تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1796 از 1849 اولاول ... 796129616961746178617921793179417951796179717981799180018061846 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,951 به 17,960 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این شرکت هم ........ از آب دراومد. من چندسال از پیشگامان اشتراک داشتم تا 6 ماه پیش که اوضاعشون واقعا افتضاح شد. ساپورت افتضاح و پایین آوردن شدید سرعت 5 ساعت در روز و خوردن حجم و دروغگویی و ... کلا من و چندتا از دوستای دیگم آنقدر داستان داشتیم باهاشون که آخرش تخلیه خط دادیم.

اومدم های وب. هفته اول همه چیز نرمال و خوب بود تا اینکه پینگم به شدت رفت بالا. هرچی به پشتیبانی زنگ زدم و گفتم من تا حالا سابقه نداشته مشکل پینگ داشته باشم و مشکل از طرف من نیست زیر بار نرفتند و گفتند از نظر ما پینگ تا 200 خوبه! این گذشت تا از چند روز پیش سرعتم افت شدید کرد و دانلودم از اکثر آی پی های خارجی از 20 تا 250 کیلوبایت در ثانیه رسید!!! اونم با قرارداد 16 مگابیت.

حتی با سایت های ایرانی مثل داسان که مستقیم کننده هستند هم این مشکل رو داشتم. از یکی از دوستام یه شیلترشکن قرض کردم تا امتحان کنم. جالبه تا با شیلترشکن به سایتهای خارجی وصل میشم سرعت میچسبه به حداکثر!!! زنگ زدم به ساپورت و اینا عین ربات از سایتهای غیر ایرانی یکی دوتا رو که خودشون قبول دارند برای تست میدن! میگم ببخشید اینهمه سایتهای معتبر دیگه مثل سایتهای دانلود برنامه، دانلود لینکوس های بیلد های مختلف، سایتهای تست دانلود و سرعت و ... اینارو قبول ندارید یعنی؟ بعد اینو چطور توضیح میدید که پینگ من یک هفته اول خوب بود بعدش بهم ریخت؟ اینکه سرعت دانلود من از تمام سایتهای خارجی اوکی بود و تو این چند روز افتضاح شد رو چی میگید؟ اینکه تا شیلتر شکن میزنم سرعت همه این سایتهای خارجی و دانلودم دوباره نرمال میشه رو چی میگید؟ چه توضیح منطقی دارید؟؟؟؟
    تنها جوابی که دادن بهم: از نظر ما شیلترشکن غیرقانونیه و ما تست سرعت رو برمبنای همه سایتهای دیگه قرار نمیدیم.

من با اتمام قرارداد از این شرکت تخلیه میدم. متاسفانه همه جای دنیا شرکتها با هم رقابت میکنند تا بهترین سرویس رو با کمترین هزینه نسبت به رقبای دیگه ارایه بدن. شرکتی کوچکترین تخلفی بکنه تو روزنامه ها و اخبار آبروش میره و نه تنها باید جریمه بده و دادگاهی میشه بلکه با به باد رفتن آبروش ممکنه ورشکست بشه به راحتی!

اینجا کاملا برعکسه! تو این هرج و مرج شرکتها راه های کلاهبرداری رو از همدیگه کپی میکنند و هیچکس نیست به داد مشتری برسه. یادمه یکبار با یکی از مدیرهای ساپورت پیشگامان بعد به نتیجه نرسیدن اعتراضات مکررم به پشتیبانی بحثم شد. ایشون به راحتی در جواب اینکه چرا به من که هزینه اینترنت 16 مگابیت رو دادم عملا در روز اینترنت زیر 4 و 2 مگابیت میدید گفتند: الان همه شرکت ها از جمله شاتل و آسیاتک همیم روال رو دارند. سیاست گذاری های ما بر اساس این دو شرکت انجام میشه. یعنی عملا ایشون میگفتند اگه دوتا شرکت دیگه قانون شکنی و کلاهبرداری کنند ما هم از اونها پیروی و کپی برداری میکنیم!!!

یعنی .... تا چقدر؟
    Last edited by shellman_te; 14-01-2020 at 15:39.

2. 3 کاربر از shellman_te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

این شرکت هم ........ از آب دراومد. من چندسال از پیشگامان اشتراک داشتم تا 6 ماه پیش که اوضاعشون واقعا افتضاح شد. ساپورت افتضاح و پایین آوردن شدید سرعت 5 ساعت در روز و خوردن حجم و دروغگویی و ... کلا من و چندتا از دوستای دیگم آنقدر داستان داشتیم باهاشون که آخرش تخلیه خط دادیم.

اومدم های وب. هفته اول همه چیز نرمال و خوب بود تا اینکه پینگم به شدت رفت بالا. هرچی به پشتیبانی زنگ زدم و گفتم من تا حالا سابقه نداشته مشکل پینگ داشته باشم و مشکل از طرف من نیست زیر بار نرفتند و گفتند از نظر ما پینگ تا 200 خوبه! این گذشت تا از چند روز پیش سرعتم افت شدید کرد و دانلودم از اکثر آی پی های خارجی از 20 تا 250 کیلوبایت در ثانیه رسید!!! اونم با قرارداد 16 مگابیت.

حتی با سایت های ایرانی مثل داسان که مستقیم کننده هستند هم این مشکل رو داشتم. از یکی از دوستام یه شیلترشکن قرض کردم تا امتحان کنم. جالبه تا با شیلترشکن به سایتهای خارجی وصل میشم سرعت میچسبه به حداکثر!!! زنگ زدم به ساپورت و اینا عین ربات از سایتهای غیر ایرانی یکی دوتا رو که خودشون قبول دارند برای تست میدن! میگم ببخشید اینهمه سایتهای معتبر دیگه مثل سایتهای دانلود برنامه، دانلود لینکوس های بیلد های مختلف، سایتهای تست دانلود و سرعت و ... اینارو قبول ندارید یعنی؟ بعد اینو چطور توضیح میدید که پینگ من یک هفته اول خوب بود بعدش بهم ریخت؟ اینکه سرعت دانلود من از تمام سایتهای خارجی اوکی بود و تو این چند روز افتضاح شد رو چی میگید؟ اینکه تا شیلتر شکن میزنم سرعت همه این سایتهای خارجی و دانلودم دوباره نرمال میشه رو چی میگید؟ چه توضیح منطقی دارید؟؟؟؟
    تنها جوابی که دادن بهم: از نظر ما شیلترشکن غیرقانونیه و ما تست سرعت رو برمبنای همه سایتهای دیگه قرار نمیدیم.

من با اتمام قرارداد از این شرکت تخلیه میدم. متاسفانه همه جای دنیا شرکتها با هم رقابت میکنند تا بهترین سرویس رو با کمترین هزینه نسبت به رقبای دیگه ارایه بدن. شرکتی کوچکترین تخلفی بکنه تو روزنامه ها و اخبار آبروش میره و نه تنها باید جریمه بده و دادگاهی میشه بلکه با به باد رفتن آبروش ممکنه ورشکست بشه به راحتی!

اینجا کاملا برعکسه! تو این هرج و مرج شرکتها راه های کلاهبرداری رو از همدیگه کپی میکنند و هیچکس نیست به داد مشتری برسه. یادمه یکبار با یکی از مدیرهای ساپورت پیشگامان بعد به نتیجه نرسیدن اعتراضات مکررم به پشتیبانی بحثم شد. ایشون به راحتی در جواب اینکه چرا به من که هزینه اینترنت 16 مگابیت رو دادم عملا در روز اینترنت زیر 4 و 2 مگابیت میدید گفتند: الان همه شرکت ها از جمله شاتل و آسیاتک همیم روال رو دارند. سیاست گذاری های ما بر اساس این دو شرکت انجام میشه. یعنی عملا ایشون میگفتند اگه دوتا شرکت دیگه قانون شکنی و کلاهبرداری کنند ما هم از اونها پیروی و کپی برداری میکنیم!!!

یعنی .... تا چقدر؟
    میخوای تخلیه کنی کجا بری؟؟؟
    شرکت خوب پیدا کردی به ما هم یه ندا بده بیایم
    متاسفم که اینو میگم ولی شرکت خوب گشتم نبود نگرد نیست

4. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

میخوای تخلیه کنی کجا بری؟؟؟
    شرکت خوب پیدا کردی به ما هم یه ندا بده بیایم
    متاسفم که اینو میگم ولی شرکت خوب گشتم نبود نگرد نیست

حق کاملا با شماست دوست عزیز. متاسفانه انتخاب بین عالی و خوب و متوسط نیست تو این مملکت. حرف بین بد و بدتر و افتضاحه. خب من که نمیتونم پول اینترنت 16 مگابیت بدم ولی عملا 24 ساعته بهم اینترانت بندازن. شاید برم داتک نمیدونم ولی اونجا هم تو تاپیکش خوندم سرعت رو از 7 تا 12 شب پایین میارن. مثل اینکه یه همدستی پشت پرده بین شرکت های اینترنتی شده برای اینکار و قراره بدتر هم بشه.
    جایی خوندم که زیرساخت دیگه پهنای باند بیشتر به شرکتها نمیده تا زیرزیرکی اینترنت ملی رو بخورد ملت بدن و سرعتها و پینگ تو این چند ماه اخیر افت ناجوری داشته. نمیدونم چقدر حقیقت داره ولی من بشخصه مجبورم برم یه شرکت بد تا پای قرارداد شرکت افتضاح بمونم.

6. این کاربر از shellman_te بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان خط سر خط خونه ما 16 مگ رو میکشه ولی همش قطع میشه چطوری میشه این 16 مگ رو کامل تقویت کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام برای تخلیه از های وب پس از اتمام دوره مراحل کار چطوریه و از کجا باید انجام داد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض درخواست تحریم‌شکن

سلام دوستان
    یه تحریم‌شکن که با های‌وب کار کنه سراغ دارید ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

پینگ امشب اصن رفت بالای 300! فک کنم مشتری هاش زیاد شده اینطوری شده

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

با سلام برای تخلیه از های وب پس از اتمام دوره مراحل کار چطوریه و از کجا باید انجام داد؟
    تماس با 1565 و درخواست تخلیه

12. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آموزش‌های الکترونیک amir082's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تماس با 1565 و درخواست تخلیه
    شما کدوم شرکت رو پیشنهاد می دین بعد درخواست تخلیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

وضعیت های وب چطوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

1. luches,
  2. amir000098

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •