تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چندين مدل لپتاپ با اين مشخصات معرفي كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض چندين مدل لپتاپ با اين مشخصات معرفي كنيد.

سلام دوستان.
    من چند وقته دارم سرچ ميكنم ولي گيج شدم يكم. اصلا نميدونم چه برندي انتخاب كنم. شما با اين مشخصات كه من ميدم مدلهايي از برندهاي دل، ايسر، ايسوز، لنوو و اچ پي معرفي كنيد
    قيمت: زير 1.050 - يك ميليون و پنجاه تومن
    cpu :i5
    hard: 7200rpm- حتمش مهم نيست فقط 7200rpm
    'گرافيك 1 گيگ

خودم چند مدل پيدا كردم مثل vostro 3550 core i5 به نظرتون اين مدل كيفيت داره؟ وقيمتش دقيق الان چقدره؟
    و يا از برند اچ پي مدل probook 4530 را پيدا كردم كه وقتي به يك فروشگاه تماس گرفتم گفت سري probook كيفيت مانيتور خوبي نداره و نمي دونم انگار گفت ledbacklit‌ هست و مثل بقيه مدلها brightview نيست. آيا درسته؟اين مدلهاي Probook چقدر كيفيت داره؟
    خلاصه هرجور مدل و كمكي ميتونيد بكنيد.
    ممنون.

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

سلام دوستان.
    من چند وقته دارم سرچ ميكنم ولي گيج شدم يكم. اصلا نميدونم چه برندي انتخاب كنم. شما با اين مشخصات كه من ميدم مدلهايي از برندهاي دل، ايسر، ايسوز، لنوو و اچ پي معرفي كنيد
    قيمت: زير 1.050 - يك ميليون و پنجاه تومن
    cpu :i5
    hard: 7200rpm- حتمش مهم نيست فقط 7200rpm
    'گرافيك 1 گيگ

خودم چند مدل پيدا كردم مثل vostro 3550 core i5 به نظرتون اين مدل كيفيت داره؟ وقيمتش دقيق الان چقدره؟
    و يا از برند اچ پي مدل probook 4530 را پيدا كردم كه وقتي به يك فروشگاه تماس گرفتم گفت سري probook كيفيت مانيتور خوبي نداره و نمي دونم انگار گفت ledbacklit‌ هست و مثل بقيه مدلها brightview نيست. آيا درسته؟اين مدلهاي Probook چقدر كيفيت داره؟
    خلاصه هرجور مدل و كمكي ميتونيد بكنيد.
    ممنون.
    .
    .
    .
    .
    مدل HP ProBook 4530 مدل خوبی هستش...کیفیتش نسبت به قیمتش خوبه.....مدل Vostro هم لپ تاپ خوبی هست اما صفحه نمایشش Anti Glare هستش.....کیفیت هر دو خوبه.....باید کیفیت صفحه نمایش هر دو رو خودت ببینی که کدوم بدردت میخوره........قیمت مدل دل فکر کنم حدود 1.200 باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •