تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 88 از 88

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی حبیب محبیان

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ای داد بیداد.. بنده خدا رو همراهی نکردند یک برنامه تو خاک وطن برپا بکنه بعد این همه سال..

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

پیکر «حبیب» در رامسر تشییع و دفن می‌شود

علی‌رغم مسائل مطرح شده در خصوص تشییع پیکر زنده‌یاد «حبیب» از مقابل تالار وحدت و تدفین پیکر او در قطعه هنرمندان بهشت زهرا، آخرین اخبار از برگزاری مراسم خاکسپاری و تدفین این هنرمند سرشناس در رامسر حکایت دارد.

یکی از مدیران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در خصوص اتفاق تلخ روز جمعه و برنامه‌ریزی برای انجام مراسم تشییع زنده‌یاد «حبیب محبیان» گفت: «پس از اعلام خبر فوت ایشان، همکاران ما در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر همراه با معاون محترم فرماندار رامسر و جمعی از مسئولین محلی برای عرض تسلیت و انجام کمک احتمالی به محل زندگی ایشان رفتند. از آنجا که مرحوم محبیان رامسر را به عنوان محل زندگی خود انتخاب کرده بود و در آنجا احساس آرامش می‌کرد، جمعی از هنرمندان بومی خواستار خاکسپاری آن هنرمند فقید در همان روستا شدند. از این رو بر اساس مذاکرات صورت گرفته با خانواده ایشان، قرار شد پیکر زنده‌یاد محبیان در روستای محل زندگی ایشان تشییع و دفن شود. پیش‌تر در موردی مشابه پیکر مرحوم «منوچهر ستوده» نیز در همان شهر محل زندگی‌شان (سلمانشهر) به شکل باشکوهی تشییع و دفن شده بود.»

بنا به اظهار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر، پیکر زنده‌یاد «حبیب محبیان» ساعت 15 روز شنبه 22 خرداد 1395 از محل زندگی‌اش در روستای نیاسته از توابع کتالم واقع در شهرستان رامسر به سمت امامزاده محمد(ع) تشییع و در آن امامزاده به خاک سپرده خواهد شد.

3. 3 کاربر از karimz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق…

حبیب مردی بی همتا بود.بهترین بود و با شکوه زیست.هنرش را به هیچکس و هیچ چیز نفروخت.بزرگ بود و روحش ورای ِ این خاکدان.صدایش از اقیانوس عشق بر می خواست.کمتر کسانی مثل او بودند.وطن دوست بود و بهترین نغمه را سر داد. بغض راه گلویم را بسته.از نبودش اندوهگینم.انگار دنیا از امروز چیزی کم دارد.چیزی از جنس نفس های عاشقانه ی زندگی.میترسم از امروز با نبودش خرچنگهای مردابی به شب نشینی بنشینند .ماهیان زلال پرست یک به یک از دست می روند.از امروز دوباره غبار آرشیو موسیقی ام را می روبم و صدای حبیب را در بی کران دنیا طنین انداز می کنم , که از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر…
    بی شک ماتم فقدان حبیب در وصف نمی گنجد.
    بر این عقیده ام که بعضی ها رفتنشان دنیا را از عشق کم می کند:
    از شمار دو چشم یک تن کم
    وز شمار خرد هزاران بیش .
    به نظر من آرزوی حبیب کنسرت دادن نبود که کنسرت آرزوی “ما” بود برای دیدن “حبیبی” که همه ی خاطرات سالهای دورمان تا به حال با وجودش شکل گرفت.
    مرگ حقیقت است اما مرگ حبیب را هنوز باور ندارم و در باورم نمی گنجد.تمام سالهای زندگی و تنهایی ، “حبیب” همدم من و ما بود.صدایش من و ما را عاشق کرد.وجودش دلگرمی من و ما بود .صدایش یادآور آن خاطرات شیرین در جاده های قشنگ و هزار توی شمال بود و یادآور موج های بی امان و نسیم و آبی دریای شمال و آغاز جرقه ی شکل گرفتن احساس در وجود من و ما.
    هیچ کس به اندازه ی موسیقی “حبیب” با من همراه نبود و این بسیار عجیب است.
    به نظر من “حبیب” به گردن من و تو و همه ی ما حق دارد.که اینقدر روحمان را جلا داد،که اینهمه ما را عاشق کرد،که اینهمه لحظه های عمر را برایمان خاطره کرد و نگذاشت در گذر زمان بمیرند.”حبیب” کار خودش را کرد.با عشق خواند و سربلند زندگی کرد.از رفتن و نبودنش بدجور بغض دارم و ناصبور اما امروز دیدم میلیونها میلیون از هموطنانم در هر جایی از کره ی زمین اندوهش را دارند و همدرد من اند و این کار خیلی قشنگی ست . این یعنی حبیب ، “حبیب” بود و برای ما که با او زندگی کردیم تسکینی بزرگ است.
    از دیروز انگار چیزی در زندگیم کم شده.
    واقعیت این است و باید پذیرفت که :
    دیگر صدای عاشقانه ی حبیب در تاریکی گور، سرد و خاموش شد و دیگر امید شنیدن نغمه های خوش الحانش بهمراه زخمه های گیتار تا ابد بر دلم بدجور نشست…

پرنده ی روحش شاد و پر تغزل و نغمه خوان بهشت باد.
    آمین…

5. 8 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم با تاخیر درگذشت این خواننده دوست داشتنی رو تسلیت میگم متاسفانه پدر منم به خاطر سرطان ماه قبل فوت کرد و من تو غم از دست دادن پدرم بودم که خبر فوت حبیب رو شنیدم چقدر آدم های دوست داشتنی رو از دست دادم تو این چند وقت!!!!

7. 4 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام و درود

دوستان بزرگوار و عزیزی که تهران تشریف دارن ، طبق آخرین شنیده ها به امید خدا و به همت مردم عزیز و قدر دان ، فردا ساعت 10:30 تا 12:30 در مسجد جامع شهرک غرب ، روبه روی خیابان سیمای ایران بنا هستش که مراسم هفتم حــــــبــیب عزیز برگزار بشه ، امیدوارم که شاهد حضور دوستان باشیم ، من خودم از 8 صبح می رم واسه کمک ( اگه قابل باشم ) ، ایشالا اونجا می بینمتون ...

9. 5 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام و درود

مراسم حبیب با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد ... باید برم سر کار ، وقتی اومدم واستون از مراسم خواهم نوشت ، اینم تصویر من که در باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده است :

11. 12 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

Habib is my God

در آغاز فعالیت feemer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2018
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مرد تنهای شب .همه با این موزیک خاطره دارن.
    ممنونم

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •