تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره برای خرید یک لپتاپ حرفه ای با مشخصات

در آغاز فعالیت mohandes_milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مشاوره برای خرید یک لپتاپ حرفه ای با مشخصات

سلام دوستان ، آقا ما یه مشاوره میخواستیم برای خرید لپتاپ ، من در حال حاضر یه لپتاپ HP Pavilion DV6880 دارم که تقریبا یه 4 سالی هست دارم واقعا عالیه (CPU : Core2Duo 2.5Ghz و RAM : 4GB و HARD : 750GB و Blue-Ray و.... )
    پدرم می خواست یه لپتاپ بخره گفت تو لپتاپت رو بده به من برو برا خودت یکی دیگه بخره
    حالا من یه لپتاپ با performanceبالا میخوام که مشخصات تو این رنج باشه :
    CPU : Core i7 باشه (ترجیحا 3ghz)
    RAM هم بالای 6 گیگ باشه (ترجیحا 8 گیگ)
    HARD هم 1 ترابایت باشه
    VGA هم یه چیز قوی باشه نمیدونم جدید چی اومده مثلا ATI Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB یا Nvidia GeForce GT540M DDR5 2048 MB
    اندازه صفحه : 15.6 اینچ و با کیفیت باشه
    وزنش برام مهم نیست چون بیشتر تو خونه اس و کم جا به جاش میکنم ، باطری هم خوب باشه اگه نبود هم زیاد مهم نیست چون میگم بیشتر خونه ام و با آداپتور کار میکنم
    ترجیحا رنگ اش تیره باشه ( مشکی)
    حتما بلوری رو بخونه
    پورت هم زیاد داشته باشه

و خودم هم علاقه شدیدی به برند HP دارم ، و خوشحال میشم نظرتون رو راجب HP Pavilion DV6-6190 بدونم چطور این مدل ؟؟
    چه پیشنهادی دارین دوستان ؟؟ ممنون میشم از برندهای مختلف پیشنهاد بدین (فقط بیس کار رو روی HP بزارین )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان ، آقا ما یه مشاوره میخواستیم برای خرید لپتاپ ، من در حال حاضر یه لپتاپ HP Pavilion DV6880 دارم که تقریبا یه 4 سالی هست دارم واقعا عالیه (CPU : Core2Duo 2.5Ghz و RAM : 4GB و HARD : 750GB و Blue-Ray و.... )
    پدرم می خواست یه لپتاپ بخره گفت تو لپتاپت رو بده به من برو برا خودت یکی دیگه بخره
    حالا من یه لپتاپ با performanceبالا میخوام که مشخصات تو این رنج باشه :
    CPU : Core i7 باشه (ترجیحا 3ghz)
    RAM هم بالای 6 گیگ باشه (ترجیحا 8 گیگ)
    HARD هم 1 ترابایت باشه
    VGA هم یه چیز قوی باشه نمیدونم جدید چی اومده مثلا ATI Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB یا Nvidia GeForce GT540M DDR5 2048 MB
    اندازه صفحه : 15.6 اینچ و با کیفیت باشه
    وزنش برام مهم نیست چون بیشتر تو خونه اس و کم جا به جاش میکنم ، باطری هم خوب باشه اگه نبود هم زیاد مهم نیست چون میگم بیشتر خونه ام و با آداپتور کار میکنم
    ترجیحا رنگ اش تیره باشه ( مشکی)
    حتما بلوری رو بخونه
    پورت هم زیاد داشته باشه

و خودم هم علاقه شدیدی به برند HP دارم ، و خوشحال میشم نظرتون رو راجب HP Pavilion DV6-6190 بدونم چطور این مدل ؟؟
    چه پیشنهادی دارین دوستان ؟؟ ممنون میشم از برندهای مختلف پیشنهاد بدین (فقط بیس کار رو روی HP بزارین )
    شما کاراییتون چیه و تا چقدر می خواین هزینه کنین ..!؟ در هر صورت با در نظر گرفتن توضیحاتی که بالا دادین من هم بهتون مدل HP Pavilion DV6-6190 رو پیشنهاد می کنم هم کانفیگ خیلی خوب و ظاهر زیبا و کیفیت ساخت خوبی هم داره .

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
    پردازنده: Intel 2670QM 2.2 GHZ Core i7 3.1 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
    حافظه: 8 GB DDR3
    هارد دیسک: 1000 GB 5400 RPM
    کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB UpTo 4096 MB
    صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
    امکانات: BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7
    نام ها ديگر : HP DV6 6190

3. این کاربر از bahmanpk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما کاراییتون چیه و تا چقدر می خواین هزینه کنین ..!؟ در هر صورت با در نظر گرفتن توضیحاتی که بالا دادین من هم بهتون مدل HP Pavilion DV6-6190 رو پیشنهاد می کنم هم کانفیگ خیلی خوب و ظاهر زیبا و کیفیت ساخت خوبی هم داره .

امکانات: BlueRay - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    مرسی بابت پاسختون دوست عزیز
    بودجه ام 1.700.000 حالا 100 بالا پایین هم یه جوری میشه جور کرد
    والا کارایی که معمولا انجام میدم : بازی ، بعضی اوقات کارهای گرافیکی ، بعضی اوقات فتوشاپ ، فیلم میبینم ، اینترنت ، دانلود و ..... ولی معمولا لپتاپم از از ساعت 10 صبح تا 12 شب تماما روشنه و در حال دانلود
    منم خیلی با HP Pavilion DV6-6190 حال کردم ولی تنها مشکلم اینه که رنگش رو دوست ندارم (گویا تک رنگه و فقط silver داره) اگه رنگ مشکیش رو هم داشت عالی می شد (به هر حال سلیقه ای دیگه)

دوستان به جز HP Pavilion DV6-6190 چه چیز دیگه ای رو پیشنهاد می کنید ؟؟ سونی چطور کدوم مدلش به خواسته های من نزدیکه ؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

والا کارایی که معمولا انجام میدم : بازی ، بعضی اوقات کارهای گرافیکی ، بعضی اوقات فتوشاپ ، فیلم میبینم ، اینترنت ، دانلود و ..... ولی معمولا لپتاپم از از ساعت 10 صبح تا 12 شب تماما روشنه و در حال دانلود
    منم خیلی با HP Pavilion DV6-6190 حال کردم ولی تنها مشکلم اینه که رنگش رو دوست ندارم (گویا تک رنگه و فقط silver داره) اگه رنگ مشکیش رو هم داشت عالی می شد (به هر حال سلیقه ای دیگه)

دوستان به جز HP Pavilion DV6-6190 چه چیز دیگه ای رو پیشنهاد می کنید ؟؟ سونی چطور کدوم مدلش به خواسته های من نزدیکه ؟؟

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اسوس هم خوبه خصوصا مدل N55 که هم شفافیت مناسبی داره هم رزولوشن خوبی داره.....اما سونی واقعا صفحه نمایش قابل قبول و خوبی داره

7. این کاربر از mzy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

N55SF تا 1.700 خوبه
    قیمت ها هم یکم بالا پایین داره به خاطر دلار

9. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خواهش می کنم , اگر از من می پرسی لپتاپ های سونی برای گیم خوب نیستند ولی از لحاظ کیفیت و کانفیگ عالیند .
    من از سونی و ایسوس مدلهای زیر رو پیشنهاد می کنم بهت دوست عزیز :

Sony F22 -CFX حدود 1800000 .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Sony VAIO Series F 11 GGX حدود 1700000
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    ++Sony VAIO Series F 11 HGX حدود 1700000
    Acer Aspire 7750G حدود 1800000

11. این کاربر از bahmanpk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دیدگاه من اینه که شما sony F227 FX/B بگیری بهتره
    البته بهتره یه نگاهی هم به MSI-GX 680 بندازی
    همونطور که دوستان گفتند ایسوس n55sf هم مدل خوبی هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •