تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: راهنمایی خرید تیبا

داره خودمونی میشه reza7434's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض راهنمایی خرید تیبا

با سلام
    چندی است که میخوام خودرو تیبا بخرم اما از گوشه و کنار میشنوم که اصلا خودروی خوبی نیست و هر کی خریده پشیمون شده، از دوستان خواهشمندم که اگر اطلاعات خوب و بدی در رابطه با این خودرو دارند بنده رو راهنمایی بفرمایند.
    باتشکر

داره خودمونی میشه پژو پارس اتوماتيك's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تو قلب.........

پيش فرض

نمیدونم چرا اینو برات گفتن و از ماشین چه انطظاری داشته باشی ولی راستشو بخوای به بولش نمیرزه با براید فرق چندانی نداره بیشرفته همونه اگه میخوای بخری ببین من نظر شخصی مو میگم نخر یهو بهت بر نخوره با این بول میتونی 206 یا ریو 405 pars.ممنون که نظرمو خوندی

3. این کاربر از پژو پارس اتوماتيك بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    چندی است که میخوام خودرو تیبا بخرم اما از گوشه و کنار میشنوم که اصلا خودروی خوبی نیست و هر کی خریده پشیمون شده، از دوستان خواهشمندم که اگر اطلاعات خوب و بدی در رابطه با این خودرو دارند بنده رو راهنمایی بفرمایند.
    باتشکر
    دوست من برادرم 2 هفته این خودرو رو داشت بعد از این مدت اینقدر بد بود که پس داد . خدا رو قسم می خورم این خودرو بد ترین خودرویی است که در ایران تاحالا تولید شده از صندلی های خشک وسفت که همیشه باعث کمر درد میشد بگیر تا ایراد داشتن در صندوق عقب که یک دفه باز میشه
    البته از شتاب بسیار مطلوب که به مراطب از ال 90 هم بهتره نمیشه گذشت سرعتش هم خوبه من خودم باهاش 180 تا رفتم.
    من توصیه می کنم با این پولت میتونی راحت یک 405 یا سمند بگیری که خیلی بهترند.
    __________________________________________________ __________

Last edited by dash_mehdi; 16-12-2011 at 00:30.

5. 2 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir@sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    PERSIAN GULF

پيش فرض

با سلام
    باتشکر
    دوست عزیز تیبا در ابتدا مشکلاتی داشت که به مرور زمان رفع شده و تیباهای جدید به مراتب بهتر از قبل شده اگر بودجه شما در همین حده در این محدوده قیمت ماشین مناسبیه ولی اگر میتونین دو سه تومن روش بزارین اونوقت مدلهای متنوعتر و با کیفیت تری رو میشه پیشنهاد داد

7. این کاربر از amir@sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز تیبا در ابتدا مشکلاتی داشت که به مرور زمان رفع شده و تیباهای جدید به مراتب بهتر از قبل شده اگر بودجه شما در همین حده در این محدوده قیمت ماشین مناسبیه ولی اگر میتونین دو سه تومن روش بزارین اونوقت مدلهای متنوعتر و با کیفیت تری رو میشه پیشنهاد داد
    اتفاقا محض اطلاع همه دوستان برادرم حدود 1.5 ماه پیش خریدش و 2-3 هفته پیشم پس داد
    و این تیبا جزء سری جدیدا بود فولش هم بود که دو تا ایربگ و ABS داشت

9. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوست عزیز سلام

والا من خودم تیبا ندارم و سوارش هم نشدم ولی یکی از اساتیدمون داشت و راضی بود تقریبا

اینجارو بخون

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir@sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    PERSIAN GULF

پيش فرض

اتفاقا محض اطلاع همه دوستان برادرم حدود 1.5 ماه پیش خریدش و 2-3 هفته پیشم پس داد
    و این تیبا جزء سری جدیدا بود فولش هم بود که دو تا ایربگ و ABS داشت
    دوست عزیز خودت میگی 5/1 ماه پیش داداشتون خریده البته ماشینهای ایرانی اومد نیومد داره ولی تیبا کسایی که توی همین یکی دو هفته گذشته تحویل گرفتن خیلی راضی هستن و با گذشته کلی فرق داره در ضمن در این محدوده قیمتی ما هیچ نوع خودروی ساخت داخل نداریم لذا رقابت معنایی نداره و من هم گفنم با توجه به قیمتش خوبه ولی در صورت امکان دو سه تومن بیشتر بدن ماشین بهتری میتونن بگیرن خوبی یا بدی ماشین یه کمیت نسبی و آماریه فقط بخاطر اینکه ماشین داداشتون بد دراومده نباید گفت همه ماشینها بدن بلکه باید نسبت خوب یا بد بودن رو حداقل در بین صد نفر که از این ماشین استفاده کردن بررسی کرد و در نهایت اینکه هنوز بطور دقیق حرف زدن در مورد کیفیت تیبا زوده و باید دو سه مدل از تولیدش بگذره اونوقت بشه با قطعیت نظر داد

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین دوست من ، اگر راننده باشی تا 100 سال دیگه با شتر جابه جا بشی سوار این ماشین نمیشی ، اما چرا ؟؟؟
    یک راننده ماهر اولین گزینه برای داشتن ماشینش هندلینگ هست یعنی ماشین باید تعادل مطلوب داشته باشه که من تا به حال هبچ ماشینی به افتضاح بودن تیبا سوار نشدم و ای کاش سوار نمیشدم . من دو هفته ی پیش در جاده آباده - شیراز این ماشین رو با 60 کیلومتر سر یک پیچ خیلی معمولی چپ کردم . اصلا باور کردنی نبود اما به راحتی از جاده کنده شد و صاحب ماشین که پسر عمه ی من بود و تازه ماشین رو خریده بود حسابی بهت زده شده بود . ماشین بعد از یک ملق ایستاد ( اینقدر سرعتم کم بود ) و کاملا له و لورده شده بود ، اربگ ها هیچ کدوم باز نشدن ، کفی صندلی عقب از شیشه افتاده بود بیرون ، یعنی به هیچی وصل نبود بعد فهمیدیم که اصلا خار نداشته که جا بزنن ، هنوز پلاستیکش روش بود . بگذریم .
    بازم 100 رحمت به پراید . یه اصل و نسبی داره...فاصله ی بین محورها اصلا استاندارد نیست ، نه طولی و نه عرضی ، همینجوری 4 تا چرخ گذاشتن زیرش .
    اما مورد بعدی ، شما در این ماشین احساس پوکی میکنید یعنی انگار سوار گاری شدید ، اصلا من دیگه چیزی نمیگم ، حالم به هم میخوره وقتی اسمش میاد .
    فقط میگم نخرید نخرید نخرید .

13. 5 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز خودت میگی 5/1 ماه پیش داداشتون خریده البته ماشینهای ایرانی اومد نیومد داره ولی تیبا کسایی که توی همین یکی دو هفته گذشته تحویل گرفتن خیلی راضی هستن و با گذشته کلی فرق داره در ضمن در این محدوده قیمتی ما هیچ نوع خودروی ساخت داخل نداریم لذا رقابت معنایی نداره و من هم گفنم با توجه به قیمتش خوبه ولی در صورت امکان دو سه تومن بیشتر بدن ماشین بهتری میتونن بگیرن خوبی یا بدی ماشین یه کمیت نسبی و آماریه فقط بخاطر اینکه ماشین داداشتون بد دراومده نباید گفت همه ماشینها بدن بلکه باید نسبت خوب یا بد بودن رو حداقل در بین صد نفر که از این ماشین استفاده کردن بررسی کرد و در نهایت اینکه هنوز بطور دقیق حرف زدن در مورد کیفیت تیبا زوده و باید دو سه مدل از تولیدش بگذره اونوقت بشه با قطعیت نظر داد
    تو ایران هر چی میگذره کیفیت پایین و پایین تر میشه نه بالاتر نگاه نکن الکی اگهی میدن

در آغاز فعالیت soubasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من از ظاهرش که اصلا خوشم نیومد

16. این کاربر از soubasa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •