تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1838 از 1849 اولاول ... 83813381738178818281834183518361837183818391840184118421848 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,371 به 18,380 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام چندتا نکته
    راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
    مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
    برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
    هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده
    از نظر پینگ که از های وب خیلی خیلی بهتره
    ممنون پس قیمت کمتر و حجم زیادشون مزایای خط هست مشکل حجم خوری یا دقیق نشون ندادن حجم و... ندارند البته در ایران معمولا و اکثریت خط 8 مگ هست های وب که به 4 رسیدیم ولی انقدر مشترک زیاد شده که قابل استفاده نیست

های وب انقدر مشکلات و مشترک هاش اضافه شده که 10 تا 15 دقیقه پشت خط باید باشی بعد یکهفته هنوز خط تخلیه نکردن حالا این همه مشترک پارس آنلاین اضافه شده بازهم جوری حرف میزنن انگار پول بهشون قرض دادی چکش پاس نمیشه دلشون نمیاد پول کمتر بشه ولی به جهنم کیفیت خدماتشون افتضاح شده

2. این کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دیگه اینجوری شو ندیده بودیم حتما میخوان تخلیه کنید 195 شکایت کنید سریع خود های وب تماس میگیرند البته با هزارن ترفند و فریب و بررسی خط که زمان بخرند تا خسته بشید دوباره تمدید کنید و جالب اینجا هست که برای فریب دادن سامانه 195 می گویند با مشترک تماس گرفتیم و خط تخلیه شده ولی در صورتیکه چراغ روشن کانکت هم می شود آخه با اینهمه مشترک پارس آنلاین اضافه شد و قعطی و وصلی زیاد و غیر قابل استفاده بودن و اینهمه مشترکی که زنگ بزنی نفر 50 به بالا هستی و خیلی معطل میشی تا صحبت کنی با این همه مشکلات دیگه فریب و هزاران دروغ فیلم بازی کردنشون چی هست؟!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

دوستان و عزیزان وقت بخیر
    این آذرخش برای تهران هنوز نیومده ؟ دوستانی که دارن الان سرویس آذرخش رو وضعیت چطوره ؟
    و اینکه های وب کلا الان چطوریاست ؟ احساس میکنم سایتشون خیلی به روز نیست هنوز بنر دربی داخلشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

از بس این های وب اذیت کرد اینترنتش رو لغو کردم .
    خطی که 12 تا 13 مگ حداقل کش داشت . بسته های 16 مگ روش فعال میکردم و استفاده میکردم . بعد از حدود 3 سال استفاده وقتی که سرویس 16 مگ داشتم قطع و وصلی بین اتصالات داشتم . گفتند خط کش نداره .
    سرعت سرویس 16 رو گذاشتند روی 8 و زمان استفاده از سرویس اون سرعت 8 هم 4 میشد و باید با اپراتور تماس میگرفتم تا تنظیمات رو دستکاری کنه و یک ریستی بکنه تا مجددا سرعت 8 بشه .
    با همون هزینه اینترنت همراه فعال کردم و از ناراحتی اعصاب و تماس با های وب و اپراتورهای نفهم و بی سواد 195 و کارمندان 4 پای مخابرات البرز راحت شدم .

خدا به بقیه دوستان در حال استفاده از این سرویس رحم کنه .

6. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

4 روزه سرویس این ماه پرداخت کردم هنوز حجمش اضافه نشده همش میگن داره بررسی میشه!

راینت انجمن نداره نظرات بقیه ببینیم چطوره.
    Last edited by awz2; 25-01-2021 at 23:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

4 روزه سرویس این ماه پرداخت کردم هنوز حجمش اضافه نشده همش میگن داره بررسی میشه!

راینت انجمن نداره نظرات بقیه ببینیم چطوره.
    منم گشتم انجمن نداره! اگرم باشه کسی چیزی نمیگه میترسند شلوغ بشه کیفیت بیاد پایین ولی وقتی حرفی نمیزنن معلومه کیفیت خوبه ولی از نظر پشتیبانی ضعیف هستند مخصوصا کیفیت صدا پشتیبانی افتضاح هست همیشه صدا نویز و قطعی و وصلی داره ! میترسم ثبتنام کنم کیفیت اینترنت هم مثل پشتیبانی باشه فاید نداره دو دل شدیم هیچ کسی هم از کیفیت ایتنرنت و پنل کاربری و... چیزی نمیگه!!!

9. 2 کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام چندتا نکته
    راینت پشتیبانی قویی نداره مممکنه گاهی زمانی رو پشت خط باشین و در صورت وجود مشکل اینا تیکت میزنن به مرکز مخابراتی چه جوابش توی ساعت اداری میاد
    مثلا تنظیم پورت رو باید تیکت بزنن مرکز که فلان سرعت رو تنظیم کنین خوده پشتیبانی نمی تونه
    برای من سرویس 16 مگ گرفتم که توی تنظیمات مودم کشش خط رو تا 18 مگ می زنه و نویز رو هم لب مرز دارم 12 ولی از طرف پشتیبانی می گن خطط نویز بیشتری رو داره و سرعتم رو روی 12 مگ تنظیم کردن
    هر شب ساعت نه ونیم حدود افت سرعت داره تا 6 مگ که به پشتیبانی گفتم می گن نویز زیاد شده ولی توی مودم نویز با روز یکیه و تغییری نکرده
    از نظر پینگ که از های وب خیلی خیلی بهتره
    سلام لطفا یک بررسی جدید درباره رای نت بگید الان چند هفته ست دارید راضی هستید ؟ خوبی ها و اگر مشکل جدید هست بگید چون سرویس جشنواره 6 ماه خوبه ولی نمیدونیم این کیفیت پهنای باند چطور هست مشکل بین الملل داره یا نه ؟ youtube کیفیت 1080 بدون قطعی و وصلی هست ؟ شما چی سرویسی گرفتی جشنواره یا عادی حجمی که گفته درسته یا ؟

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام لطفا یک بررسی جدید درباره رای نت بگید الان چند هفته ست دارید راضی هستید ؟ خوبی ها و اگر مشکل جدید هست بگید چون سرویس جشنواره 6 ماه خوبه ولی نمیدونیم این کیفیت پهنای باند چطور هست مشکل بین الملل داره یا نه ؟ youtube کیفیت 1080 بدون قطعی و وصلی هست ؟ شما چی سرویسی گرفتی جشنواره یا عادی حجمی که گفته درسته یا ؟
    سلام
    در این چند هفته در مجموع راضی هستم از های وب خیلی بهتره
    فقط پشتیبانی ضعیفی دارن تقریبا اکثر کارها رو باید تیکت بزنن مرکز اونا انجام بدن
    مثلا پنل پشتیبانیشون میگه خطم نویز داره و کشش تا سرعت 4 مگه شبا ولی توی تنظیمات مودمم نویز کمتر از این حرفاس و تا 17 مگ کشش داره و در عمل هم سرعت سرویسم 12مگ میره
    سرویس رای نت بدون تنظیم دی ان اس اصلا کار نمی کنه یعنی حتما باید روی مودم دی ان اس ست بشه تا کار کنه
    پشتیبانی بارها می گفت که خطم مغایرت پورت داره!!! و نمی تونن اطلاعات پورت من رو توی پشتیبانی ببینن!!! چند بار هم تیکت زدن برای رفع مغایرت ولی نتیجه نداشت
    2 روزی اختلال داشت با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن اوه اطلاعات پورتت رونمی تونیم ببینیم برو اکانت تست رو روی مودم ست کن تا ما مسیر اتصالت رو چک کنیم منم تنظیم کردم ولی اونا نتونستن مسیر اتصالم رو بفهمن

خلاصه در مجموع داره کار میکنه لینک ارتباطیشون رو از اسیاتک می گیرن و به قول خودشون پهنای باند اختصاصی دارن
    ویدیو 720 رو بدون لگ پخش می کنه به شرط وی پی ان پرسرعت و اونم در تایم روز شبا کمی افت سرعت میگیره نویز میره بالا خودشونم نفهیمدن چرا
    ترافیک فیلیمو رایگانه
    سرویس جشنواره 9 ماهه گرفتم

انجمنی هم برا رای نت نزدم و می گم نزنین تا شلوغ نشه و کیفت پایین بیاد چراغ خاموش بره جلو

12. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    در این چند هفته در مجموع راضی هستم از های وب خیلی بهتره
    فقط پشتیبانی ضعیفی دارن تقریبا اکثر کارها رو باید تیکت بزنن مرکز اونا انجام بدن
    مثلا پنل پشتیبانیشون میگه خطم نویز داره و کشش تا سرعت 4 مگه شبا ولی توی تنظیمات مودمم نویز کمتر از این حرفاس و تا 17 مگ کشش داره و در عمل هم سرعت سرویسم 12مگ میره
    سرویس رای نت بدون تنظیم دی ان اس اصلا کار نمی کنه یعنی حتما باید روی مودم دی ان اس ست بشه تا کار کنه
    پشتیبانی بارها می گفت که خطم مغایرت پورت داره!!! و نمی تونن اطلاعات پورت من رو توی پشتیبانی ببینن!!! چند بار هم تیکت زدن برای رفع مغایرت ولی نتیجه نداشت
    2 روزی اختلال داشت با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن اوه اطلاعات پورتت رونمی تونیم ببینیم برو اکانت تست رو روی مودم ست کن تا ما مسیر اتصالت رو چک کنیم منم تنظیم کردم ولی اونا نتونستن مسیر اتصالم رو بفهمن

خلاصه در مجموع داره کار میکنه لینک ارتباطیشون رو از اسیاتک می گیرن و به قول خودشون پهنای باند اختصاصی دارن
    ویدیو 720 رو بدون لگ پخش می کنه به شرط وی پی ان پرسرعت و اونم در تایم روز شبا کمی افت سرعت میگیره نویز میره بالا خودشونم نفهیمدن چرا
    ترافیک فیلیمو رایگانه
    سرویس جشنواره 9 ماهه گرفتم

انجمنی هم برا رای نت نزدم و می گم نزنین تا شلوغ نشه و کیفت پایین بیاد چراغ خاموش بره جلو
    سلام ممنون آره پیشتیبانی ضعیف هست یک تلفن بدون نویز و قطعی وصلی ندارند کارهای که انجام میدن هم پیش پا افتاده هست . خوب وقتی جشنواره میگذارند با حجم زیاد حتما مشکلات زیادی دارند این مشکلات هم که گفتی زیاد هست و 100% سرعت خودشون محدود میکنند تا شب ها برای دانلود کمتر حجم بخوره . یاد همون آسیاتک 15 سال پیش افتادم که مشکلات خیلی زیادی داشت ما هم تو این انجمن هی وقت میذاشتیم به همدیگه کمک میکردیم همون وقت راحت چندتا بیت کوین استخراج میکردیم الان بالای 200 میلیارد تومان سرمایه داشتیم با این شرکت ها و اینترنت عصر ناکجاآباد سرو کله نمیزدیم

14. 2 کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان های وب چرا شماره پشتیبانیش بر نمیدارن چطوریه قضیه؟!

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •