تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: کمک-نصب کارت گرافیک روی مین برد j&w

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ميشه بگي كدوم جامپر رو جا به جا كردي
    منم همين مشكلو دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    هر چند این مشکل و استارت این موضوع مال یک سال پیشه و به احتمال زیاد مشکل این دوست عزیزمون حل شده باشه ولی خوب من این موضوع رو می نویسم که هر دوست دیگه اومد متوجه این بشه که
    این نوع مادر بردها فقط کارت گرافیکی رو ساپورت یا بالا میاره که ساخت همین شرکت J&W هستش
    تا اینجاشو من متوجه شدم حالا اگه کارت گرافیک های دیگه هم می خونه و یه سری تنظیمات داره رو نمی دونم
    منم یه کلی از این مین بردهای رو دارم رو سیستم های مغازم که از وقتی خواستم ارتقا بدم با مشکل بزرگی بر خوردم
    ای خدا بگم چکاره اون کسی کنه که این هارو درست کرده

یه سری توضیحات دیگه هم بدم واسه اون کسایی که از مانیتور های استفاده می کنن که بهتر بگم مربعی شکل و نمی تونن این نوع کارت گرافیک هارو جور کنن و یا مدل مادربرد یا مانیتورشونو عوض کنن و واسه رزولیشنشون مشکل دارن درایور کارت گرافیکشونو حذف کنن که رزولیشن مانیتورشون هم خوب میشه

3. این کاربر از mardi-ke-mord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4rooos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام
    هر چند این مشکل و استارت این موضوع مال یک سال پیشه و به احتمال زیاد مشکل این دوست عزیزمون حل شده باشه ولی خوب من این موضوع رو می نویسم که هر دوست دیگه اومد متوجه این بشه که
    این نوع مادر بردها فقط کارت گرافیکی رو ساپورت یا بالا میاره که ساخت همین شرکت J&W هستش
    تا اینجاشو من متوجه شدم حالا اگه کارت گرافیک های دیگه هم می خونه و یه سری تنظیمات داره رو نمی دونم
    منم یه کلی از این مین بردهای رو دارم رو سیستم های مغازم که از وقتی خواستم ارتقا بدم با مشکل بزرگی بر خوردم
    ای خدا بگم چکاره اون کسی کنه که این هارو درست کرده

یه سری توضیحات دیگه هم بدم واسه اون کسایی که از مانیتور های استفاده می کنن که بهتر بگم مربعی شکل و نمی تونن این نوع کارت گرافیک هارو جور کنن و یا مدل مادربرد یا مانیتورشونو عوض کنن و واسه رزولیشنشون مشکل دارن درایور کارت گرافیکشونو حذف کنن که رزولیشن مانیتورشون هم خوب میشه
    داداش هر کارت گرافیکی بذاری بشون میخوره
    اون مغازه که این سیستم رو برام بسته بود ،خودش یه چند روز مین پیشش بود و جامپر هارو جابجا میکرد خلاصه با جامپر عوض کردن کارت گرفیک رو خوند ولی بهم نگفت چیو با چی عوض کرده منم دیگه خودم بهش ور نرفتم ،ولی اگه کسی خواست از مین عکس میگیرم که مث مال من تنظیم کنه ;-)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ای کاش یک عکس میزاشتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

هیچکی نتونست این مشکل رو حل کنه که دقیقا مشکل سیستم منم همینه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •