تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Call of Duty 4: Modern Warfare

پروفشنال Karistias's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض مشکلات نصب و اجرا - Call of Duty 4: Modern Warfare

اقا من بعد ازتمام کردن MW3 دوباره فاز MW1 cod4 رفتم .
    دیشب نصبش کردم ولی امروز که داشتم بازی میکردم توی لود مرحله ی دوم وسوم بعد از مرحله ی جنگلی
    موقعی که میخواد مرحله ی بعد رو لود کنه یه ارور میده تو خو صفحه ی لودینگ.Cannat Create hunkusage

کسی میتونه مشکله منو حل کنه
    Last edited by Karistias; 15-12-2011 at 21:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من mw3توxpبازی کردم ولی بعد از تغییرویندوزبه7بازنمیکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام ، جواب سوال شما رو نمی دونم ولی خودم یه مشکل با نصب کال 7 یا همون بلک اوپس دارم که وقتی نصب بازی تموم میشه ، وقتی احرا میکنم، ارور سیف مد میده ، تاریخ رو عوض کردم ، در حالت سیف مد اجراش کردم ولی بازم فایده نداشت،راستی ویندوز من سون هست، و فایل رجیستری بازی رو هم اجرا کردم ، لطفا کمک کنید .

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

سلام ، جواب سوال شما رو نمی دونم ولی خودم یه مشکل با نصب کال 7 یا همون بلک اوپس دارم که وقتی نصب بازی تموم میشه ، وقتی احرا میکنم، ارور سیف مد میده ، تاریخ رو عوض کردم ، در حالت سیف مد اجراش کردم ولی بازم فایده نداشت،راستی ویندوز من سون هست، و فایل رجیستری بازی رو هم اجرا کردم ، لطفا کمک کنید .
    این ایراد معمولا وقتی میاد که به طور صحیح از بازی خارج نشی!!
    بروی توی بازی و به نحو صحیح از بازی خارج شو ببین درست میشه....اگر هم نشد خیلی مهم نیست وقتی از شما میخواد که در حالت safe mode بازی رو بالا بیاره گزینه no رو انتخاب کن رو برو توی بازی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض نصب کال 7

آق مهدی ، برادر عزیزم ، من بعد از نصب ، اولین بازی که بازی رو اجرا کردم ، این اروز اجرای بازی در حالت سیف مد رو داد که با تایید، دوبازه پیغام میده که تنظیمان سیستم صحیح نیست ،با تایید این پیغام دیگه چیزی اجرا نمی شه ، بعد از این پیغام تاریخ سیستم رو به قبل بردم و فایل رجیستری بازی رو هم اجرا کردم ، لطفا راهنمایی کنید .

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

آق مهدی ، برادر عزیزم ، من بعد از نصب ، اولین بازی که بازی رو اجرا کردم ، این اروز اجرای بازی در حالت سیف مد رو داد که با تایید، دوبازه پیغام میده که تنظیمان سیستم صحیح نیست ،با تایید این پیغام دیگه چیزی اجرا نمی شه ، بعد از این پیغام تاریخ سیستم رو به قبل بردم و فایل رجیستری بازی رو هم اجرا کردم ، لطفا راهنمایی کنید .
    میگم مشخصات کامل سیستمت چیه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ویندوزسون 32 بیتی ، سی پی یو کر تو دو ، رم 2 گیگ ، کارت گرافیک جی فورس 9600 یک گیگ رم ، البته اینم بگم که درایور کارت گرافیک جی فورس رو برای ویندوز سون نصب کردم که اینم درسته، اصلا فکر نمی کنم از کارت گرافیک یا حتی تنظیماتش باشه، بازم پیشنهاد یا راه حل بدید ممنون میشم .

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ویندوزم خراب شد و دوباره نصبیدم. cod4 رو هم پاک کردم بدلیل کمبود حجم.حالا نصبش کردم از لول 1 اومده.(آنلاین رو میگم)

من سیوهای Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles رو دارم اما نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم.

لطفا کمکم کنید

لولم بالای 45 بود...

+

خواستم لولم رو 55 کنم اما منو بن کردن. اگه روشی برای این دارین هم بگین.... حیفه 45 (تازه بالاتر بود... سیوم مال چند روز پیشه که 45 بودم)

{این پست رو اینجا زدم چون بچه های اینجا فعال ترن}

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

ویندوزسون 32 بیتی ، سی پی یو کر تو دو ، رم 2 گیگ ، کارت گرافیک جی فورس 9600 یک گیگ رم ، البته اینم بگم که درایور کارت گرافیک جی فورس رو برای ویندوز سون نصب کردم که اینم درسته، اصلا فکر نمی کنم از کارت گرافیک یا حتی تنظیماتش باشه، بازم پیشنهاد یا راه حل بدید ممنون میشم .
    سیستمت مشکل خاصی نداره ولی شما ببین وقتی میخوای توی قسمت multilayer بازی هم بری(فکر کنم آیکونش سبز رنگه)بازم ایراد میگیره اگه بازم ایراد گرفت بازی رو یه بار دیگه نصب کن وقتی رفت توی بازی برو توی قسمت option و تیک safe mod رو بردار....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بازی رو از آیکون سبزرنگ یا همون مولتی پلیر هم اجرا کردم ولی فایده نداشت ، بازم بازی رو نصب کردم ولی دقیقا متوجه نشدم که کدوم قسمت ، آپشن هست که تیک سیف مد رو بردارم ، لطفا راهنمایی کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •