تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 626 از 685 اولاول ... 126526576616622623624625626627628629630636676 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,251 به 6,260 از 6844

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

که اینطور. پس قضیه اینه. شاید تهران چون پوشش خوب هست اینطوریه.
    زمانهایی که اتوماتیک هم رومینگ میشه و علامت R میاد باز هم 2G هست.
    ممنون از شما
    داخل تهران همه جا خوب نیست، الان محل اسکان ما تری جیه و شبا خیلی سرعتش میاد پایین. دو باری زنگ زدم گفتم ولی تغییر چندانی نکرد
    بعضی جاهای تهران که خود رایتل فور جی هستش و نیازی به سوییچ نیست ولی بعضی جاها کیفیت لازم رو نداره
    فک میکنم تهران چون تراکم جمعیت بالایی داره همراه اول حاضر به ارائه خدمات برای مشترکای رایتل نشده
    توی شهرستان علامت رومینگ هم میاد ولی شبکه فور جیه.ینی علامت همراه اول ظاهر میشه به همراه رومینگ و بدون هیچ مشکلی میتونی از نت استفاده کنی

2. این کاربر از mjavad205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داخل تهران همه جا خوب نیست، الان محل اسکان ما تری جیه و شبا خیلی سرعتش میاد پایین. دو باری زنگ زدم گفتم ولی تغییر چندانی نکرد
    بعضی جاهای تهران که خود رایتل فور جی هستش و نیازی به سوییچ نیست ولی بعضی جاها کیفیت لازم رو نداره
    فک میکنم تهران چون تراکم جمعیت بالایی داره همراه اول حاضر به ارائه خدمات برای مشترکای رایتل نشده
    توی شهرستان علامت رومینگ هم میاد ولی شبکه فور جیه.ینی علامت همراه اول ظاهر میشه به همراه رومینگ و بدون هیچ مشکلی میتونی از نت استفاده کنی
    الان که بیشتر از نت رایتل دارم استفاده میکنم، مشکل دیگه سوییچ از 3g به 4g تو خود شبکه رایتل هست. اینجا فورجی رایتل قوی هست اما برخی اوقات روی تری‌جی میمونه و باید حالت پرواز رو خاموش روشن کنی تا مجددا به فورجی وصل بشه یا خیلی اوقات اینجوری هم به فورجی نمیره و باید دستی تو منو مخفی گوشی حالت LTE only رو انتخاب کرد.
    مثلاً الان فورجی بود، یه تماس داشتم رفت رو تری‌جی و پس از تماس دیگه رو فورجی نرفت! با خاموش روشن کردن حالت پرواز هم الان روی فورجی نمیره، مگر اینکه از منو مخفی دستی روی LTE only بگذارم یا شاید مدت زمانی بگذره و سوییچ بشه.
    چیزی که مشخصه رایتل در تهران مشکل سوییچ هم داره. حداقل جایی که من هستم.
    این مشکل رو نه با همراه اول و نه ایرانسل تاحالا نداشتم.
    Last edited by Behzad83; 19-11-2018 at 20:20.

4. 2 کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

ایا از کیفیت نت این شرکت راضی هستید؟ نوسان نداره؟ قطو وصلی؟ با نرم افزاری کارمیکنم که نباید نت قطع بشه دنبال ارتباط پایدار هستم برای خیلی زیاد اهمیت داره هر لحظه قطعی کلی ضرر داره واسم چون پیک موتوری هستم تو سطح شهر مشهد کارمیکنم چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟ رایتل؟ همراه اول یا....؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوست عزیز این سوالتون خیلی کلیه
    معمولا تو مناطق مختلف کیفیت های این اپراتور ها فرق میکنم
    مثلا من جایی رو میشناسم که ایرانسل اصلا انتن نمیده چه برسه به اینکه بخاد نت پایدار بده
    یا ی جای دیگه که همراه اول نت درست حسابی نداره ولی مثلا رایتل یا ایرانسل دارن
    بهترین کار ممکن اینه که کسی که توی منطقه شما هستش نظر بخاید و ببینید چطور بوده
    من رفیقم مشهده خونشون ایرانسل کلا نت نمیده مجبوره همراه اول استفاده کنه در حالی که خودش میگفت دو تا کوچه اونور تر راحت انتن میده
    تجربه ای که من داشتم توی خیابون اصلی معمولا اپراتور ها کیفیت کافی رو دارن

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

حرف شما درست ولی منتو اسنپ کارمیکنم نوسان و قطعی با عث میشه درخاست پیک نیاد برام تو‌نرم افزار اسنپ و‌جای ثابتی هم نیستم ولی تو فضای بسته نیستم تو‌خیابون یا کوچه ها رفتو امد دارم
    دوست عزیز این سوالتون خیلی کلیه
    معمولا تو مناطق مختلف کیفیت های این اپراتور ها فرق میکنم
    مثلا من جایی رو میشناسم که ایرانسل اصلا انتن نمیده چه برسه به اینکه بخاد نت پایدار بده
    یا ی جای دیگه که همراه اول نت درست حسابی نداره ولی مثلا رایتل یا ایرانسل دارن
    بهترین کار ممکن اینه که کسی که توی منطقه شما هستش نظر بخاید و ببینید چطور بوده
    من رفیقم مشهده خونشون ایرانسل کلا نت نمیده مجبوره همراه اول استفاده کنه در حالی که خودش میگفت دو تا کوچه اونور تر راحت انتن میده
    تجربه ای که من داشتم توی خیابون اصلی معمولا اپراتور ها کیفیت کافی رو دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

حرف شما درست ولی منتو اسنپ کارمیکنم نوسان و قطعی با عث میشه درخاست پیک نیاد برام تو‌نرم افزار اسنپ و‌جای ثابتی هم نیستم ولی تو فضای بسته نیستم تو‌خیابون یا کوچه ها رفتو امد دارم

به نظرم چون اسنپ زیاد دیتا نیاز نداره شما میتونی بری توی نقشه پوشش شبکه 4 جی اپراتورها رو ببینی هر کدوم که منطقه ای که شما توش در حال کار هستین رو پوشش کامل تری میده همونو انتخاب کنید پاسخگو باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

کاره من منطقه ای نیست سطح شهره الان ایرانسل رو مخه هرکی زنگ میزنه بیشتر وقتا خاموشی مبده به مخاطب و‌نواسانات نت ایرانسل باعث شده درخاست نیاد برام اینو خودم بلد بودم که ببینم کدوم منطقه بیشتره شما سعی کن اسپم ندی علکی افرین
    به نظرم چون اسنپ زیاد دیتا نیاز نداره شما میتونی بری توی نقشه پوشش شبکه 4 جی اپراتورها رو ببینی هر کدوم که منطقه ای که شما توش در حال کار هستین رو پوشش کامل تری میده همونو انتخاب کنید پاسخگو باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

کاره من منطقه ای نیست سطح شهره الان ایرانسل رو مخه هرکی زنگ میزنه بیشتر وقتا خاموشی مبده به مخاطب و‌نواسانات نت ایرانسل باعث شده درخاست نیاد برام اینو خودم بلد بودم که ببینم کدوم منطقه بیشتره شما سعی کن اسپم ندی علکی افرین

دوست عزیز هدفم اسپم نبود چون نمیدونستم چقد اطلاعات دارید گفتم پوشش رو چک کنید شاید بکارتون بیاد. به هر حال عذر خواهی میکنم اگر فکر کردید قصد دیگه ای دارم.

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

صفحه ترابرد چند وقته خرابه که :|

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

صفحه ترابرد چند وقته خرابه که :|
    این اپراتو اگه مدیر درست حسابی داشت که الان ۲ تا پیش شماره بیشتر داشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •