تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 552 از 685 اولاول ... 52452502542548549550551552553554555556562602652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,511 به 5,520 از 6845

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان رایتل هنوز هست؟ سیم کارت میشه خرید؟ یادمه 5 سال پیش 3G بود الان کلا 4G شده یا 4/5G ؟؟؟

راستی 5 سال پیش سرعت 3G روی 128 کیلوبایت بسته بود و برای سرعت 1 مگابیت باید جواز کسب و کارت دانشجوئی ارائه میکردیم! الان برای 4G و 4/5G سند خانه خوبه؟ یا سند مغازه تجاری؟ باید انگشت نگاری هم بشیم؟
    بله رایتل همچنان هست و در بخش های کوچکی از تهران نسل چهار راه اندازی کرده، شما جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت خود رایتل به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله رایتل همچنان هست و در بخش های کوچکی از تهران نسل چهار راه اندازی کرده، شما جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت خود رایتل به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.

نکبت هنوز زندس[emoji1] ، فعلا فقط ۴ داره، ۴.۵ جی پیشکش

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

رایتل اپراتور خوبیه من ازش راضیم .
    من تو ساری از رایتل 3G استفاده می کنم سرعت اینترنتش به 600 کیلوبایت بر ثانیه هم می رسه .
    مهمترین ویژگی این اپراتور اینه که از حجم بسته ها دزدی نمی کنه .

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk
    Last edited by Enemy Killer; 29-03-2017 at 20:32.

5. 3 کاربر از Enemy Killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

رایتل اپراتور خوبیه من ازش راضیم .
    من تو ساری از رایتل 3G استفاده می کنم سرعت اینترنتش به 600 کیلوبایت بر ثانیه هم می رسه .
    مهمترین ویژگی این اپراتور اینه که از حجم بسته ها دزدی نمی کنه .

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk
    موافقم، قبلا از بسته ایرانسل استفاده میکردم و مشخص بود از حجم بسته میدزده اما با رایتل حجم عادی کم میکرد. من معمولا بسته های بلند مدت میخرم و در رایتل از حجم بسته ها در زمان پایان بسته باقی میموند در حالی که ایرانسل از بسته که میدزدید هیچ،از شارژم هم کم می کرد.

7. 2 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

موافقم، قبلا از بسته ایرانسل استفاده میکردم و مشخص بود از حجم بسته میدزده اما با رایتل حجم عادی کم میکرد. من معمولا بسته های بلند مدت میخرم و در رایتل از حجم بسته ها در زمان پایان بسته باقی میموند در حالی که ایرانسل از بسته که میدزدید هیچ،از شارژم هم کم می کرد.
    اتفاقا من اصلا همچین موردیرو تابحال رو ایرانسل ندیدم.شاید برای بعضی کاربرا بوده!!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

9. 3 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ببینید بستگی داره چه استفاده ای کسی داشته باشه مثلا من تو تهران از رایتل 4G استفاده کردم روی خیلی از آی پی هاش پینگش معمولی بود تا اروپا بین 130 تا 150 ولی روی یک سری از آی پی هاش پینگش تا انگلیس زیر 110 بود و تا آمریکا زیر 185 که چون من به پینگ هرچه پایین تر نیاز دارم من برای اون کارم فقط از رایتل استفاده کردم و برای استفاده معمولی از ایرانسل
    الانم اگر رایتل منطقه ما 4G بیاره من بسته های کم حجم ماهانه میگیرم برای پینگ پایینش تا اروپا و آمریکا (البته که دردسر داره چون باید حداقل 30 40 بار آی پی عوض کنی تا اون آی پی که میخوای رو بده) ولی من برای اون کار در ماه حجم 4 5 گیگ کافی هست و از رایتل استفاده میکنم اگر بشه
    البته که همین 3G رایتل هم همش قطع و وصل میشه با سیگنال پر و بسته هاش هم گرونه و هزار تا دردسر دیگه ولی باید دید چه استفاده ای میشه برای بعضی کارها کاربرد داره

11. 2 کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ببینید بستگی داره چه استفاده ای کسی داشته باشه مثلا من تو تهران از رایتل 4G استفاده کردم روی خیلی از آی پی هاش پینگش معمولی بود تا اروپا بین 130 تا 150 ولی روی یک سری از آی پی هاش پینگش تا انگلیس زیر 110 بود و تا آمریکا زیر 185 که چون من به پینگ هرچه پایین تر نیاز دارم من برای اون کارم فقط از رایتل استفاده کردم و برای استفاده معمولی از ایرانسل
    الانم اگر رایتل منطقه ما 4G بیاره من بسته های کم حجم ماهانه میگیرم برای پینگ پایینش تا اروپا و آمریکا (البته که دردسر داره چون باید حداقل 30 40 بار آی پی عوض کنی تا اون آی پی که میخوای رو بده) ولی من برای اون کار در ماه حجم 4 5 گیگ کافی هست و از رایتل استفاده میکنم اگر بشه
    البته که همین 3G رایتل هم همش قطع و وصل میشه با سیگنال پر و بسته هاش هم گرونه و هزار تا دردسر دیگه ولی باید دید چه استفاده ای میشه برای بعضی کارها کاربرد داره
    دقیقا همین کاربرد شخص مهمه، مثلا برای من و افراد مشابه هم که صرفا در دسترسی به یک اینترنت همیشگی و قابل اعتماد براشون مهمه رایتل خوبه اما خب تریجی رایتل نهایت سرعتی که بده ۴۰۰ کیلوبایت ولی برای افرادی که دانلود دارن قطعا به صرفه نیست. من تازگیا یک بسته یک ساله رایتل با حجم ۲۰ گیگ خریدم و راضی هم هستم .چون استفاده من دسترسی به اینترنته و خب تجربه استفاده من از ایرانسل میگفت این اپراتور قطعی زیاد داره در حالی که قطعی رایتل خیلی کمه و راحت میشه ازش چشم پوشی کرد.

13. 2 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من با ۳جی در شهرستان های مختلف معمولا با سرعت ۸۰۰ کیلو تا ۱ مگابایت دانلود دارم. تهران هم زیر ۵۰۰ نبوده معمولا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. این کاربر از salarnosrati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من با ۳جی در شهرستان های مختلف معمولا با سرعت ۸۰۰ کیلو تا ۱ مگابایت دانلود دارم. تهران هم زیر ۵۰۰ نبوده معمولا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ظاهرا رایتل تاریخ انقضای شارژهارو حذف کرده و دیگه بدون تاریخ انقضا شده.

18. 2 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •