تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1749 از 1849 اولاول ... 749124916491699173917451746174717481749175017511752175317591799 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,481 به 17,490 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

تغییر mtu به مقدار پایین تر باعث افزایش overhead میشه و در مصرف حجمتون تاثیر داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    Last edited by broosli; 02-04-2018 at 17:14.

3. 2 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ی کم توضیحاتش برای من فلسفی شد طبق عکس که دادید تنظیم کنم اوکی هست؟

نتایج تست طبق اون لینک این شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آره
    یعنی واسه شما بهترین مقدار mtu =1440 شد؟
    باید تو مودم تو قسمت tcp mtu عدد 1468 (mtu+28) و تو قسمت tcp mss (تو عکس بالا مشخصه) عدد 1428 (mtu-40) رو وارد کنید
    قبل از ست mtu پینگتون چند بود و بعدش چند شد؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

از نوابغ شرکت های وب اگر کسی این مطلبرا میخواند بهشان بگه این بخش ترافیک باقیمانده پنل را درست کنند!

حالا که های وب برخلاف دستورالعمل ابلاغ شده ترافیک داخلی و خارجی را جداگانه محاسبه و نمایش نمیدهد پس حداقل ترافیک را بصورت بین‌الملل نشان بدهید تا بدانیم واقعاً چقدر از حجم کاربرها کم میشه (نه مثل الان که ترافیک را با ضریب 4 نشان میدهید! و کاربر باید مرتب باید ماشین حساب را باز کنه و متوجه بشه چطوری دارید باهاش ترافیک را حساب میکنید)

7. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه crazyrobot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از مسئولین های وب نهایت تشکر رو دارم که تا همین یک هفته پیش خطم تا 12 کشش داشت رو به این روز انداختن و میگن مشکل از طرف خود شماست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از crazyrobot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه t800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان برید یه مودم 4جی بخرید که تمام سیمکارت هارو پشتیبانی کنه اینها خیلی خیلی پررو و گستاخ شدن من چند روزی تمدید نکرده بودم تماس سریع تماس گرفتن که آقا جهت یاداوری تماس گرفتیم برید تمدید کنید من هم بعنوان یک مشتری 6 7 ساله از سر دلسوزی بهشون گفتم این راهی که دارید میرید به ناکجا آباد هستش کیفیت خدماتتون بسته هاتون قیمت هاتون نسبت به قبل وقتی مقایسع میکنیم خیلی گرونتر شده تنوع بسته هاتون رو زیاد کنید قیمت هارو کاهش بدید تا همه بتونن خریداری کنن و در ضمن من منتظر بودم برای عید و سال جدید بسته های جدید و ارزونتری رو ارائه بدید حالا طبق معمول اون اراجیفی که طوطی وار به همه میگن بعد از اینکه گفتم ما منتظر بسته های جدید و ارزونتر واسه عید بودیم یکدفعه با لحن خیلی بد و طلبکارانه ای گفت دیگه بیشتر از این چی میخواین اصلا امکان نداره ما داریم 50گیگ رو یکماهه میدیم این قیمت من هم که دیدم داره دور برمیداره من هم لحنم رو تغییر دادم و با لحن خودش بهش گفتم تند نرو منتی ندارید هیچ حتی باید منتمون رو هم بکشید الان من دارم از بازه رایگان همراه اول فقط شبی بین 20 تا 40گیگ فقط واسه یک شب استفاده میکنم اون وقت شما واسه 50گیگ اون هم یکماهه اون هم با اون حجم دزدی هاتون و سرعت و سرویس داغونتون دارید سرمون منت میذارید و تریپ طلبکارانه برداشتید واسمون؟ قبلا فقط حجم میفروختید حالا هم دارید حجم میفروشید هم پول سرعت رو میگیرید گفت نه فقط سرعتِ ما دیگه حجم نمیفروشیم!!! و بقیه صحبت ها اینها یا واقعا احمق هستند یا خودشون رو به حماقت و نفهمی میزنند خیلی خیلی پررو و طلبکارو عوضی شدن به همین خاطر دوستان من رفتم یه مودم 4جی خریدم که تمام سیمکارت ها بهش میخورن با آنتن دهی عالی روی 4جی همراه اول بین 30 تا 50مگابیت سرعت بهم میده ایرانسل حدودا 30 تا 40مگابیت و رایتل روی 3جی تا 12 13مگابیت در ثانیه سرعت اینترنتشون هست بسیار هم واسم مقرون به صرفه تر از این های ول تموم میشه با این رفتارشون که مشخصه غیرقابل تغییر هستند فعلا ترجیح میدم دورشون رو خط بکشم بقول معروف سروکله زدن با اینها آب در هاون کوبیدن هستش

11. 6 کاربر از t800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان برید یه مودم 4جی بخرید که تمام سیمکارت هارو پشتیبانی کنه اینها خیلی خیلی پررو و گستاخ شدن من چند روزی تمدید نکرده بودم تماس سریع تماس گرفتن که آقا جهت یاداوری تماس گرفتیم برید تمدید کنید من هم بعنوان یک مشتری 6 7 ساله از سر دلسوزی بهشون گفتم این راهی که دارید میرید به ناکجا آباد هستش کیفیت خدماتتون بسته هاتون قیمت هاتون نسبت به قبل وقتی مقایسع میکنیم خیلی گرونتر شده تنوع بسته هاتون رو زیاد کنید قیمت هارو کاهش بدید تا همه بتونن خریداری کنن و در ضمن من منتظر بودم برای عید و سال جدید بسته های جدید و ارزونتری رو ارائه بدید حالا طبق معمول اون اراجیفی که طوطی وار به همه میگن بعد از اینکه گفتم ما منتظر بسته های جدید و ارزونتر واسه عید بودیم یکدفعه با لحن خیلی بد و طلبکارانه ای گفت دیگه بیشتر از این چی میخواین اصلا امکان نداره ما داریم 50گیگ رو یکماهه میدیم این قیمت من هم که دیدم داره دور برمیداره من هم لحنم رو تغییر دادم و با لحن خودش بهش گفتم تند نرو منتی ندارید هیچ حتی باید منتمون رو هم بکشید الان من دارم از بازه رایگان همراه اول فقط شبی بین 20 تا 40گیگ فقط واسه یک شب استفاده میکنم اون وقت شما واسه 50گیگ اون هم یکماهه اون هم با اون حجم دزدی هاتون و سرعت و سرویس داغونتون دارید سرمون منت میذارید و تریپ طلبکارانه برداشتید واسمون؟ قبلا فقط حجم میفروختید حالا هم دارید حجم میفروشید هم پول سرعت رو میگیرید گفت نه فقط سرعتِ ما دیگه حجم نمیفروشیم!!! و بقیه صحبت ها اینها یا واقعا احمق هستند یا خودشون رو به حماقت و نفهمی میزنند خیلی خیلی پررو و طلبکارو عوضی شدن به همین خاطر دوستان من رفتم یه مودم 4جی خریدم که تمام سیمکارت ها بهش میخورن با آنتن دهی عالی روی 4جی همراه اول بین 30 تا 50مگابیت سرعت بهم میده ایرانسل حدودا 30 تا 40مگابیت و رایتل روی 3جی تا 12 13مگابیت در ثانیه سرعت اینترنتشون هست بسیار هم واسم مقرون به صرفه تر از این های ول تموم میشه با این رفتارشون که مشخصه غیرقابل تغییر هستند فعلا ترجیح میدم دورشون رو خط بکشم بقول معروف سروکله زدن با اینها آب در هاون کوبیدن هستش

کاملا موافقم باشما منم از 15فروردین تا الان تمدید نکردم البته من از سرویسم ناراضی نیستم اما از گرونی و قیمت بالا چرا و یکی از دلایل اصلی من همینه بی تعارف بگم توانایی مالی ندارم ماهی 40تومن بدم برای نت 4مگ الانم با وجود اینکه مصرفم ماهی 50-60گیگ هست بسته میزنم و در طی روز نت استفاده نمیکنم و شبا میام با نت همراه اول

این پول با این کیفیتی که میدن اصلا منطقی نیست بخوای 40-50تومن بدی سرعت دانلودت در حد استانداردشون 400کیلوبایت باشه تا اگه شرایط مخابراتی اوکی باشه

13. 3 کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    امکان داره سایت دیجی کالا را تست کنید ببینید برای بقیه دوستان کامل باز میشه یا نه ؟
    وقتی از ... شگن استفاده میکنم کاملا لود میشه اما در حالت معمولی باز نمیشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان چرا های وب اینقدر سرعتش داغون شده من زنگ زدم گفتم به جای تخفیف سرعتها را درست کنید تازه پشتیبان گفت همه راضین مشکلی نیست

16. این کاربر از cartesiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •