تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1797 از 1849 اولاول ... 797129716971747178717931794179517961797179817991800180118071847 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,961 به 17,970 از 18485

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

کاربر فعال آموزش‌های الکترونیک amir082's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

برای من افتضاحه

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

به نظر من بستگی به شهرت داره

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

من که هر موقع 1565 رو میگیرم میگه:
    سرویس شما دچار اختلال شدید است ...
    متاسفانه قطعی های وب فوق العاده زیاد شده
    پشتیبانی هم میگه به ما ربطی نداره و به مرکز مخابراتی مربوط میشه

4. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behzadee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من که هر موقع 1565 رو میگیرم میگه:
    سرویس شما دچار اختلال شدید است ...
    متاسفانه قطعی های وب فوق العاده زیاد شده
    پشتیبانی هم میگه به ما ربطی نداره و به مرکز مخابراتی مربوط میشه
    100درصد تایید میشه
    دقیقاً من هم همین مشکل رو دارم

6. این کاربر از behzadee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اره قطعی زیاد داره سرعت کامل رو هم نمی دونم چرا نمی دن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

وضعیت های وب برای دیدن netflix و hulu و youtube چطور هست؟فریز و قطعی داره؟ من در حال حاظر 4 مگ مخابرات دارم ولی وجدانی با کیفیت 1080p هم راحت فیلم میبینم تنها مشکل مخابرات اینه که برای ترافیک خارجی ماهانه 60 گیگ فقط حجم میده که خوب زود تمام میشه.ظاهرا های وب ترافیک خارجی با حجم بالاتر و قیمت مناسبتر از مخابرات داره میخواستم بدونم وضعیت های وب برای فیلم دیدن چطوره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

وضعیت های وب برای دیدن netflix و hulu و youtube چطور هست؟فریز و قطعی داره؟ من در حال حاظر 4 مگ مخابرات دارم ولی وجدانی با کیفیت 1080p هم راحت فیلم میبینم تنها مشکل مخابرات اینه که برای ترافیک خارجی ماهانه 60 گیگ فقط حجم میده که خوب زود تمام میشه.ظاهرا های وب ترافیک خارجی با حجم بالاتر و قیمت مناسبتر از مخابرات داره میخواستم بدونم وضعیت های وب برای فیلم دیدن چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

های وب سرعت دانلود از سرور های خارجی افتضاحه ، اون هم به خصوص استریم که به صورت تک کانکشن هست دانلود.
    من قبلا از های وب سرویس داشتم ،‌ سرعت ۸ مگ ، اکثر اوقات ،‌ به خصوص از بعد از ظهر به بعد ، حتی توی استریم ۴۸۰ از یوتیوب مشکل داشتم ، حالا سایت های دیگه بماند.

11. این کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

های وب سرعت دانلود از سرور های خارجی افتضاحه ، اون هم به خصوص استریم که به صورت تک کانکشن هست دانلود.
    من قبلا از های وب سرویس داشتم ،‌ سرعت ۸ مگ ، اکثر اوقات ،‌ به خصوص از بعد از ظهر به بعد ، حتی توی استریم ۴۸۰ از یوتیوب مشکل داشتم ، حالا سایت های دیگه بماند.
    دادا دمت گرم. واقعا آدم گاهی احساس میکنه نه راه پس داره نه پیش. هر صفحه ای آدم میره ببینه جمع کنه بره اونجا میبینه اونجا هم همون وضعه. یک شرکتی سرعت و کیفیت خوب میده ولی گرون یه شرکتم کلا وضعش خرابه کم کم دارم به این نتیجه میرسم این وضعیت خراب شرکتهای اینترنتی به عمد اینطوریه.الانم عملا اینترنت ملی دارن میدن فقط این حس بهت میدن اینترنت داری. تمام سایتهای دانلودفیلم که اومدن روی سرورهای داخلی ما الان مدته اکانت نتفلیکس میگیرم حداقل بتونیم فیلم بدون سانسور ببینیم که اونم برات خدادتومان حجم حساب میکنن. خدایی خسته شدیم

داره خودمونی میشه Mahan1377aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام من 4gهای وب دارم سرعتش خوب ولی بحث قطعی سرویس هاش جداست ویا سرعتش این مربوط به پهنای باند هست و سازمان به هر شرکتی میزانی پهنای باند میده مثلا منطقی پیش نمیری چیزی که سازمان اجازشو به های وب میده میانگین بخوای حساب کنی اگر 4میلیون کاربر را ساپورت کنه های وب خودش میاد 8میلیون سرویس میده ولی های وب اپراتوری مفید هست راضی ام ازش باید اسمشو طلا بزارن چقد زحمت میکشن به دورترین نقطه ها که mtnواول حتی برا تماس انتن نمیده های وب نت میده این افتخاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. luches

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •