تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1764 از 1849 اولاول ... 764126416641714175417601761176217631764176517661767176817741814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,631 به 17,640 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام .بهترین وضعیت ممکن واسه ای دی اس ال رو دارید ماکسیمم سرعت روی خط شما قابل ارایه است ..خط شما فیبره؟
    سلام نه فیبر نیس
    با مرکز مخابراتی 200 متر فاصله دارم ولی های وب اعصابمو خراب کرده سرویس 16 دارم خیلی کم پیش میاد ماکزیموم سرعت بگیرم زنگ میزنم میگه میانگین سرعت 1.4 باشه طبیعیه چرت میگه من قبلا اسیاتک داشتم سرعت دانلود کمتر از 1.8 نمیشد
    از پارس انلاینم گرفته بودم میگفت خط شما 8مگ به زور میکشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام نه فیبر نیس
    با مرکز مخابراتی 200 متر فاصله دارم ولی های وب اعصابمو خراب کرده سرویس 16 دارم خیلی کم پیش میاد ماکزیموم سرعت بگیرم زنگ میزنم میگه میانگین سرعت 1.4 باشه طبیعیه چرت میگه من قبلا اسیاتک داشتم سرعت دانلود کمتر از 1.8 نمیشد
    از پارس انلاینم گرفته بودم میگفت خط شما 8مگ به زور میکشه
    چون دیتا ریت شما روی 16 مگ بسته شده نمیتونید بیش از 14مگابیت برثانیه یا تقریبا 1.8 مگابایت برثانیه بگیرید..چون شرایط خط شما خیلی خوبه باید بهشون بگید دیتا ریت براتون روی 18 مگ ببندن تا بتونید سرعت 16 مگ رو بگیرید..القصه شما که های وب دارید میتونید یه لطف بکنید چند تا تست سرعت تک کانکشن از سرورهای اروپا بگیریدمخصوصا توی ساعات اوج ترافیک یعنی بین ده تا دوازده شب...چون شاتل توی این ساعات کندی داره میخوام ببینم های وب هم همچین مشکلی داره یا نه...خلاصه ممنون میشم چند تا تست تک کانکشن توی ساعات عادی و چند تا تست سرعت تک کانکشن توی ساعات پیک بگیرید و برام ارسال کنید حتما تک کانکشن و از سرورهای خارجی باشه اگه خواستید زحمتش بکشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

البته پارس انلاین حرف بی منطق زده که خط شما 8 مگ نمیکشه..ولی کلا شرایط خط شما با ispهایمختلف مقداری با هم فرق داره با توجه به نوع تجهیزات هرشرکت و میزان ترافیک ویوزر اون شرکت خط شما نویزهای متفاوتی رو تجربه میکنه...باتوجه به شرایط خطتون دلیلی نداره اپلود انقدر پایین بستین
    Last edited by salam4802; 21-01-2019 at 20:52.

4. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

چون دیتا ریت شما روی 16 مگ بسته شده نمیتونید بیش از 14مگابیت برثانیه یا تقریبا 1.8 مگابایت برثانیه بگیرید..چون شرایط خط شما خیلی خوبه باید بهشون بگید دیتا ریت براتون روی 18 مگ ببندن تا بتونید سرعت 16 مگ رو بگیرید..القصه شما که های وب دارید میتونید یه لطف بکنید چند تا تست سرعت تک کانکشن از سرورهای اروپا بگیریدمخصوصا توی ساعات اوج ترافیک یعنی بین ده تا دوازده شب...چون شاتل توی این ساعات کندی داره میخوام ببینم های وب هم همچین مشکلی داره یا نه...خلاصه ممنون میشم چند تا تست تک کانکشن توی ساعات عادی و چند تا تست سرعت تک کانکشن توی ساعات پیک بگیرید و برام ارسال کنید حتما تک کانکشن و از سرورهای خارجی باشه اگه خواستید زحمتش بکشید
    چرا نشه ازز هر سایتی بخوای برات تست میگیرم
    های وب مغازه دارم افت سرعت خیلی داره اصلا راضی نیستم
    من خیلی شرکت عوض کردم خونه شاتل دارم از هر لحاظ ازش راضیم حیف مرکز مخابراتی که مغازه هست پوشش نمیده بعد شاتل اسیاتک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

چرا نشه ازز هر سایتی بخوای برات تست میگیرم
    های وب مغازه دارم افت سرعت خیلی داره اصلا راضی نیستم
    من خیلی شرکت عوض کردم خونه شاتل دارم از هر لحاظ ازش راضیم حیف مرکز مخابراتی که مغازه هست پوشش نمیده بعد شاتل اسیاتک
    بزرگواری.. با نرم افزار تست سرعت ookla speed test چندتایی تست بگیرید کافیه...اگه شاتل هم دارید با شاتل هم ساعت ده تا دوازده شب چندتایی تست بگیرید لطفا..منم از شاتل راضی هستم فقط همین کندی ساعات پیک اذیت میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بزرگواری.. با نرم افزار تست سرعت ookla speed test چندتایی تست بگیرید کافیه...اگه شاتل هم دارید با شاتل هم ساعت ده تا دوازده شب چندتایی تست بگیرید لطفا..منم از شاتل راضی هستم فقط همین کندی ساعات پیک اذیت میکنه
    mirsina1979@ تلگرام پی ام بده برات بفرستم اپلود سنتر کار نمیکنه
    ولی من جای شما باشم یه شرکت دیگه انتخاب میکنم مخصوصا اگه انلاین بازی میکنی اصلا طرف های وب نیا

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان تو پنل کاربری بنده مقدار حجم زده دقیقا این قدر : چطوری محاسبه کنم چند کیگ دارم

986197.24

؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان تو پنل کاربری بنده مقدار حجم زده دقیقا این قدر : چطوری محاسبه کنم چند کیگ دارم

986197.24

؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    تقسیم بر ۱۰۲۴ کنید البته بعضی شرکت ها بر ۱۰۰۰ تقسیم میکنن

10. این کاربر از misagh1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

تقسیم بر ۱۰۲۴ کنید البته بعضی شرکت ها بر ۱۰۰۰ تقسیم میکنن
    اونم باید تقسم بر 4 کنه که گیگ بین الملل به دست بید امروز
    منم به پشتیبانی زنگ زدم گفتم سر همین موضوع کلی بحش کردیم

12. این کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •