تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 660 از 685 اولاول ... 160560610650656657658659660661662663664670 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,591 به 6,600 از 6845

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

به پشتیبانی تماس هم گرفتم چیزی نمیدونست خواشا کسانی که سیم کارت دیتا دارن یه تست کنن ببینن وصل میشه یا خیر ؟
    دیتا داشتم ولی دو سال پیش شکستم پرت کردم رفت. فکر کنم داخل برنامه رایتل من گزینه ای هست میشه سیم کارت دیتا رو به اعتباری تبدیل کرد.

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بابک کاردل معاون شبکه رایتل از رونق در سرعت سیم‌کارت‌های این اپراتور با +4G خبر می‌دهد
    منبع: راینواز

* به تازگی پروژه راه‌اندازی 400 سایت LTE باند MHZ 2100 در تهران آغاز شده و با فعال‌کردن carrier aggregation در جنوب، شرق و مرکز تهران سرویس 4G+ آغاز به کار کرد. این اقدام از دستاوردهای مهم رایتل در سال‌های اخیر محسوب می‌شود. به‌عنوان فردی تاثیرگذار در این پروژه، از چگونگی دستیابی به آن بگویید.

در حال حاضر حدود 3900 سایت 3G و حدود 1350 سایت 4G در شبکه رایتل فعال است. یکی از طرح‌های تجاری رایتل که قبل‌تر تدوین شده‌بود، این بود که حدود 11000 سایت جدید در شبکه راه‌اندازی کند، اما به دلیل مشکلات تحریم، نرسیدن وندورها و عدم تامین نقدینگی، این طرح نتوانست به طور پیوسته، توسعه پیدا کند. از طرفی متاسفانه با طرح‌هایی که اجرا شد، پوشش کامل شبکه برای ارایه سرویس امکان‌پذیر نبود. شبکه تهران و البرز از نظر پوشش و سرویس‌دهی در تکنولوژی‌های 3G و 4G تقریبا بالاتر از سطح مناسب است و ما به دنبال عالی شدن این سرویس‌ هستیم. همان‌طور که می‌دانید در شرایط تحریم از سوی وندورها حمایت چندانی نمی‌شویم و امکان واردات تجهیزات را نداریم. خاطرم هست که در زمان ورودم به رایتل، شعار «استفاده حداکثری از منابع» برای ابعاد مختلف شرکت، مطرح شده‌بود، از تجهیزات گرفته تا توان داخلی و مهندسین وکارشناسان. بر همین اساس، جلسات متعدد هم‌فکری با دوستان داشتیم که چطور می‌توان از این منابع استفاده بهینه کرد و در نهایت دوستان من در واحد فنی این ایده را مطرح کردند که با گرفتن لایسنس‌ و جابه‌جایی منابع سخت‌افزاری از شهرستان‌ها به تهران برای تجهیزاتی که در تکنولوژی 3G مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌توان سرویس 4G را ارایه داد.
    همان‌طورکه می‌دانید، برای عموم مردم سرعت 5مگ و 10مگ معمولی به حساب می‌آید، چون موارد استفاده آنها به نحوی‌است که به کیفیت ترافیک بیشتری نیاز دارند. این درحالی‌ست که حدود 80 تا 90% مردم از سرویسی که در تهران ارایه می‌شود، راضی هستند. این فیچر (carrier aggregation) استفاده بهینه از دو منبع فرکانسی برای سرویس LTE است و با عنوان4G+ در وندورها شناخته می‌شود. این امکان، یک نسل بعد از 4G آمد و در مسیر 5G حرکت می‌کند.این سرویس تحت عنوان 4G+ ایجاد شده‌ و سرعت بالایی را ارایه می‌دهد. لازم می‌دانم بار دیگر اشاره کنم که به دلیل وجود دو شبکه LTE روی فرکانس 1800 و 2100 در تهران، فیچر carrier aggregation همان سرویس 4G+ است و به مشترکین تهران ارایه می‌شود.

*با راه‌اندازی این سایت، مشترکین رایتل چه تغییراتی را در کیفیت شبکه خود احساس می‌کنند؟

سرعت بالا برای مشترکین محسوس است. درحال حاضر کار را از منطقه شهرری شروع کرده‌ایم و در 13 روز گذشته بیش از 220 سایت با این سرویس راه‌اندازی شده‌است. با توجه به محدودیت لایسنسی برای 400 سایت لایسنس وجود دارد که فعال شود. به همین دلیل از نظر جغرافیایی کار از منطقه‌ای شروع شد که در آن مشترکین پرمصرف فعال هستند. به نظر می‌رسد، نوع کسب‌وکار ما با اپراتورهای دیگر متفاوت است. مشترکین پرمصرف همراه اول و ایرانسل در شمال تهران متمرکز هستند، اما برای رایتل این مشترکین در جنوب و مرکز تهران تمرکز دارند. بر همین اساس برای جلب رضایت مشتری و افزایش درآمد، این طرح از جنوب تهران آغاز به‌کار کرد که منطقه شهرری، شوش، افسریه و یافت آباد را شامل می‌شود و تا بزرگراه همت و شرق تهران می‌رسد.

*به غیر از تهران کدام شهرها در اولویت‌های بعدی قرار دارند؟

بعد از تهران و البرز، در استان‌های اصفهان، گیلان، فارس، خوزستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران و قزوین، این اقدام را عملی خواهیم کرد. بیش از 40 تا 45% از مشترکین رایتل در تهران و البرز تجمیع شده‌اند و از آنجایی که بحث «استفاده حداکثری از منابع» مطرح است، اولویت ما برای ارایه سرویس 4G+ با استان تهران و بعد از آن استان البرز است. در صورتی که بخواهیم از این دو استان خارج شویم به تجهیزات نیاز داریم. رایتل بر اساس برنامه توسعه‌ پیش می‌رود. مدتی‌است که درحال مذاکره با وندورها هستیم و سعی می‌کنیم از وندورهایی که در شبکه ما نبودند هم استفاده و در افزایش سرعت تامین تجهیزات و توسعه، برتری ایجاد کنیم. تاکنون 11 استان تا پایان سال 1401 برای توسعه کامل انتخاب شده و در شبکه رایتل این 11 استان از استان‌های بزرگ هستند و مشترکین پرمصرف را شامل می‌شوند. به همین دلیل قطعا سرویس 4G+ را در این مناطق جغرافیایی ارایه می‌دهیم.

3. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ، عزیزانی که رایتل استفاده میکنن میشه بگن توی آپلود کیفیت مناسبی داره یعنی تا 3 مگ رو اپلود میکنه راحت؟

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

حقیقتا تا حالا نشنیدم کسی از رایتل راضی بوده باشه...
    منظورم تو اطرافیان هست
    حدود ۴۰۰ مخاطب تو گوشیم سیو هست که سه نفر رایتل دارن که دو نفر انداختن دور....
    جالبه که در کمال اعتماد به نفس ، ۹۰٪ مشترکین ما راضی هستن....

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ، عزیزانی که رایتل استفاده میکنن میشه بگن توی آپلود کیفیت مناسبی داره یعنی تا 3 مگ رو اپلود میکنه راحت؟
    مگابیت؟ یا مگابایت؟
    سرعت دانلود من به طور معمول ۲۰۰-۵۰۰ کیلوبایت هست. به جز سمت امام حسین که میرم و سرعت بالای ۲-۳ مگ میشه
    در مورد آپلود هم یکم کمتر معمولا

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رایتل هم بسته سی روزه نامحدود رو حذف کرد
    بسته هفت روزه هم قابل خرید نیست

8. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یک دفعه گول تبلیغات پیامکی اش رو خوردم و بسته 20 گیگی 10 تومن رو فعال کردم . تا زمانی که بسته تموم بشه رایتل رو تف و لعنت کردم .
    در حال خاضر رایتل فقط به درد مکالمه رایگان بین شبکه ای میخوره . اون هم اگر آنتن بده و در دسترس باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یک دفعه گول تبلیغات پیامکی اش رو خوردم و بسته 20 گیگی 10 تومن رو فعال کردم . تا زمانی که بسته تموم بشه رایتل رو تف و لعنت کردم .
    در حال خاضر رایتل فقط به درد مکالمه رایگان بین شبکه ای میخوره . اون هم اگر آنتن بده و در دسترس باشه
    من از اولین سالی که ترابرد باز شد تا به امروز خط همراه اول رو به رایتل ترابرد کردم و تمامیه امکاناتش نظیر کیفیت اینترنت سرعت و پایداریش کاملا خوب بوده و از بسته های بی نهایت به راحتی برای تماس پیامک اینترنت استفاده میکنم.
    در ۹۹.۹٪ آنتن دارم و اگر نباشه رومینگ ملی کار میکنه و به همراه اول وصلم... کلا راضیم تهران هم هستم
    کدام منطقه هستید که به اینصورت هست؟ .و یا برای چی مشکل دارید؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من از اولین سالی که ترابرد باز شد تا به امروز خط همراه اول رو به رایتل ترابرد کردم و تمامیه امکاناتش نظیر کیفیت اینترنت سرعت و پایداریش کاملا خوب بوده و از بسته های بی نهایت به راحتی برای تماس پیامک اینترنت استفاده میکنم.
    در ۹۹.۹٪ آنتن دارم و اگر نباشه رومینگ ملی کار میکنه و به همراه اول وصلم... کلا راضیم تهران هم هستم
    کدام منطقه هستید که به اینصورت هست؟ .و یا برای چی مشکل دارید؟
    تهران پایتخت هست و اونجا هم بخواد وضعیت رایتل افتضاح باشه که دیگه هیچی

من استان البرز و قزوین تست زدم

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این 30 روزه نامحدود چند میشه دانلود کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •