تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 1849 اولاول ... 555951011021031041051061071081091151552056051105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

دوستان جسارتا من متن رو بنویسم:
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    بعد از تغییر در روال کلی شرکت و تغییر کلی سیاستهای نوین نت، بیشتر کاربران اینترنت ADSL این شرکت، از تغییر ناگهانی و غیربرنامه ریزی شده، شکه شدن.این شکه شدن وقتی بیشتر شد که برخی پکیجها حذف شد و بازه رایگان از ریو سرعت 2به4برداشته شد. بدتر از همه اینکه ساعت دانلود رایگان یک ساعت کم شد. همه این موارد ذکر شده، با اینکه کاربر و مشتری شما رو زیر بار تسلیم و قبول اجباری شرایط برد، ولی باز هم کاربران و من جمله خود من از شما قطع امید نکردن و باز هم پابه پای شما تا بهبودی کیفیت پیش آمدن. تا اینکه چندی پیش تغییری ناگهانی و ضرب العجلی من رو به شدت تحت تعجب قرار داد و باعث شد که به شدت از شکرت و سیایتهای شرکت شما، ناراضی بشم. سرعت دانلود من در طی روز و خارج از بازه رایگان کاملا ایده آل هستش. اما به محض وارد شدن در بازه رایگان سرعتم نصف و در بیشتر موارد به کمتر ازز نصف سرعت در خارج از بازه رایگان میرسه. این در حالیه که شما در نظر سنجی که راه انداخته بودین، اعلام کرده بودین در بازه های مختلف سرعت به هیچ وجه افت پیدا نمیکنه و این کار بخاطر پخش متناسب پهنای باند و عدم اشغال همزمان پورتها و پهنای باند عبوری هستش تا کاربر بتونه با نهایت سرعت کارش رو انجام بده. اما حالا با رو شدن این سیایت جدید، همه حرفهای قبلی رو خودتون زیر سوال بردین و عملا هر چی گفته بودین را نقض کردین. حالا من کاربر که بیشتر کارها در بازه رایگان هست، چرا باید با افت زیاد و نوسان وهشتناک سرعت مواجه بشم؟؟؟
    لطفا نگین که سرعت رو بر مبنای کف سرعت محاسبه میکنیم! چون اگر من میخواستم کف سرعت رو مبنا قرار بدم میرفتم و راحت یه پکیج نامحدود بر میداشتم نه اینکه روی
    پکیجهای شتاب شما متمرکز بشم!!!
    لطفا به این مشکل رسیدیگی کنید و یه جواب قانع کننده بدید.
    ممنونم.

دوستان اگر نیازه ویرایشش کنید تا برمی برای مرحله نهایی.
    خودتونو سبک نکنین .... هیچ تغییری اعمال نمیشه با این وضع .

2. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

اینو هستم ..... همینجا اعلام کردم و بازم میگم در پی یه شرکت جدیدم ....... و به محض پیدا کردن یه پورت رفتنیم هر چیم بشه مهم نیست... (فک کنم 20 روز یا کمتر دیگه)حالا نویت شماست بسم الله
    دوست عزیز این سنگ آخرم با ما همراه شو بزن. یا میزنیم یا جوابی نمیگیرم.
    به نظر من زود میدون رو خالی نکن. باید با اینا مثل خودشون جنگید.

4. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خودتونو سبک نکنین .... هیچ تغییری اعمال نمیشه با این وضع .
    اگه این ناهماهنگی ها حذف بشه، حتما جواب میده.
    لااقلش اینه که سعیمون رو کردیم. نه اینکه فقط بشینیم و بگیم این جواب نمیده. این به درد نمیخوره.

6. 4 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز این سنگ آخرم با ما همراه شو بزن. یا میزنیم یا جوابی نمیگیرم.
    به نظر من زود میدون رو خالی نکن. باید با اینا مثل خودشون جنگید.
    من هستم تا هرجا بشه.... دادگاه هم رفتید ما هستیم (مرام کرمانشاهی...)

8. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

دوستان لطفا یکم انصاف داشته باشین این چه وضعشه آخه. مشکل دارین برید زنگ بزنین با مسئولاش صحبت کنین درستش کنن. ولی این رو هم بپذیرید که شما مشکل دارید نه همه کاربرا :|

ترخدا برید 4تا فروم خارجی رو نگاه کنید، کاربراشون همه بلدن چه جوری تو فروم فعالیت کنن. این تاپیک واسه نوین نته تا ملت بیان نظرشونو درباره کیفیت سرویس بگن. هرکی میاد نظر خودشو میده و هیچ وقت هم به بقیه نمیگه شما داری دروغ میگی و توم مث من باید سرویست مشکل داشته باشه و ... :/ ؛ همه هم بلدن فروم جایه خاله زنگ بازی نیست. :|

----------

فقط یه چیزی بهتون بگم اگه خواستین اینترنتی شکایت کنید بدونید این شکایت ها هم توسط همون اپراتور های تلفنشون بررسی میشه و فرقی با هم ندارن ... البته اگه اینترنتی فرم پر کنید ممکنه به دلیل کتبی بودن (و زیاد بودن تعداد) جدی تر پیگیری کنن ...
    دوست کیفیت نت من هم قبال عالی بود. ولی با بازاریابی این شرکت و شلوغ شدنش، کیفیتم از نصف هم کمتر شد.
    کسی هم منکر نمیشه که شما کیفتت خوب نیست. ولی این خوبی پایدار نیست. بزار یه خورده توی شهرت بازاریابی
    بشه. بعدش خودت میای اینجا و میگی کیفیت من داغون شده.
    در ثانی اتفاقا این تاپیک جای بحث و مبادله نظر در مورد کیفیت نوین نته که داره رویش دنبال میشه. نیومدین لینک دانلود
    بزاریم برای اشتراک که چیزی نقض بشه!!!

10. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان جسارتا من متن رو بنویسم:
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    بعد از تغییر در روال کلی شرکت و تغییر کلی سیاستهای نوین نت، بیشتر کاربران اینترنت ADSL این شرکت، از تغییر ناگهانی و غیربرنامه ریزی شده، شکه شدن.این شکه شدن وقتی بیشتر شد که برخی پکیجها حذف شد و بازه رایگان از ریو سرعت 2به4برداشته شد. بدتر از همه اینکه ساعت دانلود رایگان یک ساعت کم شد. همه این موارد ذکر شده، با اینکه کاربر و مشتری شما رو زیر بار تسلیم و قبول اجباری شرایط برد، ولی باز هم کاربران و من جمله خود من از شما قطع امید نکردن و باز هم پابه پای شما تا بهبودی کیفیت پیش آمدن. تا اینکه چندی پیش تغییری ناگهانی و ضرب العجلی من رو به شدت تحت تعجب قرار داد و باعث شد که به شدت از شکرت و سیایتهای شرکت شما، ناراضی بشم. سرعت دانلود من در طی روز و خارج از بازه رایگان کاملا ایده آل هستش. اما به محض وارد شدن در بازه رایگان سرعتم نصف و در بیشتر موارد به کمتر ازز نصف سرعت در خارج از بازه رایگان میرسه. این در حالیه که شما در نظر سنجی که راه انداخته بودین، اعلام کرده بودین در بازه های مختلف سرعت به هیچ وجه افت پیدا نمیکنه و این کار بخاطر پخش متناسب پهنای باند و عدم اشغال همزمان پورتها و پهنای باند عبوری هستش تا کاربر بتونه با نهایت سرعت کارش رو انجام بده. اما حالا با رو شدن این سیایت جدید، همه حرفهای قبلی رو خودتون زیر سوال بردین و عملا هر چی گفته بودین را نقض کردین. حالا من کاربر که بیشتر کارها در بازه رایگان هست، چرا باید با افت زیاد و نوسان وهشتناک سرعت مواجه بشم؟؟؟
    لطفا نگین که سرعت رو بر مبنای کف سرعت محاسبه میکنیم! چون اگر من میخواستم کف سرعت رو مبنا قرار بدم میرفتم و راحت یه پکیج نامحدود بر میداشتم نه اینکه روی
    پکیجهای شتاب شما متمرکز بشم!!!
    لطفا به این مشکل رسیدیگی کنید و یه جواب قانع کننده بدید.
    ممنونم.

دوستان اگر نیازه ویرایشش کنید تا برمی برای مرحله نهایی.
    حامد جان متن خیلی عالیه فقط باید یه تاپیک جداگانه بزنیم تا هم تاپیک دیده شه و هم تعداد شکایت کننده ها مشخص شه اون موقع تو ساعت خاصی که میزنیم متنو میفرستیم

12. 2 کاربر از behnam-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

تو این چند صفحه هر چی دوستان پست داده بودن خوندم
    هر کاری دلتون میخواد بکنید ولی به نظر من بهترین راه اعتراض به یه پروایدر نت جمع اوری سرویس هست
    من تا الان هر جا که از کیفیت سرویس خوشم نیومده ازش تخلیه کردم
    ولی من بازم میگم چون سرویس من بدون شبانه هست و دارای بازه نیم بها و چون سرعت دانلودم همون 350 هست و تا وقتی که کم نشده و نرفته روی اعصاب ازش جمع نمیکنم تا این دوره 3 ماهم تموم بشه و تخلیه کنم و برم مکس نت بگیرم

14. 3 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حامد جان متن خیلی عالیه فقط باید یه تاپیک جداگانه بزنیم تا هم تاپیک دیده شه و هم تعداد شکایت کننده ها مشخص شه اون موقع تو ساعت خاصی که میزنیم متنو میفرستیم
    ممنون بهنام جان. حالا هر جاش رو دیدی مشکل داره خودت اصلاحش کن.
    طرح زدن تاپیک شکایت، خوبه ولی باید با مدیر بخش هماهنگ بشه. یه بار یه همچین چیزی در مورد شاتل شکل گرفت و خوب جلو رفت. مدیرها هم خورده ای نگرفتن.ولی اینابرو استارت رو تو بزن. تاپیکش رو درست کن و بزار توی امضات. یعنی هممون میزاریم. متن شکایت هم توی پست اولت بزن.
    چی میگی داداش؟؟؟
    راستی همه یه جور متن بدیم یه کمی تابلو نیست؟؟؟؟ یه نمه بالا پایینش رو کم و زیاد کنیم.نظرت چیه؟؟؟
    Last edited by Hamed DC; 26-10-2012 at 21:23.

16. 3 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تو این چند صفحه هر چی دوستان پست داده بودن خوندم
    هر کاری دلتون میخواد بکنید ولی به نظر من بهترین راه اعتراض به یه پروایدر نت جمع اوری سرویس هست
    من تا الان هر جا که از کیفیت سرویس خوشم نیومده ازش تخلیه کردم
    ولی من بازم میگم چون سرویس من بدون شبانه هست و دارای بازه نیم بها و چون سرعت دانلودم همون 350 هست و تا وقتی که کم نشده و نرفته روی اعصاب ازش جمع نمیکنم تا این دوره 3 ماهم تموم بشه و تخلیه کنم و برم مکس نت بگیرم
    حسین جان (اگه درست بگم) شهرت جهانی کسب کردی ها !!

پروفشنال NeORiN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

حامد جون متن عالیه.

منم موافقم هر کی شکایت رو اعلام کرد نظر خودشو هم بگه که شکایت یجور نباشه.

19. 3 کاربر از NeORiN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •