تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1537 از 1849 اولاول ... 5371037143714871527153315341535153615371538153915401541154715871637 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,361 به 15,370 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

الان یه فشفشه چهل گیگ خریدم یه ستاره اضافه شد
    ولی 300 مگ اظطراری نداره برای من چرا؟
    بسته 12 گیگ رو داد

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بسته 12 گیگ رو داد
    وقتی ترافیک تموم میشه ظاهر میشه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

4. این کاربر از rahman0158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

بسته 12 گیگ رو داد
    چند تا ستاره دارید ؟
    کلا تا الان چند تومان از این شرکت خرید کردید؟در قسمت پرداخت ها میزنه

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

اینجوری هم که شما گفتی به شدت نیست !
    من به شخصه خودم چیزی حس نکردم ، اگه هم باشه همونجوری که دوستمون چند پست پیش گفت در حد چند مگ هست
    چرا عزیز به شدت هم هست به خصوص روی فشفشه ها ،من ۱۰ گیگ دان کردم ۳ گیگ بیشتر کسر شد،عزیز شما اینجوری کم احساس میکنید اما اگر فقط سیستم خونه رو اماده کنید و با کنکشن باشید و دیومتر یا نتورکس رو تنظیم کنید و یک فایل ۷۰۰ مگ یا ۱ گی دان کنید و بعد دان سریع کانکشن رو قطع کنید و بعد نرم افزارها باسایت چک کنید شک نکنید خیلی بیشتر محاسبه میکنه،من هزاران مدرک‌دارم و ۲ بار هم حجم اضافه کسر شده رو هم ازشون گرفتم و تایید شده،بهانه میارن ولی مدرک درست ندارم و حجم رو برمیگردونن باید پیله،همین.فقEza_aso حتما باید اول کانکشن وصل میکنید تا اخر تایم به سایت خودشون یکی باشه مثلا ۲۰ ثانیه عیبی نداره و بعد گزارش رو برای ۱۹۵ هم بفرستیدl6041]من که به شدت حس میکنم!
    روی مباحث کامپیوتری و ... هم کاملا مسلط هستم و میدونم حجم از جایی نشت نمیکنه! اصلا مودمم حجم کل ورودی و خروجی رو میگه که چقدره.[/QUOTE]
    دقیقا همیمی گفتم در پست بالا انجام بدید

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

وقتی ترافیک تموم میشه ظاهر میشه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    نه عزیز این حجم‌تنها حجمی هست که در کد تخفیف نمیره،و بعد از تایید خودش به حجم اضافه میشه،برای کسی نیومده،حتما هنوز ۳ ماه نشده وگرنه میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه عزیز این حجم‌تنها حجمی هست که در کد تخفیف نمیره،و بعد از تایید خودش به حجم اضافه میشه،برای کسی نیومده،حتما هنوز ۳ ماه نشده وگرنه میاد
    هر وقت ترافیک تموم میشه در قسمت هدایا ظاهر میشه و قابل فعال سازی هستش. اگه ۳ ماه از فعال سازی قبلی گذشته باشه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

چند تا ستاره دارید ؟
    کلا تا الان چند تومان از این شرکت خرید کردید؟در قسمت پرداخت ها میزنه
    تقریبا دو ماه و نیمه اومدم رو های وب دقیق 285 هزار تومن تا الان شده
    سه ستاره
    اینم اضافه کنم حدود 300 گیگم مصرفم بوده
    Last edited by MMDFullHD; 25-05-2017 at 14:09.

10. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه t800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان دیشب و امروز هم کلی فایل گذاشتم واسه دانلود از یک فایل 315 مگی 376 مگ کم شد از فایل 415 مگ 475 مگ کم شد از یک فایل 730 مگی 129 مگ کم کرد فایل 205 مگی حدود 260 مگ کم کرد والی ماشاءالله از دیشب هم 3 بار تماس گرفتم چندتا عکس موقع دانلود گرفتم اصلا زیربار نمیرن بار آخر دقیقا 1 ساعت کلنجار رفتم باهاشون دوتا نرم افزار DU meter و networx به گفته خودشون نصب کردم با TeamViewer نصب شد جلوی چشم خودش چندتا فایل رو دانلود کردم مقایسه کردم و... به هر حال زیربار نمیرن که نمیرن که نمیرن هرچی میگفتم یک چیز دیگه میگفت آخر سر هم کلافه شدم کلا بیخیال شدم از این به بعد دانلودهام رو میذارم جمع بشه بعد با بسته های نامحدود با اپراتورها دانلودشون میکنم مگر دیگه خیلی ضروری باشه که بخوام فشفشه بگیرم البته از حجم معمولیم هم کم میشه اما چون بیشتر استفاده وبگردی هست کمتر خودش رو نشون میده و میشه مدت بیشتری رو سر کرد اما واسه دانلود با این وضعیت فعلا کنسله واقعا به اعصاب خردیش نمی ارزه.
    Last edited by t800; 25-05-2017 at 15:19.

12. این کاربر از t800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

چرا عزیز به شدت هم هست به خصوص روی فشفشه ها ،من ۱۰ گیگ دان کردم ۳ گیگ بیشتر کسر شد،عزیز شما اینجوری کم احساس میکنید اما اگر فقط سیستم خونه رو اماده کنید و با کنکشن باشید و دیومتر یا نتورکس رو تنظیم کنید و یک فایل ۷۰۰ مگ یا ۱ گی دان کنید و بعد دان سریع کانکشن رو قطع کنید و بعد نرم افزارها باسایت چک کنید شک نکنید خیلی بیشتر محاسبه میکنه،من هزاران مدرک‌دارم و ۲ بار هم حجم اضافه کسر شده رو هم ازشون گرفتم و تایید شده،بهانه میارن ولی مدرک درست ندارم و حجم رو برمیگردونن باید پیله،همین.فقEza_aso حتما باید اول کانکشن وصل میکنید تا اخر تایم به سایت خودشون یکی باشه مثلا ۲۰ ثانیه عیبی نداره و بعد گزارش رو برای ۱۹۵ هم بفرستیدl6041]من که به شدت حس میکنم!
    روی مباحث کامپیوتری و ... هم کاملا مسلط هستم و میدونم حجم از جایی نشت نمیکنه! اصلا مودمم حجم کل ورودی و خروجی رو میگه که چقدره.
    دقیقا همیمی گفتم در پست بالا انجام بدید[/QUOTE]

مشکل اینه که بحث یک بار دو بار نیست!
    همیشه وضع همینه
    نمیشه همش دنبال مدرک و ... باشی تا بهشون ثابت کنی و حجم رو برگردونن
    چند تا دستگاه صبح تا شب به وایفای وصلن و دارن نت مصرف میکنن و ها وب هم داره دزدی میکنه و کاری نمیشه کرد.
    نت ایران نوبره واقعا

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان دیشب و امروز هم کلی فایل گذاشتم واسه دانلود از یک فایل 315 مگی 376 مگ کم شد از فایل 415 مگ 475 مگ کم شد از یک فایل 730 مگی 129 مگ کم کرد فایل 205 مگی حدود 260 مگ کم کرد والی ماشاءالله از دیشب هم 3 بار تماس گرفتم چندتا عکس موقع دانلود گرفتم اصلا زیربار نمیرن بار آخر دقیقا 1 ساعت کلنجار رفتم باهاشون دوتا نرم افزار DU meter و networx به گفته خودشون نصب کردم با TeamViewer نصب شد جلوی چشم خودش چندتا فایل رو دانلود کردم مقایسه کردم و... به هر حال زیربار نمیرن که نمیرن که نمیرن هرچی میگفتم یک چیز دیگه میگفت آخر سر هم کلافه شدم کلا بیخیال شدم از این به بعد دانلودهام رو میذارم جمع بشه بعد با بسته های نامحدود با اپراتورها دانلودشون میکنم مگر دیگه خیلی ضروری باشه که بخوام فشفشه بگیرم البته از حجم معمولیم هم کم میشه اما چون بیشتر استفاده وبگردی هست کمتر خودش رو نشون میده و میشه مدت بیشتری رو سر کرد اما واسه دانلود با این وضعیت فعلا کنسله واقعا به اعصاب خردیش نمی ارزه.
    یعنی بیشتر دزدی ها از دانلوده تا وب بگردی؟ وب گردی هم ب هرحال ویدیو دیدن انلاینم داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •