تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1765 از 1849 اولاول ... 765126516651715175517611762176317641765176617671768176917751815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,641 به 17,650 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دوستان کیفیت این خط چطوره

کیفیت خط خوبه پهناباند روی 16 مگ هست SNR هم نرماله ، واسه بهتر شدن کیفیت خط هم تو تنظیمات مودم بذارید حالت Annex A .

3. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

کیفیت خط خوبه پهناباند روی 16 مگ هست SNR هم نرماله ، واسه بهتر شدن کیفیت خط هم تو تنظیمات مودم بذارید حالت Annex A .
    های وب برای بازی های آنلاین پینگ رو بهتر نمیکنه؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم یک موضوعی رو با شماها در میون بزارم
    من حدود 4 سالی هست که های وب هستم قبلش هم از شرکت های مختلف مثل شاتل،پیشگامان داشتم
    موضوع از این قراره که این شرکت عجیب حجم خوری داره و بهتون اطلاع نمیدن مگر حواستون باشه برای من این سری 4 مین دفعه ی
    2 دفعه شو با مدرک نشون دادم اون هم به چه بدبختی ولی الان نمیشه چون میاد تو گزارش مصرف رو نگاه میکنه و میگه شما همش رو مصرف کردین ولی من دقیقا یادمه که
    پنلم رو نگاه کردم دقیقا 11گیگ داخلی داشتم الان صفر شده
    خلاصه بدجور حواستون باشه من خیلی های وب رو قبول داشتم ولی از موقعی که این اتفاق ها میوفته کلا نظرم برگشته پشتیباناش اصلا مشتری رو ادم حساب نمیکنن
    یکبار هم که حجمم رو تونستم برگردونم با مدرک دقیقا قبلش با 2تا از پشتیبانی هاش صحبت کردم هر 2شون میگفتن شما دارین اشتباه میکنین و.........کلا نزدیک بود یک فحشی چیزی هم بگه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان هایوب حجم سرویس گیم داره؟!پینگش خوبه برای بازی آنلاین ؟!میشه باهاش بدون مشکل ویدیو آنلاین 1080 دید که قطع نشه؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

fixed............
    Last edited by Bensonw3x; 29-04-2019 at 10:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

سلام
    این حالت annex a در مودم دلینک کدوم منو و کجاش هست؟

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم یک موضوعی رو با شماها در میون بزارم
    من حدود 4 سالی هست که های وب هستم قبلش هم از شرکت های مختلف مثل شاتل،پیشگامان داشتم
    موضوع از این قراره که این شرکت عجیب حجم خوری داره و بهتون اطلاع نمیدن مگر حواستون باشه برای من این سری 4 مین دفعه ی
    2 دفعه شو با مدرک نشون دادم اون هم به چه بدبختی ولی الان نمیشه چون میاد تو گزارش مصرف رو نگاه میکنه و میگه شما همش رو مصرف کردین ولی من دقیقا یادمه که
    پنلم رو نگاه کردم دقیقا 11گیگ داخلی داشتم الان صفر شده
    خلاصه بدجور حواستون باشه من خیلی های وب رو قبول داشتم ولی از موقعی که این اتفاق ها میوفته کلا نظرم برگشته پشتیباناش اصلا مشتری رو ادم حساب نمیکنن
    یکبار هم که حجمم رو تونستم برگردونم با مدرک دقیقا قبلش با 2تا از پشتیبانی هاش صحبت کردم هر 2شون میگفتن شما دارین اشتباه میکنین و.........کلا نزدیک بود یک فحشی چیزی هم بگه
    منم سر همین موضوع از های وب جمع اوری کرده بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام
    من 2 سال پیش (قبل از تعرفه های جدید) از های وب اینترنت داشتم، که بعد از چند ماه به خاطر کمبود پهنای باند و پینگ افتضاحشون تخلیه کردم . یک ماه پیش شاتل رو به خاطر حجم کم‌، کمبود پهنای باند و تجهیزات آشغالی که تو مرکز مخابرات ما استفاده میکردند که باعث شده بود خطم حتی 8Mb رو هم نکشه (خطی که قبلا 12 رو راحت جواب میداد) تخلیه کردم . خواستم به یکی از شرکت های محلی برم که از شانس ما مشکل براشون پیش اومد و ظاهرا نمیتونند درخواست رانژه رو به مخابرات بدن . برای همین گفتم برای یه ماه به صورت موقت بیام های وب تا مشکل اون شرکت حل بشه . حالا امروز خط وصل شد (سرعت 8Mb) و در کمال تعجب دیدم به نسبت قبل حداقل تو مرکز ما خیلی بهتر شده ! ping حدود 50ms کمتر شده بود و همون پینگ شاتل رو میداد . مولتی کانکشن و تک کانکشن هم بدون مشکل بود . البته هنوز تک کانکشن شب رو امتحان نکردم ولی احتمالا تک کانکشن شب خوب نیست .که البته چندان اهمیتی نداره برام چون شاتل روزانه اش هم داغون بود . IPیی که شاتل بهم میداد NAT شده بود در صورتی که اینجا IP Valid بود . یه 200 گیگ هم ترافیک بین الملل برای یه ماه داد یعنی در کل 800 گیگ ترافیک داخلی یا همون 400 گیگ بین الملل. در کل تو این مدت تو مرکز ما خیلی بهتر شدن . اگه پروفایل گیمینگ داشتند و حجم سرویس های مدت دارشون رو هم یه جا میدادند ، کلا همین های وب میموندم چون واقعا تو مرکز ما بهترین تجهیزات رو بین تمام شرکت هایی که تا حالا امتحان کردم دارند .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی اعلام شد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

◽️بررسی‌های میدانی در برخی اپراتورهای ارتباطات ثابت نشان می‌دهد بین ۵ تا ۸ درصد مغایرت در حجم بسته‌های درخواستی مشترکین وجود دارد.

◽️بر همین اساس تمامی شرکت‌ها تا ۵ درصد و شرکت مخابرات ایران در استان خراسان شمالی، شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) در استان فارس، شرکت پارس آنلاین در استان‌های فارس، همدان، کردستان و کرمانشاه، شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت فناوری ارتباطات شاتل در استان بوشهر، شرکت داده‌پردازی فن‌آوا در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در استان همدان تا ۸ درصد کم‌فروشی داشته‌اند و باید فرایندهایشان را اصلاح و بهینه‌سازی نحوه محاسبه حجم ترافیک را انجام دهند./ ایسنا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •