تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا lord of the ring the battle for middle earth 2

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

11 مشکلات نصب و اجرا lord of the ring the battle for middle earth 2

سیستمم بازی ارباب حلقه ها رو اجرا نمیکنه.
    یعنی قبل از ورود به بازی سیستم هنگ میکنه و ارور میده.بعد میگه که صفحه رو ببندم.
    ویندوز هم عوض کردم هم xpهم 7وهم 8.ولی جواب نداد.
    سیستمم اینه :
    MB: ASROCK 870 EXTREAM3
    CPU: ATHLON X2 270 2MB
    GPU: HD 6570 1GB GDDR3
    RAM: 2*2GB ADATA 1333 GAMING
    POWER: 380 GREEN EU
    HARD: WESTERN DIGITAL 1TB GREEN 64MB+SEAGATE 250 8MB
    MONITOR: ASUS 228H FULL HD WITH HDMI PORT

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

3 پاسخ شما

می تونی از خطایی که می بینی یک عکس بگیری بزاری ؟ خطا رو ببینم شاید بتونم کمک ات کنم .

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

مسئله اینکه پیغام خطا نمیده.
    تا حالا این بازی ارباب حلقه ها( مدل استراتژی ) رو برای ده ها نفر نصب کردم و تا حالا نشده که وارد بازی نشه.
    اما حالا که یه سیستم تازه بستم و اومدم بازی رو اجرا کردم اولش اون Screen Splash بازی ظاهر میشه ولی بعد حدود 20 ثانیه فقط پنجره Close Program ظاهرمیشه که توی کادرش نوشته َAP Crash .
    حتی ویندوز رو عوض کردم,هم 32 بیتی و هم 64 بیتی,و هم قطعات سیستم.مثلا کارت گرافیک رو با یه مدل دیگه عوض کردم.رم ها رو نیز همینطور ولی بازم نشد؟
    یکی از دوستانم بهم گفت شاید به خاطر مچ نبودن قطعات با هم اینطوری میشه یا شایدم از سی پی یو باشه که با بازی همخوانی نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

9 پاسخ شما

مسئله اینکه پیغام خطا نمیده.
    تا حالا این بازی ارباب حلقه ها( مدل استراتژی ) رو برای ده ها نفر نصب کردم و تا حالا نشده که وارد بازی نشه.
    اما حالا که یه سیستم تازه بستم و اومدم بازی رو اجرا کردم اولش اون Screen Splash بازی ظاهر میشه ولی بعد حدود 20 ثانیه فقط پنجره Close Program ظاهرمیشه که توی کادرش نوشته َAP Crash .
    حتی ویندوز رو عوض کردم,هم 32 بیتی و هم 64 بیتی,و هم قطعات سیستم.مثلا کارت گرافیک رو با یه مدل دیگه عوض کردم.رم ها رو نیز همینطور ولی بازم نشد؟
    یکی از دوستانم بهم گفت شاید به خاطر مچ نبودن قطعات با هم اینطوری میشه یا شایدم از سی پی یو باشه که با بازی همخوانی نداره؟
    یه سوال دیگه . این بازی واسه اجرا چقدر رم و گرافیک لازم داره ؟ آخه سخت افزارهای سیستم شما عالیه و به قول معروف راست کار بازی خورهاست . موقع نصب بازی های دیگر هم این خطا رو می بینی یا نه فقط همین بازی این طور خطا میده ؟ راستش من مشکل شما رو بیشتر به دو چیز مربوط می دونم .
    1- سلامت سیستم ویندوز شما
    2-مشکل خود بازی

اولی اینکه به طور مثال من 2 هفته پیش واسه تست یک ویندوز روی لپ تاپم نصب کردم , ( سوون 32 بیت سرویس پک 1) که وقتی گوگل کروم روش نصب میشد هی کرش میکرد . الان ویندوز اورجینال نصب کردم ( ویندوز خود لپ تاپم رو ) هیچ مشکلی ندارم ( جالب اینکه همون خطای ap crash رو میداد!!!)

دومی هم ممکنه چون قطعات سیستم شما قطعات بالایی هست این بازی توسط سخت افزار های شما درست پردازش نشه . همون طور که بهتر از من می دونی همواره تکنولوژی ساخت بازی عقب تر از سخت افزار هاست و ممکنه سخت افزاری درون سیستم شما باشه که این بازی نتونه خودش رو با اون هماهنگ کنه و نتیجه اش میشه چیزی که می بیینی .

صادقانه بگم در مواردی مثل مشکل شما , پیشنهاد من اینه که اول سیستم عامل رو از نوع معتبر و یک دیسک خوب از سایت های معتبر خریداری کنن و بعد از روی اون ویندوز نصب کنن . دوم اینکه سعی کنن از بازی های بروز استفاده کنن و منتظر باشن نسخه های جدید بازی های محبوب شون بیاد تا بدون دردسر هایی این چنین بتونن بازی کنن .

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

9

ساخت بازی مال چندسال قبل است.2007 تولید شده.بنابراین سیستم مورد نیازش نیاز به حتی داشتن یه سی پی یو تک هسته ای و گرافیک 64مگابایتی است با رم 256.
    تاحالا روی سیستمم همه بازی ها نصب و اجراشده اند.همین بازی هم به درستی نصب شده.بازی اش هم ارجینال است.یعنی بدون کرک است.
    بازی رو که اجرا میکنم اول صفحه زیر اجرا میشه.

به طور معمول باید وارد بازی بشه اما سی پی یو میره رو 100 درصد و بازی بعد از چند لحظه کرش میکه وپیغام زیر میاد.

درمورد ویندوز هم که گفتم.خداشاهده ده بار ویندوز عوض کردم هر کدوم با دیسک های مختلف.ویندوز اکس پی,ویندوز سون هم64 بیتی وهم32 بیتی وحتی ویندوز8. کار نکرد که نکرد.!
    البته تازگی هم بازی L.A.Noir رو هم بعد اینکه نصب میکنم وکرکش میکنم اجراش میکنم و بعد میره توبازی.بعد از اینکه دموهاش تموم میشه ومیخواد بره به صفحه اصلی با پیغام Unable To Connect To Internet میاد.
    این درحالی است که همین برای رو باهمین دیسک و با همین روش کرک روی سیستم دیگه انجام میدم به راحتی میره نو بازی !
    ماجرای سیستم من نیز شده مثل هفت خان رستم.
    حالا به نظرتون مشکل این دو بازی چیه ؟
    Last edited by OMiD.1080p; 17-01-2012 at 09:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

error please isert the correct cd-rom,select ok and restart application مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

manam hamin moshkelo daram :|
    nemidoonam chi kar konam agar kasi balade komak kone plz

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تو خونمون

پيش فرض

کرک کردین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

ببخشید پچ 1.6 این بازی رو از کجا بگیرم ؟ با تشکر

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

ببخشید پچ 1.6 این بازی رو از کجا بگیرم ؟ با تشکر
    از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید دانلود کنید ..!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •