کشوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ایران تهران

پيش فرض

سلام فکر میکنم بخاطر ایمیجاش تو برنش باشه نیو بلو ها رو هم من از بازار گرفتم کراک قبول میکنه موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام کسی می دونه چرا ادیوس 6.02 نسبت به ادیوس 6.01 اینهمه اختلاف حجم داره یعنی حدود 2 گیگ حجمشه ؟
    درضمن کسی از سایت ---------- ادیوس 6.02 دانلود کرده و راضی بوده یا نه ؟
    من پلاگینهای newblue را از سایت ae.4sos.ir دانلود کردم که مخصوص ادیوس 6 است به همراه کرک اما روی 6.01 نصب شده ولی هر کاری می کنم سریال نامبرهای پنجره کرک را قبول نمی کنه یعنی وقتی سریال نامبر را وارد می کنم دکمه اکتیو فعال نمیشه علتش چیه کسی می دونه خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی واجبه؟

درضمن می خواستم بدانم آیا شرکت گرس ولی که تولید کننده نرم افزار ادیوس هست آمریکایی یا نه آخه پایین سایتش نوشته usa اگرنه خواهش می کنم بفرمایید تولید کدوم کشوره؟
    با سلام به دوست مهربان

اون اختلاف حجم رو که میبینی بخاطر اینه که یه سری قابلیت های دیگه بهش اضافه شده مثلا کارتهای زیادی رو ساپورت میکنه و یه سری استیل ها برای ساخت دی وی دی بهش اضافه شده و چند تا چیز دیگه که اگه دقت کنی متوجه میشی.
    در جواب سوال دومت بگم که باید سریال نامبرت رو کپی پیس کنی اگه تایپ کنی نمیاد اگرم نیاد که دیگه نمیاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

كرك كردن نيو بلو يه مقدار سخت كه نه ولي حوصله ميخواد . اگه آموزشي كه توي همون سايت براي نصب اين پلاگين رو بخونيد كارتون راه ميوفته .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من خوب خوندم کپی پیست هم کردم بازم نشد امیجش .... یعنی چی ؟ خلاصه چکارکنم هیچ پلاگینی درست حسابس رو ادیوس 6.02 نصب نمیشه یا رجیستر نمیشه ویتاسین هم ارور می ده که فایلprodad vitacene .tpi در استفاده است یعنی چی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ایران تهران

پيش فرض

لایسنسشو بهش دادی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    .U.S

پيش فرض

والا به خدا نمی دونم چرا اگه کسی چیزی رو نمیدونه باید حتما بیاد و ادعای فضل کنه؟!!!
    به خدا ندانستن عیب نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه mnh40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به خدا اگه برای بالا بردن پست خودتون تلاش میکنید الکی پستهای قدیمی رو بالا نیارید اگه میتونید پستهای مفید بزارید تا شاید بقیه استفاده کنن

به خدا پست کم داشتن عیب نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

1

سلام ، تاریخ کامپیوترتو ببری عقب درست میشه (مثلا یک سال قبل)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام من یه مشکل دارم کارفیلم انجام میدم نمیدونم چراتوبرنامه ادیوس فیلم که میزارم براویرایش فقط صدا پخش میشه تصویرندارم ممنون میشم راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •