تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 34 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

سلام

من یه گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر مدل ProVision SkyTV UT-2 خریداری کردم.
    بر خلاف انتظارم کیفیت تصویر چیزی نیست که انتظارش رو داشتم. در مقابل تصویر دریافتی کانالهای تلویزیون توسط ریسیور که بسیار شفاف و روشن و به اصطلاح شارپ هست این گیرنده تصویری مات، کدر و با کیفیت پایین ارائه میده!

میخواستم اگه دوستان مدلهای دیگه‌ای از گیرنده‌های کامپیوتر رو تست کردن اطلاعاتشون رو اینجا درج کنند و راهنمایی کنن که تو مدلهای موجود کدوم بهترین کیفیت رو ارائه میده و آیا اصولاً تصویر گیرنده‌های کامپیوتر به پای تصویر ریسیور یا Set-Top Box میرسه؟

ممنون

2. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

دوست عزیز آیا از آنتن خود دستگاه استفاده میکنید ؟!
    اگر جوابتون مثبت هست باید بگم برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا باید از آنتن هوایی استفاده کنید

اون آنتن های کوچیک قدرت گرفتن امواج رو نداره در بعضی مواقع که اصلا یا نمی تونه سیگنالی رو دریافت کنه
    و یا قدرت دریافت سیگنال رو به طور کامل نداره

من از این مدل استفاده میکنم

نسبتا راضی هستم تصاویرش کیفیت قابل قبولی داره
    البته اگر بخواید بیشتر هزینه کنید مدل های قوی تر و بهتری هم پیدا میشه

4. 4 کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز آیا از آنتن خود دستگاه استفاده میکنید ؟!
    اگر جوابتون مثبت هست باید بگم برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا باید از آنتن هوایی استفاده کنید

اون آنتن های کوچیک قدرت گرفتن امواج رو نداره در بعضی مواقع که اصلا یا نمی تونه سیگنالی رو دریافت کنه
    و یا قدرت دریافت سیگنال رو به طور کامل نداره

من از این مدل استفاده میکنم ...

... نسبتا راضی هستم تصاویرش کیفیت قابل قبولی داره
    البته اگر بخواید بیشتر هزینه کنید مدل های قوی تر و بهتری هم پیدا میشه
    من از آنتن هوایی استفاده می‌کنم. البته تو مرکز تهران با همون آنتن خودش به راحتی تونستم کانال‌ها رو دریافت کنم.
    هر چند که آنتن در کیفیت سیستم دیجیتال تأثیری نداره و فقط باید در حدی باشه که سیگنال رو دریافت کنه و مثل آنالوگ نیست که حتماً باید آنتن خوبی داشته باشه. یعنی یا تصویر رو نمیگیره و یا وقتی گرفت با کیفیت یکسان نشون میده.
    شما گیرنده‌تون رو چند خریدید؟ آیا شفافیت تصویرش مثل گیرنده تلویزیون یا ریسیور هست؟
    میشه اگه مدل‌های بهتری رو میشناسید معرفی کنید؟

این تصویر گیرنده منه؛
    اخبار شبکه یک کیفیت و شفافیت فوق‌العاده‌ای با ریسیور داره. اما همون طور که می‌بینید تصویر گیرنده من مات هست.

6. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

راستی، نرم‌افزار همراه گیرنده شما چیه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من از آنتن هوایی استفاده می‌کنم. البته تو مرکز تهران با همون آنتن خودش به راحتی تونستم کانال‌ها رو دریافت کنم.
    هر چند که آنتن در کیفیت سیستم دیجیتال تأثیری نداره و فقط باید در حدی باشه که سیگنال رو دریافت کنه و مثل آنالوگ نیست که حتماً باید آنتن خوبی داشته باشه. یعنی یا تصویر رو نمیگیره و یا وقتی گرفت با کیفیت یکسان نشون میده.
    شما گیرنده‌تون رو چند خریدید؟ آیا شفافیت تصویرش مثل گیرنده تلویزیون یا ریسیور هست؟
    میشه اگه مدل‌های بهتری رو میشناسید معرفی کنید؟

این تصویر گیرنده منه؛
    اخبار شبکه یک کیفیت و شفافیت فوق‌العاده‌ای با ریسیور داره. اما همون طور که می‌بینید تصویر گیرنده من مات هست.

راستی، نرم‌افزار همراه گیرنده شما چیه؟

البته دوست عزیز نظر من در مورد اون موضوعی که در مورد آنتن گفتید کاملا با شما فرق داره
    چون من با آنتن خود دستگاه به هیچ وجه نمی تونم هیچ شبکه ای رو بگیرم ولی با انتن هوایی میتونم تمام کانال ها رو دریافت میکنم

البته من این مدل رو پارسال خریدم نزدیکه 40 تومن از نمایشگاه الکامپ امسال هم دیدیم تو نمایشگاه ارزون تر شده تو نمایشگاه امسال بود 28 تومن ولی کلا اگر چیزه خوبی میخواید بگیرید این رو پیشنهاد نمیکنم مدل های قوی تر و بهتری هم توی بازار هست

البته کیفیت تصویرش خوب معلومه قابل مقایسه با تلویزیون یا ریسیور نیست
    ولی برای من نسبتا قابل قبول هست

روی خودش که نرم افزار Honestech TVR 3.0 بود ولی خوب این نرم افزار دیگه آپدیت جدید نداده و چندین چند باگ هم داشت و امکانات زیادی هم نداشت
    من با چند تا نرم افزار برای پخش تلویزیون های دیجیتال کار کردم بهترینش که من الان دارم کار میکنم
    نرم افزار BlazeDTV هست که هم امکانات خوبی داره و هم آپدیت میشه

اینم سایت این برنامه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 2 کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    کرمان گیرنده ی دیجیتال کار می کنه؟ کلا راه اندازی شده اینجا؟
    من مانیتورم m2794dp هست که دیجیتال میگیره حالا باید چیکار کنم بتونم دریافت کنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

البته دوست عزیز نظر من در مورد اون موضوعی که در مورد آنتن گفتید کاملا با شما فرق داره
    چون من با آنتن خود دستگاه به هیچ وجه نمی تونم هیچ شبکه ای رو بگیرم ولی با انتن هوایی میتونم تمام کانال ها رو دریافت میکنم

البته من این مدل رو پارسال خریدم نزدیکه 40 تومن از نمایشگاه الکامپ امسال هم دیدیم تو نمایشگاه ارزون تر شده تو نمایشگاه امسال بود 28 تومن ولی کلا اگر چیزه خوبی میخواید بگیرید این رو پیشنهاد نمیکنم مدل های قوی تر و بهتری هم توی بازار هست

البته کیفیت تصویرش خوب معلومه قابل مقایسه با تلویزیون یا ریسیور نیست
    ولی برای من نسبتا قابل قبول هست

روی خودش که نرم افزار Honestech TVR 3.0 بود ولی خوب این نرم افزار دیگه آپدیت جدید نداده و چندین چند باگ هم داشت و امکانات زیادی هم نداشت
    من با چند تا نرم افزار برای پخش تلویزیون های دیجیتال کار کردم بهترینش که من الان دارم کار میکنم
    نرم افزار BlazeDTV هست که هم امکانات خوبی داره و هم آپدیت میشه

اینم سایت این برنامه

کد:
    بله، درست میفرمایید. منظور من تأثیر آنتن در کیفیت تصویر بود. برای من هم تو منزل با آنتن خودش نمیگیره و فقط با آنتن هوایی سیگنال قوی داره. اما تو نواحی مرکزی تهران با آنتن سرخود هم تونستم بگیرم.
    نرم‌افزار من هم BlazeDTV هست. نرم‌افزار خوبیه اما یه ایراد اساسی که داره اینه که ویدیوهای ضبط شده با این برنامه به هیچ وجه به فرمت های دیگه تبدیل نمیشه و به غیر از خود BlazeDTV هیچ برنامه دیگه ای نمیتونه اونها رو پخش کنه!
    شما هم این مشکل رو دارید؟

آخر فروم باز 9vin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

پيش فرض

دوستان قیمتشون چنده ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    کرمان گیرنده ی دیجیتال کار می کنه؟ کلا راه اندازی شده اینجا؟
    من مانیتورم m2794dp هست که دیجیتال میگیره حالا باید چیکار کنم بتونم دریافت کنم؟
    سلام
    با صدا و سیمای کرمان تماس بگیرید و بپرسید.
    برای مانیتورتون هم دفترچه راهنماش رو مطالعه کنید.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

واس من 23 تومن
    برای این دوستمونم همون طور که نوشتن 28 تومن، حدوداً

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من فقط با نصب یک پلاگین تونستم خیلی راحت فایل های رو که با نرم افزار BlazeDTV رکورد گرفتم خیلی راحت با مدیا پلیر یا هر پلیر دیگه ای که تو سیستمم هست ببینم
    اینم رکورد که گرفتم و خیلی راحت با مدیا پلیر میتونم بیبینم

دوست عزیز شما فقط نیاز به یک برنامه دارید اونم نرم افزار K-Lite Codec Pack هست
    این برنامه 3 نسخه مختلف داره که کاملترین و بهترین نسخه این برنامه نسخه Mega هست شما این برنامه رو نصب کنید تمام فرمت های صوتی و تصویری که تا به حال در دنیای کامپیوتر وجود داره می تونید با هر پلیری که در سیستم تون نصب هست مشاهده کنید
    اینم لینک دانلود این نرم افزار

Size / OS: 18.5 MB / Windows All
    License: FREE

کد:
    Last edited by shahin666; 16-11-2010 at 00:35.

15. 5 کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 34 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •