تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 19 اولاول ... 91516171819
نمايش نتايج 181 به 190 از 190

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پرینتر Printer

داره خودمونی میشه mohammad.2mt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان قصد خرید یک پرینتر لیزری سیاه و سفید در حد کار خانگی با کیفیت بالا را دارم
    البته اگر دستگاه 3 کاره با کیفیت پرینت بالا باشد گزینه بهتری است
    ممنون میشم با در نظر گرفتن هزینه های جانبی و گارانتی بهترین گزینه را معرفی کنید
    ممنون

داره خودمونی میشه hapal888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من یه p50 epson داشتم که برای جاپ عکس استفاده می کردم اما بعد یه مدت دچار گرفتگی هد شد اونم بدلیل استفاده از تانک متفرقه که دیگه درست نشد الان دنبال یه پرینتر دیگه هستم که تو همون قیمتهای p50 یا یمقدار بالاتر باشه هستم از هرکی مشاوره میکنم همون p50 رو پیشنهاد می کنه شما هم لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟ حدودا روزانه 20 تا عکس 13&18 چاپ می کنم.

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام:

این t50 با p50 چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی پرینتر دیگه ای هست که تانک بخوره ولی قیمتش ارزون تر از p50 باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم سریعتر کمکم کنید.

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام:

این t50 با p50 چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی پرینتر دیگه ای هست که تانک بخوره ولی قیمتش ارزون تر از p50 باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم سریعتر کمکم کنید.
    ظاهرا این دو دستگاه یکی هستند و فقط اسمشون فرق می کنه و اگر هم تفاوتی داشته باشن خیلی جزئیه.
    پرینتر با تانک از 200 هست به بالا چه اپسون و چه کانن.
    کانن کیفیتش بالاتره اما اپسون با تانک بهتر جواب میده.
    اگر تیراژ کارتون خیلی بالا نیست توصیه می کنم کانن بگیرید با کارتیج قابل شارژ.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اگه می شه مدلاش رو معرفی کنید.از پایین ترین قیمتی که اطلاع دارین تا بالا ترین پرینتری که می شناسید(البته از قیمت p50 بالا نزنه).

من حدودا شاید 100 تا برگ پرینت سیاه و 15-20 تا پرینت رنگی و 10 تا هم عکس در ماه رو دارم.کلا مصرفم متوسط هستش.ولی کیفیتش برام مهمه.

داره خودمونی میشه nabi.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    یه جایی به نام کره زمین

پيش فرض

آقا محمد اگه میتونی من رو هم راهنمایی کن
    من مغازه خدمات کامپیوتری دارم و یه پرینتر رنگی می خواهم که کیفیت چاپ خوبی داشته باشه البته بر روی کاغذ معمولی یعنی روزانه بین 20 تا 50 برگ عکس رنگی و اینکه اگه لیزری رنگی خوب هست برام معرفی کن اگه هم نیست و باید از جوهر افشان استفاده کنم لطفا یه پرینتری معرفی کن که سرعت پرینتش نسبتا بالا باشه یعنی هر عکس رو 2 یا 3 دقیقه طول نده ممنون میشم راهنماییم کنید
    با تشکر

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اگه می شه مدلاش رو معرفی کنید.از پایین ترین قیمتی که اطلاع دارین تا بالا ترین پرینتری که می شناسید(البته از قیمت p50 بالا نزنه).

من حدودا شاید 100 تا برگ پرینت سیاه و 15-20 تا پرینت رنگی و 10 تا هم عکس در ماه رو دارم.کلا مصرفم متوسط هستش.ولی کیفیتش برام مهمه.
    الان کانن آی پی 4840 هست که با تانک حدود 250 در میاد. آی پی 3600 هم تقریبا همینه. اینا 5 رنگن که یه مشکی مخصوص متن دارن که متن رو خیلی خوب میزنن.
    اپسون هم مدالایی داره (فکر کنم مثل اس 22) که 4 رنگ هستن و خودشون حدود 100 و تانکشون هم حدود 50 تا 70 قیمت دارن.
    اگر پرینتر عمری که با تانک سازگاری داشته باشه می خواید همون پی 50 گزینه خوبی هست.
    مدل های کاننی هم که معرفی کردم کیفیت بسیار بالایی دارن (شاید از اپسون هم بالاتر) اما با کارتیج قابل شارژ خیلی بهتر از تانک جواب میدن.
    اما شما حتی می تونید با 60 تومن یه پرینتر آی پی 2700 کانن بگیرید که قابل شارژ هست و ریست نمی خواد اما قطعا نباید ازش انتظار 3600 رو داشته باشید.
    نکته مشترک بین همه پرینتر های جوهر افشان اینه که نباید مدت زیادی بیکار بمونن چون جوهر تو هدشون خشک میشه و یا باعث گرفتگی هد میشه. بنابر این بهتره هر 2 یا 3 روز و یا خداکثر هر هفته یه کاری ازش بکشید و یا حداقل روشن و خاموشش کنید.
    آقا محمد اگه میتونی من رو هم راهنمایی کن
    من مغازه خدمات کامپیوتری دارم و یه پرینتر رنگی می خواهم که کیفیت چاپ خوبی داشته باشه البته بر روی کاغذ معمولی یعنی روزانه بین 20 تا 50 برگ عکس رنگی و اینکه اگه لیزری رنگی خوب هست برام معرفی کن اگه هم نیست و باید از جوهر افشان استفاده کنم لطفا یه پرینتری معرفی کن که سرعت پرینتش نسبتا بالا باشه یعنی هر عکس رو 2 یا 3 دقیقه طول نده ممنون میشم راهنماییم کنید
    با تشکر
    پی 50 اپسون گزینه مناسبی برای افرادی هست که تیراژ کار نسبتا بالا و مداومی دارن. چون علاوه بر اینکه کیفیت بالایی در چاپ داره، از تانک یا مخزن جوهر هم به خوبی پشتیبانی می کنه.

8. 3 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من دنبال یه پرینتر 3 یا 4 کاره هستم که پرینت، کپی، ارسال و دریافت فکس ، اسکن داشته باشه
    حدود قیمت 400 الی 500 هزار تومان باشه
    دوستانی که تخصص دارند ممنون میشم راهنمایی کنند چه دستگاهی بگیرم و اگر قیمت روز دارند اعلام کنند ممنون
    سوال آخر اینکه به نظرتون قیمت ها به همین شکل خواهند ماند یا امیدی هست برگرده به قیمت های اصلی خودش؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اگر پرینتر عمری که با تانک سازگاری داشته باشه می خواید همون پی 50 گزینه خوبی هست.

پی 50 اپسون گزینه مناسبی برای افرادی هست که تیراژ کار نسبتا بالا و مداومی دارن. چون علاوه بر اینکه کیفیت بالایی در چاپ داره، از تانک یا مخزن جوهر هم به خوبی پشتیبانی می کنه.
    می دونم که بهترین انتخاب p50 هست.ولی یه مشکلی که تازه فهمیدم اینه که p50 سه کاره نیست و منم به دستگاه کپی نیاز دارم.

راستی از کجا بفهمم بهم تانک قلابی نندازن؟

چون یه جا توی علائدین زنگ زدم از همه جا ارزون تر یعنی 370 با تانک درجه 1 می گفت.بقیه جاها400 به بالا.......................................... .......

نظر تون چیست؟

در آغاز فعالیت A-NINO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام.
    من میخواستم یه پرینتر لیزری ، سیاه و سفید، تا سقف 300 تومن یگیرم. مصرف در حد دانشجویی هست و بیشتر واسه ی چاپ متن.
    فقط چیزی که مهمه دردسر نداشته باشه و قیمت لوازمش بعد خرید زیاد نباشه ! (در مورد کارتریج و تونر و این لوازم هم اطلاعی ندارم)
    مدل هایی که پیدا کردم Samsung Ml-2160 ,Brother Hl 2130 هست. اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •