تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1849 از 1849 اولاول ... 849134917491799183918451846184718481849
نمايش نتايج 18,481 به 18,487 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام کسی از دوستان فیبر های وب داره لطف کنه قیمت بسته های داخل پنل رو بزاره؟
    بعد ثبت نام چقدر طول کشید تا براتون راه اندازی کنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من تازگی از های وب فیبر نوری گرفتم بابت مودم و سیم کشی و کلا صفر تا صد راه اندازی حدود شش میلیون تومان گرفتن
    قیمت بسته هاش هم تو سایت های وب هست
    من سرعت ۱۰۰ مگ با 1000 گیگ ترافیک داخلی ( 500 گیگ بین المللی ) گرفتم 327 هزار تومان

واسه راه اندازی سیستم هم گفتن حداکثر یک ماه که واسه من تو کمتر از دو هفته کار انجام دادن و سرویس فعال شد
    حدود ده روزه که استفاده می کنم سرعت دانلود و آپلود همونی که گفتن کیفیت بالاس و قطعی و نوسان نداره
    تنها نکته ای که دیدم حس میکنم آنتن دهی مودم شون یه کم ضعیفه تو خونه احساس می کنم شاید بشه مودم بهتری خرید از غیر شرکت های وب
    Last edited by aban1975; 02-01-2024 at 10:32.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من تازگی از های وب فیبر نوری گرفتم بابت مودم و سیم کشی و کلا صفر تا صد راه اندازی حدود شش میلیون تومان گرفتن
    قیمت بسته هاش هم تو سایت های وب هست
    من سرعت ۱۰۰ مگ با 1000 گیگ ترافیک داخلی ( 500 گیگ بین المللی ) گرفتم 327 هزار تومان

واسه راه اندازی سیستم هم گفتن حداکثر یک ماه که واسه من تو کمتر از دو هفته کار انجام دادن و سرویس فعال شد
    حدود ده روزه که استفاده می کنم سرعت دانلود و آپلود همونی که گفتن کیفیت بالاس و قطعی و نوسان نداره
    تنها نکته ای که دیدم حس میکنم آنتن دهی مودم شون یه کم ضعیفه تو خونه احساس می کنم شاید بشه مودم بهتری خرید از غیر شرکت های وب
    تشکر جسارتا اهل کجایید ؟ از من فقط هزینه سرویس 1 ساله و مودم رو گرفتن و گفتن نصب و راه اندازی رایگان جمعا شد 4م و 1 هفته از ثبت نامم میگذره .قیمت بسته ها داخل سایت نیست برای شما که مشترک هستید داخل پنل نمایش داده میشه برای کسی که می خواد تازه ثبت نام کنه هیچ جایی از سایت بسته ها رو نمایش نمیده
    میشه بفرمایید مدل مودم که دادن چی هست و از چه برندی؟
    Last edited by rahman0158; 02-01-2024 at 18:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

تشکر جسارتا اهل کجایید ؟ از من فقط هزینه سرویس 1 ساله و مودم رو گرفتن و گفتن نصب و راه اندازی رایگان جمعا شد 4م و 1 هفته از ثبت نامم میگذره .قیمت بسته ها داخل سایت نیست برای شما که مشترک هستید داخل پنل نمایش داده میشه برای کسی که می خواد تازه ثبت نام کنه هیچ جایی از سایت بسته ها رو نمایش نمیده
    میشه بفرمایید مدل مودم که دادن چی هست و از چه برندی؟
    سلام و درود. جسارتا شما اهل کجا هستید ؟ من گرگان زندگی میکنم و یک ماه گذشته از ثبت نام و هنوز اقدام نکردن. درصورتی که همسایه ما طی چند روز گذشته کابل کشیش انجام شده.
    میتونید پینگ دو تا ادرس رو برام بگیرید و بگید ؟
    8.8.8.8
    4.2.2.4

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

یادش به خیر P30World

دوستان شما از خدمات و سرویس های های وب راضی هستید؟

سهام های وب که با اختلاف زیاد جزو بدترین های بازار سهامه.
    Last edited by amirpers; 19-04-2024 at 22:20.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

یادش به خیر P30World

دوستان شما از خدمات و سرویس های های وب راضی هستید؟

سهام های وب که با اختلاف زیاد جزو بدترین های بازار سهامه.
    قبل از عید جمع آوریش کردم. به نظر من در قطعی و ناپایداری سراسری با اختلاف رتبه 1 رو داره. وقتی قطع میشه هیچ پشتیبانی هم در دسترس نیست چون کل سیستم تلفن پشتیبانی هم همراهش قطع میشه ! نمونه قطعی یک روزه سراسری های وب مهر ماه گذشته : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by alireza20202003; 22-04-2024 at 09:36.

7. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بنده از های وب سرویس فیبر نوری گرفتم با گذشت ۵۰ روز هنوز نیومدن برای کشیدن، ۴.۵ میلیون هزینه کردم (طبق گفته خودشون یکماهه میکشن) تعرفه فوق العاده گرون که هیچ ۳۶۰ گیگ سالیانه یعنی روزی یک گیگ مصرف فک کن سرعت یک گیگ در ثانیه حجم هم روزی یک گیگ (حامله نشیم)
    Last edited by esiya; 23-04-2024 at 17:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •