تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کیفیت خدمات پس از فروش در ایران ؟

راي دهنده
52. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی

0 0%
  • معمولی

11 21.15%
  • غیر قابل قبول

41 78.85%
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 56

نام تاپيک: بحث در مورد شرکت های ضمانت کننده ، سرویس و خدمات پس از فروش در ایران

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

13 بحث در مورد شرکت های ضمانت کننده ، سرویس و خدمات پس از فروش در ایران

کاربران عزیز
    برای بحث در مورد شرکت های ضمانت کننده لپ تاپ در ایران می توانید در اینجا بحث کنین .
    در ادامه این پست لیست شرکت ها به تفکیک برند آورده میشه .

ممنون
    Last edited by Pami; 17-02-2012 at 16:27.

2. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلامتیه هرچی مرده

4. 12 کاربر از SAJAD0936 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اولا كه موفق باشيد
    دوما كه فونتتون خيلي ريزه
    سوما كه خيلي خوب بود
    چهارما اينكه وظيفشون بوده
    پنجما اينكه بقيه اينكارا رو نميكنن از پدر سوختگيشونه
    ششما اينكه نميدونم مديراي بخش با اين تاپيك چه برخوردي بكنن(جنبه تبليغاتيش بالاست) ولي به خوندنش ميارزيد
    خسته نباشي

6. 5 کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

اولا كه موفق باشيد
    دوما كه فونتتون خيلي ريزه
    سوما كه خيلي خوب بود
    چهارما اينكه وظيفشون بوده
    پنجما اينكه بقيه اينكارا رو نميكنن از پدر سوختگيشونه
    ششما اينكه نميدونم مديراي بخش با اين تاپيك چه برخوردي بكنن(جنبه تبليغاتيش بالاست) ولي به خوندنش ميارزيد
    خسته نباشي
    ممنونم از شما
    والا قصد من تبلیغ نبود،فقط این که هر آن چه اتفاق افتاده بود رو نوشتم،مستنداتشم موجوده،اگر کسی خواست بگه که هم شات ایمیل رو ها رو بزارم اینجا و هم فاکتور میزان هزینه که هنوز دستمه،بازم اگه مدیرای عزیز بگن هر قسمتیش نیاز باشه ادیت میکنم
    Last edited by pooria-ir; 15-12-2011 at 14:35.

8. 4 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

دستت درد نکنه ای کاش یه تاپیک تو فروم بود درباره تجربه های خاص از برخورد با شرکت های مختلف IT من خودم تجربه های قابل مطرحی از ضمانت نوکیا*3 ضمانت مودم Zyxel و چند شرکت دیگه دارم. این ها میتونه درجه اعتبار واقعی یک شرکت رو آشکار و مطرح کنه. ولی واقعیت امر هیچ وقت نتونستم جایی پیدا کنم برای ایجاد همچین تاپیکی.
    یه مشکلی که مردم ما دارند اصلا بلد نیستند با شرکت ها و سازمان های خارجی ارتباط بر قرار کنند و یا مشکلاتشون رو تو فروم های زبون اصلی مطرح کنند مثلا میبینم کاربر میره یه تاپیک از یه فروم مرجع پیدا میکنه میگه کمک کن خوب یه خط سوالت رو به ساده ترین شکل میپرسیدی جوابت رو گرفته بودی.
    خسته نباشي
    به نظر من تبلیغ نمیاد چون تبلیغ وقتی محسوب میشه که اسمی از فروشگاه حضوری و یا مجازی داخلی بیاد و یا از شرکت وارد کننده تعریف بشه.
    وقتی صحبت سر شرکتی هست که حداقل به صورت رسمی 5 تا شرکت شاید تا 10 تا هم برسه دارند باهاش کار میکند تبلیغ نیست مگر این که والدین ایشون تایوانی باشند و مسولین این برند.

10. 7 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دستت درد نکنه ای کاش یه تاپیک تو فروم بود درباره تجربه های خاص از برخورد با شرکت های مختلف IT من خودم تجربه های قابل مطرحی از ضمانت نوکیا*3 ضمانت مودم Zyxel و چند شرکت دیگه دارم. این ها میتونه درجه اعتبار واقعی یک شرکت رو آشکار و مطرح کنه. ولی واقعیت امر هیچ وقت نتونستم جایی پیدا کنم برای ایجاد همچین تاپیکی.
    یه مشکلی که مردم ما دارند اصلا بلد نیستند با شرکت ها و سازمان های خارجی ارتباط بر قرار کنند و یا مشکلاتشون رو تو فروم های زبون اصلی مطرح کنند مثلا میبینم کاربر میره یه تاپیک از یه فروم مرجع پیدا میکنه میگه کمک کن خوب یه خط سوالت رو به ساده ترین شکل میپرسیدی جوابت رو گرفته بودی.

به نظر من تبلیغ نمیاد چون تبلیغ وقتی محسوب میشه که اسمی از فروشگاه حضوری و یا مجازی داخلی بیاد و یا از شرکت وارد کننده تعریف بشه.
    وقتی صحبت سر شرکتی هست که حداقل به صورت رسمی 5 تا شرکت شاید تا 10 تا هم برسه دارند باهاش کار میکند تبلیغ نیست مگر این که والدین ایشون تایوانی باشند و مسولین این برند.
    کاملا باهاتون موافقم،اتفاقا تو فروم های دیگه هم دیدم که بخش گارانتی وجود داره و بچه ها میان مسائلشون رو مطرح میکنن،به نظر من هم اینجا هم نیاز به وحودش کاملا حس میشه
    و در مورد بخش دوم عرایضتون
    من دیدم ایسن دوستمون کاربر فعال هستن و این انتقاد رو کردن یه جاهای رو ادیت کردم،چون واقعا دلم نمیخواد حالا به هر دلیل این تاپیک بلایی سرش بیاد،من زحمت کشیدم تا تونستم پولم رو از اینا پس بگیرم و یه معذرت خواهی ازشون بشنوم،دلم میخواد بقیه هم بخونن تا ترغیب بشن و برن دنبال حقشون،همش نگن نه،فایده نداره،جواب نمیده
    2 اینکه ،من کل ماجرا رو گفتم،امام مسئله هایی که اتفاق افتاده،و همونطور که گفتم مستنداتش هم موجوده،حالا اینکه تو این ماجرا عملکرد یه شرکت خوب بوده و من اینجا مطرح کردم،ایرادی داره ؟
    مگه نه اینکه ما تو این فروم دور هم جمع شدیم که بتونیم بهترین انتخاب ها رو بکنیم ؟ و به هم کمک کنیم که سرمون کلاه نزارن،خوب،منم سعی کردم که یه قدم کوچیک تو این راستا بردارم
    اگه به این فروم میگن تبلیغ،پس هرکس که میاد میگه کارت گرافیک فلان بخر من ازش راضیم داره تبلیغ میکنه و خیلی مصادیق دیگه...
    به هر حال بازم امیدوارم تیم مدیریت با دید + به این تاپیک نگاه کنن

12. 3 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

متنی جالب بود که به خوندنش می ارزید.
    در ضمن قلم شیوایی دارین.

14. 5 کاربر از amirfiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فونت متن شما ادیت شد

در مورد شرکت های ارائه دهنده خدمات در ایران ، بایستی بگم به تعداد کمتر از انگشتان دست خدمات واقعی ارائه میکنند و مشتری مدار هستن
    نیازی به آوردن اسم اونها نیست

احتمالا تاپیک شما رو در آینده تغییر و تحول خواهیم داد
    مرسی

16. 4 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

کاملا باهاتون موافقم،اتفاقا تو فروم های دیگه هم دیدم که بخش گارانتی وجود داره و بچه ها میان مسائلشون رو مطرح میکنن،به نظر من هم اینجا هم نیاز به وحودش کاملا حس میشه
    و در مورد بخش دوم عرایضتون
    من دیدم ایسن دوستمون کاربر فعال هستن و این انتقاد رو کردن یه جاهای رو ادیت کردم،چون واقعا دلم نمیخواد حالا به هر دلیل این تاپیک بلایی سرش بیاد،من زحمت کشیدم تا تونستم پولم رو از اینا پس بگیرم و یه معذرت خواهی ازشون بشنوم،دلم میخواد بقیه هم بخونن تا ترغیب بشن و برن دنبال حقشون،همش نگن نه،فایده نداره،جواب نمیده
    2 اینکه ،من کل ماجرا رو گفتم،امام مسئله هایی که اتفاق افتاده،و همونطور که گفتم مستنداتش هم موجوده،حالا اینکه تو این ماجرا عملکرد یه شرکت خوب بوده و من اینجا مطرح کردم،ایرادی داره ؟
    مگه نه اینکه ما تو این فروم دور هم جمع شدیم که بتونیم بهترین انتخاب ها رو بکنیم ؟ و به هم کمک کنیم که سرمون کلاه نزارن،خوب،منم سعی کردم که یه قدم کوچیک تو این راستا بردارم
    اگه به این فروم میگن تبلیغ،پس هرکس که میاد میگه کارت گرافیک فلان بخر من ازش راضیم داره تبلیغ میکنه و خیلی مصادیق دیگه...
    به هر حال بازم امیدوارم تیم مدیریت با دید + به این تاپیک نگاه کنن
    تازه تو بعضی فروم های خارجی یه درجه دارن (مثل مدیر و ناظر و کاربر فعال ) به اسم نماینده رسمی شرکت و توزیع کننده رسمی این رو خیلی میپسندم چون هم وجه تمایزی بین این قشر با کاربر های عادی خواهد بود و هم این که میدونی یک کسی هست که جوابت رو بده و حرفش سند باشه جالبه تو این جور افراد رفتارشون خیلی متعادل تر از fanboy های متعصب ایرانی هست که حاضرند گاهی مسائل رو به حاشیه بکشند و حتی دوستاشون رو ناراحت کنند و آزرده خاطر کنند.

18. 3 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mafiasos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کارت درست بود .
    درس خوبی میشه برای بقیه .

20. 2 کاربر از mafiasos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •