تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کیفیت خدمات پس از فروش در ایران ؟

راي دهنده
52. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی

0 0%
  • معمولی

11 21.15%
  • غیر قابل قبول

41 78.85%
صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 56 از 56

نام تاپيک: بحث در مورد شرکت های ضمانت کننده ، سرویس و خدمات پس از فروش در ایران

داره خودمونی میشه saeed7711's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

کسی راجع به گارانتی سریر چیزی شنیده ؟ لپ تاپ Asus N56 jr رو با این گارانتی از آل دیجیتال گرفتم نمیدونم خدماتش خوبه یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سعید جان از خریدت(آل دیجیتال) راضی بودی؟ منم میخوام بخرم ازشون اما یکم شک دارم.

داره خودمونی میشه saeed7711's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سعید جان از خریدت(آل دیجیتال) راضی بودی؟ منم میخوام بخرم ازشون اما یکم شک دارم.
    والا من رفتم حضوری فروشگاهشون ولی همونجا از موجودی سایت خرید کردم چون موجودی سایت با موجودی فروشگاه فرق میکنه هم قیمتش هم گارانتیش، تا الان که مشکلی نداشته خدا رو شکر البته کلا آل دیجیتال معتبره و 48 ساعت مهلت تست داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان همونطور که در نظر سنجی هم می بینید گارانتی در ایران اصلا معنی نداره فقط باعث سرمایه دار شدن یه سری میشه که با کلاه گذاشتن سر مردم ساده به این ثروت باد آورده میشه.
    من چندتا از گارانتی ها رو امتحان کردم که نتیجه همشون تقریبا یکی بود.
    آخرین آن ویستا بود که واقعا افتضاحه ، کلاه برداری محضه.
    دستگاه را که میبری تحویل میگیرن بعد دیگه هیچ خبری نیست هر وقتی هم که زنگ میزنی و پیگیری میکنی می گن در دست تعمیر است و معلوم نیست کی آماده میشه خیلی هم که سیریش شی از قطعات دست دوم برای تعمیر استفاده میکنن تا زیاد شلوغ نکنی .
    ولی فروشنده یک تبلیغ الکی میکنن اونم بخاطر اینه که بیشترین سود را به فروشنده ها میده
    حواستون جمع کنین گول گارانتی مخصوصا ویستا را نخورید

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

سلام
    دوستان همونطور که در نظر سنجی هم می بینید گارانتی در ایران اصلا معنی نداره فقط باعث سرمایه دار شدن یه سری میشه که با کلاه گذاشتن سر مردم ساده به این ثروت باد آورده میشه.
    من چندتا از گارانتی ها رو امتحان کردم که نتیجه همشون تقریبا یکی بود.
    آخرین آن ویستا بود که واقعا افتضاحه ، کلاه برداری محضه.
    دستگاه را که میبری تحویل میگیرن بعد دیگه هیچ خبری نیست هر وقتی هم که زنگ میزنی و پیگیری میکنی می گن در دست تعمیر است و معلوم نیست کی آماده میشه خیلی هم که سیریش شی از قطعات دست دوم برای تعمیر استفاده میکنن تا زیاد شلوغ نکنی .
    ولی فروشنده یک تبلیغ الکی میکنن اونم بخاطر اینه که بیشترین سود را به فروشنده ها میده
    حواستون جمع کنین گول گارانتی مخصوصا ویستا را نخورید
    این که همه رو به یه چوب بزنیم بدترین کار ممکنه. همه شرکتا که بد نیستن!
    قبلا گوشی داشتم با گارانتی اتصالات که مثلا عربی هست و ثروتمند! بماند که چقدر اذیت کردن. بعد از اون نوکیا X6 خریدم که گارانتی رسمی نوکیا داشت. دو سال پیش بود حدودا، جک 3.5 میلیمتری توی جای هدفون شکست. هرکاری هم کردم در نیومد. اون موقع یه شرکتی شده بود نماینده مستقیم و رسمی نوکیا در ایران تا جایی که خود نوکیا روی این نمایندگی مانور میداد و گارانتیش به نام نوکیا ایران و با لیبل آبی عرضه میشد. بردمش اونجا. بدون هیچ سوال اضافه و نق و زر اضافی گوشی رو ازم گرفت و فرستاد برای تعمیر. در صورتی که اتصالات میگفت نه اینا لوازم تزئینیه و هزینه داره. حتی روی دیوار کاغذ زده بود که مضمونش این بود گوشی آب خورده مشمول گارانتی هست، اما اگر زیر تعمیر خاموش شود مسئولیت نمیپذیریم. هیچ شرکت دیگه ای این کارو نمیکنه ولی گارانتی نوکیا انجام میداد...
    در نقطه مقابل هم شرکتایی هستن که عملا به عنوان گارانتی فقط جیب مردم رو خالی میکنن. مثلا لپ تاپم رو از شرکت پردازش ارقام پیشرو گرفتم (چه نسبتی با پردازش ارقام داره نمیدونم ولی شرکت کوچیکی بود)، دوبار که مشکل خوردم هر دو بار با قیمت خیلی گزاف از من پول گرفت. گفت فن رو عوض کردم و 100 هزار از من گرفت، جالب اینجاست که همون رو بیرون قیمت کردم 50 هزار بود!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام بچه ها .شرمنده نمی دونستم این سوال رو کجا بپرسم.ممنون می شم اگه می تونین راهنمایی ام کنید.دوست من یه هارد pcداشت که خراب میشه و برای تعمیر به یکی از دوستاش میده.ظاهرا دوستش بعد از یکم سرو کله زدن باهاش هارد و به گارانتی تحویل میده و بعد از چند روز بدون اینکه تعمیر بشه از گارانتی تحویل می گیره.ظاهرا دوستم اطلاعات خصوصی توی هارد داشته که اشتباها فقط به طور معمولی شیفت دیلیت کرده بوده.حالا نگرانه که گارانتی اطلاعاتش رو بیرون کشیده باشه.می خواستم اگه اطلاعاتی در این مورد دارین راهنمایی اش کنید اینکه چقدر احتمال داره که گارانتی اطلاعات خصوصی اش رو ریکاوری کرده باشه و اصلا امنیت اطلاعات خصوصی توی گارانتیا چجوریه؟ گارانتی اش فکر کنم ویستا بوده.بازم ممنون

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •