تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1703 از 1849 اولاول ... 7031203160316531693169917001701170217031704170517061707171317531803 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,021 به 17,030 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مقدار پینگ در های وب در چه رنجی هست روی سرور داخل و خارج؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مقدار پینگ در های وب در چه رنجی هست روی سرور داخل و خارج؟
    متغیر هست و همینطور برای همه یکسان نیست
    در حال حاظر از سرور خارج برای من 190 هست و از سرور داخل 48

داره خودمونی میشه t800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

همه راه ها رو رفتم فقط تست سر خط نگرفتم

باید ی روز از همین روزا ترتیبشو بدم
    آقا ساسان بنده راهی رو که شما الان داری میری خیلی وقت پیش رفتم آقا جان گوش به این حرف ها نده، نویز و تمام خزعبلاتش که از طرف های وب به خورد کاربرهاش داده میشه در اصل همون نخود سیاه و از سر باز کردن کاربرهاست خود اینها عامدانه در بالا بودن نویز(پایین بودن SNR) مقصر هستند یا در جهت سیاست های کثیف شونه یا اینکه توان ارائه خدمات با کیفیت و ثابت رو ندارند آقا از وقتی که مصوبه جدید رو دادن دقیقا از فردای همون روز سرعت بنده از چهارده مگ اومد زیر شش مگ و نویزم که قبلا روی هشت 15 16 بود الان بین پنج و شش هستش مشخصه که اینها با کم کردن، بالا بردن و دست کاری کردنه عمدی طوری نویز من رو بالا بردن(منظورم از کاهش، کاهش SNR و در نتیجه بالا رفتن نویز خط هستش) که سرعتم بخاطر نویز بد و بالا(ُأSNR بین 5 تا 6 در اصل یعنی فاجعه) زیر شش بمونه من شش ساله از اینها سرویس میگیرم به صراحت بهتون میگم اگر نه در 100درصد موارد اما بیش از 90درصد مواقع مقصر اصلی خود های وب هستش من تا خود سرخط هم با مکافات و بدبختی تست گرفتم اما سر سوزنی اون موقع ها تغییر نکرد شما زنگ بزن بگو من تا سرخط هم امتحان کردم باز نویزم درست نشد اگر برنگشت بهت گفت پس مشکل از سمت مخابرات منطقه اتون بیا هرچی دوست داشتی بهم بگو همین چند ماهه پیش تست سرعتم رو گذاشتم بالای سیزده بود الان میخوای واست بذارم ببینی از شش بالاتر نمیاد تازه من سرویس های جدید رو نگرفتم و با این وضعیت اصلا بدرد کاربری من نمیخوره بسته های قدیمیم تموم بشن با این حجم از نارضایتی تصمیم دارم فعلا از اینترنت سیمکارت یا مبین نت استفاده کنم چندتا عکس هم پست بعدی میذارم واستون
    Last edited by t800; 18-12-2017 at 00:54.

4. 4 کاربر از t800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این سرعت اینترنت 4جی همراه اول در منطقه ما هستش تازه با گوشی j5 یعنی هنوز از این مودم های رومیزی با آنتن تقویت کننده هم نگرفتم با اون ها که قطعا شرایط بهتر خواهد بود

سرعت دانلود بین 3 تا 5مگابایت در ثانیه هستش البته تجربه ثابت کرده شرایط و خدمات خوب و مناسب و اون مواردی که مردم ازش به یک رضایتمندی میرسند هرگز توی این مملکت ثابت نمیمونه و نمیشه خیلی روش حساب کنی اما به هرحال فعلا این شرایط امروزش هست در مورد ایرانسل پست تر و کثیف تر و دزدتر از این اپراتور ندیدم یعنی شاه دزدشون ایرانسله بارها اینترنت ساعتی گرفتم از هر ساعتی که بگیرید نیم ساعتش رو میدزده و نیم ساعت آخر دیتا قطع میشه(بدون اینکه حجمی که بهت میده تموم شده باشه که من اصلا تا حالا به یک سومش هم نرسیدم) تازگی ها هم یه طرح پیشنهاد لحظه ای و ساعتی و غیره رو داده که بهت پیشنهاد میده اون روز نوشته بود یک گیگ برای این ساعت این مبلغ خریداریش کردم دقیقا سر حجم 985مگ دیتا قطع شد هرکاری هم کردم نشد وصل میشد اما به محض دانلود دوباره قطع میشد خرید این طرحشون هم دومین بار بود و در هر دو مورد این اتفاق افتاد الان هم که دیگه پشت دستم رو داغ کردم از این شاه دزد چیزی نگیرم
    Last edited by t800; 18-12-2017 at 01:19.

6. 5 کاربر از t800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستی یه مورد رو هم یادم اومد واستون تعریف میکنم تا بدونید اینها چقدر رذل و دغل باز هستن، همون موقعی که گفتم بحث نویز و تست از سر خط پیش اومده بود یه روز تماس گرفتم که طبق معمول بحث نویز و پایین بودن سرعت و اینهارو کردن گفت پریز تلفن رو بکش نمیدونم نویزگیر رو جدا کن مستقیم وصل کن انقدر چرت و پرت میگفت اینو درار اون رو بزن که من دستپاچه شده بودم برگشت گفت فاصله سیمی که به مودم زدی زیاده گفتم حدود سه چهار متری میشه گفت اگه میتونی از یک سیم کوتاه تر استفاده کن یعنی مودم رو جابجا کن الان اینجا که نگاه میکنم نویزت بالاست من هرچی گشتم سیم کوتاه پیدا نکردم گفت خوب سیم کوتاهه رو وصل کردی من هم گفتم آره وصل کردم در صورتی که اصلا دست به مودم و هیچی نزدم یهویی گفت آآآآآآآ حالا دیدی نویزت خیلی بهتر شد اومد پایین برو همون با سیم کوتاه استفادش کن از اونجا فهمیدم این دغل بازها حداقل در مورد شرایط من یکی دارن دروغ میگن و حالا عمدی یا مسائل دیگه اینها همش برای دست به سر کردن کاربرها هستش اما باز توی این مدت قابل تحمل بودن و در یه دوره ای هم خیلی رضایت بخش شده بود واسه من حدود یک سالی تقریبا اما از زمانی که مصوبه دادن حجم آپلودهارو هم حساب کنید رو به افول و قهقرا رفت با این مصوبه جدید هم که علنا *** به هرچی اینترنتِ

8. 5 کاربر از t800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

شرکتای دگه هم مث اینا کلی نشون میده؟ حجم کل

من صبانتم جدا نشون میده

10. 2 کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آقا ساسان بنده راهی رو که شما الان داری میری خیلی وقت پیش رفتم آقا جان گوش به این حرف ها نده، نویز و تمام خزعبلاتش که از طرف های وب به خورد کاربرهاش داده میشه در اصل همون نخود سیاه و از سر باز کردن کاربرهاست خود اینها عامدانه در بالا بودن نویز(پایین بودن SNR) مقصر هستند یا در جهت سیاست های کثیف شونه یا اینکه توان ارائه خدمات با کیفیت و ثابت رو ندارند آقا از وقتی که مصوبه جدید رو دادن دقیقا از فردای همون روز سرعت بنده از چهارده مگ اومد زیر شش مگ و نویزم که قبلا روی هشت 15 16 بود الان بین پنج و شش هستش مشخصه که اینها با کم کردن، بالا بردن و دست کاری کردنه عمدی طوری نویز من رو بالا بردن(منظورم از کاهش، کاهش SNR و در نتیجه بالا رفتن نویز خط هستش) که سرعتم بخاطر نویز بد و بالا(ُأSNR بین 5 تا 6 در اصل یعنی فاجعه) زیر شش بمونه من شش ساله از اینها سرویس میگیرم به صراحت بهتون میگم اگر نه در 100درصد موارد اما بیش از 90درصد مواقع مقصر اصلی خود های وب هستش من تا خود سرخط هم با مکافات و بدبختی تست گرفتم اما سر سوزنی اون موقع ها تغییر نکرد شما زنگ بزن بگو من تا سرخط هم امتحان کردم باز نویزم درست نشد اگر برنگشت بهت گفت پس مشکل از سمت مخابرات منطقه اتون بیا هرچی دوست داشتی بهم بگو همین چند ماهه پیش تست سرعتم رو گذاشتم بالای سیزده بود الان میخوای واست بذارم ببینی از شش بالاتر نمیاد تازه من سرویس های جدید رو نگرفتم و با این وضعیت اصلا بدرد کاربری من نمیخوره بسته های قدیمیم تموم بشن با این حجم از نارضایتی تصمیم دارم فعلا از اینترنت سیمکارت یا مبین نت استفاده کنم چندتا عکس هم پست بعدی میذارم واستون
    کاملا با فرمایش شما موافق هستم و هربارم زنگ زدم گفتم تست سر خط و مث طوطی تکرار میکنن اما بقول شما مشکل زیرساختی هست

حتی ی بازم که قبلاً خیلی پیگیر تست سر خط بودم والبنه هم انجام ندادم این بود که یکی از پشتیبان ها گفت اگه تست سر خط انجام بگیره و رو هشت مگ نویزی نباشه برای ما قابل قبوله یعنی اینکه اگه رو ۱۶ بود مشکل از مخابراته

الان ک شما فرمودید یادم افتاد

همین چهار کار منو راه میندازه و واسه دانلود هم بسته همراه اول دارم که با مودم

12. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

اینجا ایرانه و دزدی حرف اول و آخر رو میزنه. سال هاست خونمون رو تو شیشه کردن و اینم از وضعیت اینترنت. آب و برق هم تازه میخواستن مجانی کنن

14. 3 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminhitman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Iran,Esfahan

پيش فرض

دوستانه های وبی میخام از مخابرات مهاجرت کنم ب های وب
    سرویس ۴ مگ ۱۶۰ گیگ خارجی ۱۶۰ گیگم ک داخلی ک مهم نیست ۴۰ تومن ماهی
    نظرتون چیه ؟؟ بگیرم؟ سرعت دانلودش قاعدتا باید رو ۵۰۰ باشه درسته؟
    یه فیدبکی بم بدین از های وب
    و اینکه تو های وب برعکس همه شرکت ها ترافیک خارجی رو چهاربرابر حساب میکنه !!! ینی من ۱ گیگ فیلم یگیرم باید ۴ گیگ حجم بدم ؟؟؟ درسته؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستانه های وبی میخام از مخابرات مهاجرت کنم ب های وب
    سرویس ۴ مگ ۱۶۰ گیگ خارجی ۱۶۰ گیگم ک داخلی ک مهم نیست ۴۰ تومن ماهی
    نظرتون چیه ؟؟ بگیرم؟ سرعت دانلودش قاعدتا باید رو ۵۰۰ باشه درسته؟
    یه فیدبکی بم بدین از های وب
    و اینکه تو های وب برعکس همه شرکت ها ترافیک خارجی رو چهاربرابر حساب میکنه !!! ینی من ۱ گیگ فیلم یگیرم باید ۴ گیگ حجم بدم ؟؟؟ درسته؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    با سلام دوست عزیز 4مگی که فرمودین 160 داخلی 160 گیگ بین الملل نیست 80 گیگ بین الملل ماهی بقیش داخلیه. 1به 4 های وب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •