تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نصب 2 ویندوز و عدم کارکردن یکی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

14 نصب 2 ویندوز و عدم کارکردن یکی

با سلام
    من یه ویندوز xp نصب کردم و از اون یه IMage با نرم افزار Norton Ghost گرفتم(برا روز مبادا که این ویندوز خراب شد)

بعد از اون یه ویندوز 7 هم نصب کردم (روی یه درایو دیگه) که تا این مرحله هر 2 ویندوز در حال logOn لیست میشدن تا من انتخاب کنم کدوم ویندوز رو میخوام بیارم بالا

اما...
    بعد از مدتی اون ویندوز xp خراب و مجبور شدم اون image قبلی رو ریکاور کنم و همونطور که میدونید اون ویندوز که ازش image گرفتم تویه تنظیماتش لیست و تنظیمات ویندوز 7 نبود

الان وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم مستقیم میره روی همین ویندوز xp که ریکاور شده و دسترسی به خود ویندوز7 ندارم.
    چه کنم که وقتی روشن میشه اون ویندوز 7 با ویندوز ایکس پی با هم لیست بشن تا من انتخاب کنم؟

اطلاعات فنی تر:
    اگه دقت کرده باشید یه فایل تویه درایو ویندوز ایکس پی هست به نام boot.ini که اطلاعات سیستم عامل های نصبی روی این سیستم، زمان پیشفرض اجرای اتوماتیک ویندوز، لیست ویندوزهای نصبی و... تویه اون هست.(کافیه درایو ویندوز ایکس پی رو باز کنید و البته فایل های مخفی و سیستمی هم تویه کامپیوترتون قابل دیدن باشه تا boot.ini رو بتونید ببینید)
    اگه بتونم آدرس و مشخصات ویندوز 7 جدید رو به اون لیسته منتقل کنم مشکل (فکر کنم) حل میشه

ویندوز ایکس پی در درایو C و ویندوز 7 در درایو D نصب شدن
    محتویات فایل boot.ini:

[boot loader]
    timeout=3
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windo ws XP Media Center Edition" /noexecute=optin /fastdetect

اون خطی که پر رنگ کردم مشخصات ویندوز ایکس پیه هست. یه خط دیگه باید زیر اون اضافه بشه برا ویندوز 7 نصبی روی درایو d تا هنگام بالا اومدن لیست 2تا ویندوز بیاد

این همه اطلاعات دادم... یه مرد پیدا شه مشکل رو حل کنه

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اگر الان ویندوز 7 ندارین طبق تاپیک پایین عمل کنید بابرنامه easy bcd البته قبلشم میتونید با dvd ویندوز 7 ویندوز 7 repair کنید ببینید درست میشه یا که نه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگر الان ویندوز 7 ندارین طبق تاپیک پایین عمل کنید بابرنامه easy bcd البته قبلشم میتونید با dvd ویندوز 7 ویندوز 7 repair کنید ببینید درست میشه یا که نه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فکر کنم مشکل حل بشه
    ممنون از راهنماییتون...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •