تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: میاحث عمومی مربوط بهPS VITA

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

سلام
    باتریش تا چند ساعت بازی رو جواب میده؟ ظرفیت باتریش چقدره؟
    لوازم جانبی پی اس پی بهش میخوره؟
    گرافیکش اونقدر خفن هست که مثل یه کنسول دستی وصلش کرد تلوزیون ، اونم جواب بده؟ ( یعنی این مطلبی که دوست عزیز kissyou نوشتن ، نسبت به اندازه ی صفحه ی خودش گرافیکش جواب میده یا اگه وصلش کنی به یه صفحه ی بزرگتر باز هم گرافیکش بالاست؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

سلام
    باتریش تا چند ساعت بازی رو جواب میده؟ ظرفیت باتریش چقدره؟
    لوازم جانبی پی اس پی بهش میخوره؟
    گرافیکش اونقدر خفن هست که مثل یه کنسول دستی وصلش کرد تلوزیون ، اونم جواب بده؟ ( یعنی این مطلبی که دوست عزیز kissyou نوشتن ، نسبت به اندازه ی صفحه ی خودش گرافیکش جواب میده یا اگه وصلش کنی به یه صفحه ی بزرگتر باز هم گرافیکش بالاست؟)

سلام دوست عزیز

باتری psvita تا 5 ساعت ماکزیمم دووم میاره البته این 5 ساعت کار با wifi و بازیهای شبکه ای رو هم شامل میشه و اگه نور صفحه رو کم کنی و wifi یا 3g خاموش باشه تقریبا تا 6 ساعت رو جواب میده.

باتری psvita هم 2200 میلی امپر هستش

در مورد وسایل جانبی من شک دارم که بخوره چون درگاههای ورودی و خروجی psvita کاملا با psp متفاوت هستش.بازم معلوم نیست باید بیاد تا مشخص بشه

در مورد اینکه این کنسول قوی هستش شکی درش نیست ولی در مورد خروجی این کنسول باید بگم که هنوز معلوم نیست که این کنسول بتونه خروجی برای پخش روی تلوزیونها داشته باشه و تا این کنسول همه گیر نشه و وسایل جانبیش نیاد هیچ چیز مشخص نیست.ولی در مورد اینکه بتونه پخش کنه باید بگم که psp با اینکه سخت افزار قوی نداشت ولی میتونست بازیها رو با خروجی 720p به راحتی روی tv پخش کنه.این یه نوع تبدیل بخصوص برای خروجی psp هستش و به طور واقعی رزولیشن psp از 480 × 272 به 720 × 1280 تعقیر پیدا نمیکنه.چون psp قادر به نمایش دادن چنین رزولیشنی نیست.

بازم باید منتظر بود و دید.

3. 4 کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

بالاخره دیروز یکیش رسید دستم،خیلی خوش دست بود و خیلی اهاش حال کردم،حیف که بازی همراهش نبود که قیض اونم ببریم.............
    800 واسم دراومده بود،به یکی از مغازه دارا فروختم 970،حالا دیگه معلوم نیست اون چقد بفروشه به مردم...............
    تا آخر هفته دیگه 2 تا دیگه میاد

5. 4 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

با قیمت فعلی دلار یه میلیون باشه خوبه!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

ایندفعه میخوام در مورد لوازم جانبی psvita با شما صحبت کنم:

این کنسول با اینکه تازه وارد بازار شده ولی لوازم جانبی خوبی براش اومده.من اونایی رو که مهمتره و بیشتر کاربرد داره رو براتون معرفی میکنم

برای شروع اول میریم سراغ استند این کنسول که مثل خود این کنسول زیبا و بینظیر طراحی شده:

به وسیله این استند میتونید هم کنسول رو شارژ کنید و هم برای دیدن فیلم و یا البوم عکس از این استند استفاده کنید.این هم عکس این استند بدون کنسول:

حالا میریم سراغ هندزفریهای این کنسول که زیبا و باکیفیت ساخته شدند.این سونی تو طراحی لوازم جانبی کارش حرف نداره:

این هندزفری زیبا میکروفون هم داره که میتونید تو یه سری بازیها و همینطور تو چتهای صوتی و یا صوتی و تصویری ازش استفاده کنید.برید حالشو ببرید

و حالا میریم سراغ باتری پرتابل این دستگاه که یه وسیله مهم برای کنسول شما خواهد بود.اینم عکسش:

این باتری پرتابل که 5000 میلی امپر هستش میتونه تا 10 ساعت کنسول شما رو روشن نگه داره که با 5 ساعت باتری خود psvita میشه 15 ساعت.با وجود این باتری همراه شما دیگه نباید نگران تموم شدن باتریتون باشید.خاموش شدن کنسول هنگامی که دارید یه بازی پرهیجان رو تو مسافرت بازی میکنید و مخصوصا وقتی که نتونید به موقع بازیتون رو ذخیره کنید خیلی دردناکه

یه مدل دیگه از این باتری همراه برای این کنسول اومده که برام خیلی جالب بود.اینم عکسش:

همینطور که خودتونم متوجه شدید این باتری همراه به جای باتری داخلی از باتریهای قلمی استفاده میکنه.(4 تا باتری قلمی)این باتری همراه با 4 تا باتری قلمی توش میتونه تا 3 ساعت psvita رو روشن نگه داره جالبه نه؟اشتباه نکنم طراحی این باتری همراه باید زیر سر برو بچ چین باشه.
    از این به بعد خواستید برید سفر یه ساکو پر باتری قلمی کنید با خودتون ببرید.فکر کنم اگه دور دنیا رو تو 80 روز هم بگردید این psvita باتریش تموم نشه چون وقتی داشت باتریش تموم میشد سریع 4 تا باتری قلمی بندازید توش و بقیه بازیتون رو بکنید.یاد gameboy های قدیمی افتادم......

اینم شارژر ماشین برای psvita

همینطور که از اسمش پیداست شما میتونید psvita رو تو ماشین به وسیله این مبدل شارژ کنید و همینطور میتونید وقتی از gps این کنسول استفاده میکنید دستگاه رو به این شارژر وصل کنید تا هنگامی که دارید از gps این کنسول استفاده میکنید psvita به طور ناگهانی خاموش نشه.

این هم کیف مخصوص کارتیجهای بازی و مموری کازت psvita :

با این کیف میتونید 5 تا بازی psvita و همچنین 3 تا مموری کارت این دستگاه رو با خودتون حمل کنید.چیز جالبیه ولی فکر نکنم خیلی مصرف داشته باشه.با وجود هکرهای محترم تا psvita بیاد ایران دیگه به کارتریج احتیاجی نیست و یه مموری کارت 32 گیگ همه مشکلاتو حل میکنه

اینم از کیف حمل psvita :

من عاشق اون مدل زیپیشم خیلی شیکه

اینم از استند ماشین psvita :

واقعا شیک درست کرده کارخونش.شما میتونید برای دیدن فیلم و یا gps از این استند زیبا تو ماشینتون استفاده کنید.

اینم انواع قابهای ژله ای برای psvita :

این قابها هم جلوی ضربه خوردن بدنه کنسول و یا خش افتادگی روی بدنه کنسول رو میگیرند و هم جلوه زیبایی به این کنسول میدن.البته انتخاب مدل این قابها کاملا سلیقه ای هستش.

اینم انواع مموری کارت برای کنسول psvita :

وقتی کنسول psvita ه-ک بشه دیگه این مموری کارتها یار جدانشدنی کنسول شما خواهند بود.(مخصوصا مدل 32 گیگش)
    راستی این مموریکارتها مخصوص psvita طراحی شدن و نمیشه از مموری دیگه ای برای این کنسول استفاده کرد.حالا چرا سونی این کارو کرده تو اینده مشخص میشه

همینطور که میبینید لوازم جانبی زیادی برای این کنسول اومده.امیدوارم که وقتی این کنسول بیاد تو ایران لوازم جانبیش هم تو ایران پیدا بشه.

امیدوارم که مطالب بالا مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشه.

ممنون و موفق باشید.
    Last edited by kissyou; 28-02-2012 at 14:24.

8. 7 کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان کسی از قیمت این کنسول در بازار ایران خبر نداره ؟
    بازی هاش کپی خور نشده ؟
    نصب بازی هاش هزینه اش چقدر هست ؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان کسی از قیمت این کنسول در بازار ایران خبر نداره ؟
    بازی هاش کپی خور نشده ؟
    نصب بازی هاش هزینه اش چقدر هست ؟

ممنون
    PsVita 3G & Wi-Fi : 750
    PsVita Wi-Fi : 680

هنوز 2 هفته نشده اومده تو بازار جهانی،هـک کجا بود بابا................
    بازیهاش به صورت اورجینال هست که اونا هم به صورت رم تویه وکیوم هستن و بسته به بازی مورد نظر شما از80 تا 140 در میان.............
    مثلا آنچارتدش حدوده 110 هستش،چون زیاده تو بازار.................

11. 3 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

PsVita 3G & Wi-Fi : 750
    PsVita Wi-Fi : 680

هنوز 2 هفته نشده اومده تو بازار جهانی،هـک کجا بود بابا................
    بازیهاش به صورت اورجینال هست که اونا هم به صورت رم تویه وکیوم هستن و بسته به بازی مورد نظر شما از80 تا 140 در میان.............
    مثلا آنچارتدش حدوده 110 هستش،چون زیاده تو بازار.................
    کدوم بازی 140 هست؟
    چقدر ارزون شده.فقط میخواستن به من ضرر بزنن نامردا

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

Fifa Football رو میدن 160،ما میدیم 140...............
    بازی اروزن هم زیاد هست تو بازار...................

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام
    دوستان ارزش داره که کنسول های دیگه رو بیخیال شم وفقط با همین کنسول سر کنم؟
    واسه منی که تاحالا کنسول نداشتم
    از این کنسول خیلی خوشم اومده
    درضمن تجربه بازی با ps3‎وxboxرو هم دارم و میدونم جریان از چه قراره! یعنی تو باغ هستم!
    فقط مشکل من مالی هست؛نمیتونم 2تا کنسول بخرم
    لطفا راهنماییم کنید.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •