تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 1849 اولاول ... 41474849505152535455611011515511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

@sunmaster_7
    سلام دوست عزیز
    شما هم شاتل داری هم نوین نت؟ چون تو هر دوتا تاپیک نظر میزاری و از هر دوتا هم ناراضی هستی!!
    مثلا این پستت واسه چند روز قبله تو تاپیک شاتله [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون پست قبلیت هم که گفته بودی به خاطر کم بودن سرعت ارسال نشده دقیقا ارسال شده بود ولی چون تعداد پستهات کمه(مثل من) باید اول ادمین سایت تایید می کرد تا نمایش داده میشد. تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی پست قبلیت رو پیدا کنی. البته الان اون پستت رو ویرایش کردی.

همه ی کسائیکه نوین نت دارند میگند که ساعات روزانه سرعت ها بهترین حالت ممکن هست و شب ها هم ضریب اشتراک حداکثری اعمال میشه.فقط شمایی که مشکلاتت اینقدر زیاده،فکر میکنم اگه pc رو چک کنی بهتر باشه.
    Last edited by ooghry; 17-09-2012 at 16:12.

داره خودمونی میشه 30we's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله همین طرفهای گوش شمام
    ببیند یه سری شرکت هستن که adsl ارائه میدن من میتونم ادعا کنم 50 درصدشون رو تا الان امتحان کردم.
    سرویسهایی که داشتم:
    مخابرات
    صبانت
    پارس آنلاین
    نوین نت
    فن آوا
    شهراد
    سرویسهایی که نداشتم:
    آسیاتک
    شاتل
    پارس
    داتک
    عصر انتقال داده
    سپنتا
    هیچکدوم ازین شرکتهایی که داشتم چنین وضعی که شما میگید دارید رو ندارند و شرکتهایی هم که نداشتم کافیه به تاپیکشون سر بزنید همه حداکثر شبی 5 گیگ بگیرن یعنی یکی که شما باشی داری تو تهران شبی 8 گیگ می گیری؟
    پیدات میکنم
    کسی شرکت دیگه ای میشناسه؟

3. 3 کاربر از 30we بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

دوستان من از مخابرات کرمانشاه اینترنت میگیرم.
    وضعیتم رو نگاه کنید :

خواستم بدونم پینگ شرکت نوین نت چند هست و تایم اوت داره ؟ چون من واسه بازی آنلاین میخوام .

داره خودمونی میشه sunmaster_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز تر.
    ظاهرا منطقه شما تازگی صاحب تلفن شده و یا تازه به شهر مهاجرت کردید که این موضوع براتون عجیبه وگرنه برای قدیمی های اینترنت اینکه چند شرکت عوض کرده باشند چیز پیش پا افتاده ای است. در مورد پست های قبلی من در تاپیک شاتل هم اگر یک مدت به جای فیلم های ۱۸+ مطالب مفید دانلود کنید با بهتر شدن بیناییتان متوجه می شوید که من از افعال گذشته استفاده کردم. همیشه همان لحظه پست نمایش داده می شد فقط این بار ۴۸ ساعت طول کشید . ویرایش نبوده ۲ بار یک پست یکسان امده بود بخاطر رعایت مصرف حجم عزیزانی که با مبایل اینجا را در ساعات عدم دسترسی به کامپیوتر چک می کنند یکی حذف شد .ضمن داشتن مدرک سالهاست در نمایندگی یکی از مارک های معروف لپ تاپ به عنوان مدیر فنی مشغول به کار هستم عجیب بود که فکر نبوغ امیز شما ((چک کردن دستگاه )) به فکر خودم نرسید!! لطفا بقیه پیشنهاداتتان را به جایی که افتاب نمی تابد ارسال کنید... اما دلیل فعالیت در تاپیک های دیگر: یکی از شرکت های قبلی من ۳ کارشناس متفاوت فنی و فروش به من اطمینان کامل دادند که سرعت شب و روز یکسان است اما پس از پرداخت مبلغ و شروع سرویس دهی برای اکانت ۲ مگ سرعت ۲۲ کیلوبایت ارائه شد که پس از اعتراض من گفتند ایین نامه مقررات..... استفاده همزمان همه از اینترنت..... نارسایی مخابرت.. پرسیدم این مسائل امروز به وجود امده؟؟ شما این ها را هفته گذشته قبل از پول گرفتن نمی دانستید؟؟ با این وجود شنبه قبل همکارم با همان شرکت تماس گرفت دقیقا همان دروغ را به او هم گفتند! یا شاتل من را که دانلود شبانه ام هرگز به ۳۰۰ مگ نرسیده و نخواهد رسید.را تا پایان دوره ۱ ساله به مدت ۵ ماه مداوم محدود کرد و با هر تماس فرمودند ما اصلا چیزی به نام محدودیت نداریم!!! امروز به همت مدیران سایت مکانی به وجود امده که یوزر ها امکان ارتباط مستقیم با هم را دارند تا با اطلاع رسانی به دوستانی که با خواندن این تاپیک ها قصد انتخاب شرکت جدید و هزینه کردن را دارند دیگران از تکرار اشتباه حفظ کنیم . که به نظر من حرکت بایسته ای است.
    Last edited by sunmaster_7; 17-09-2012 at 23:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

sunmaster_7: به احتمال خیلی زیاد مشکل سیستمته ... یه چک بکن ببین شاید ویروسی چیزی داشته باشی که داره پهنای باندتو میگیره ، وگرنه من الان تقریبا 1 ماه و نیمه که از نوین نت سرویس دارم و هیچ شبی مشکل نداشتم و همیشه اون مقداری که سرویس توانشه رو میگیرم

hamidrezaj : سرعت من تو این 1 ماه و نیمی که سرویس دارم به جز هفته اول، ثابت بوده (هفته اول شبانه خیلی خوب بود نزدیکه 220 کیلو) ؛ الان سرعت دانلود روزم بین 220 تا 300 هست و سرعت تو ساعات رایگان (2 تا 8 برای من) حدود 50 تا 55 کیلو . شبی دوربره 1 گیگ دانلود میتونم بکنم. راستی سرویسم هم 512 تا 2 هست.

یه دوستی چند صفحه پیش میگفت نوین نت سرعتش تو مراکز مختلف از نظر فنی باس یکی باشه... پس اگه اینطوری حساب کنیم باید همینا واسه شما هم صدق کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : الان با 4.2.2.4 پینگ گرفتم Average : 175 و تایم اوت و Pocket Loss هم نداره.

--------------------

ویرایش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : اگه با شاتل هم این مشکل رو داشتی که خوب اصلا شاید مکانت از مخابرات خیلی دوره یا کیفیت خطت خوب نیست...
    Last edited by gnewer; 17-09-2012 at 23:10.

7. 2 کاربر از gnewer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سرویس ADSL ( کم نشدن حجم مصرفی کاربر) با استفاده از اسکریپت منتشر شده توسط هکرهای روس !
    این اسکریپت تازه دیروز توی نت منتشر شده و روی نوین نت هم کار می کنه.
    این اسکریپت فرمان CVU23 را بر روی سرور سرویس دهنده غیر فعال می کنه در نتیجه حجمی از کاربر کم نمی شه !
    تا لو نرفته دانلود کنید.

لینک دانلود :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آقایون ویروسه نگیرین ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ببیند یه سری شرکت هستن که adsl ارائه میدن من میتونم ادعا کنم 50 درصدشون رو تا الان امتحان کردم.
    سرویسهایی که داشتم:
    مخابرات
    صبانت
    پارس آنلاین
    نوین نت
    فن آوا
    شهراد
    سرویسهایی که نداشتم:
    آسیاتک
    شاتل
    پارس
    داتک
    عصر انتقال داده
    سپنتا
    هیچکدوم ازین شرکتهایی که داشتم چنین وضعی که شما میگید دارید رو ندارند و شرکتهایی هم که نداشتم کافیه به تاپیکشون سر بزنید همه حداکثر شبی 5 گیگ بگیرن یعنی یکی که شما باشی داری تو تهران شبی 8 گیگ می گیری؟
    پیدات میکنم
    کسی شرکت دیگه ای میشناسه؟

نه من گفتم روزی 8 و خورده ای گیگ میگیرم نه شبها یعنی 24 ساعت

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قبلا یادمه توی سایتش سرویسای نامحدود هم معرفی کرده بود ولی الان هرچی میبینم فقط محدوده

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نه من گفتم روزی 8 و خورده ای گیگ میگیرم نه شبها یعنی 24 ساعت
    ببخشید شما از کدام شرکت سرویس می گیرید؟ دهنمون آب افتاد
    حداقل اگرم دستمون نرسه یه وقت بدون شناخت این شرکت تو ایران از دنیا نریم!
    نا محدود, معیار سرعت تک کانکشن و با ثبات و پشتیبانی عالی. این یعنی خوده بهشت دیگه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •